2022 World Championship Other: Transfers 2022 > 2023

Opwijk - Mazenzele Juniors - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 02:01:26
02 Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19 + 01:20
03 Vandenbossche Wout Kon.Vc.t Meetjesland + 01:58
04 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:58
05 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
06 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 01:58
07 Snoeks Baptiste Sprint 2000 Charleroi + 01:58
08 Chintinne Tom Sprint 2000 Charleroi + 01:58
09 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 01:58
10 De Nys Ziggy WK Noord West Brabant U19 + 01:58
11 Heremans Kobe Cannibal Team + 01:58
12 Clemminck Edgar Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
13 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 01:58
14 Heyninck Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
15 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 01:58
16 Van De Meerssche Ewoud Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
17 Van Der Vreken Lucas Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
18 Van Gelder Rube WAC Team + 01:58
19 Van De Voorde Toby Acrog-Tormans BC U19 + 01:58
20 Meeusen Stan Team Kempen + 01:58
21 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 01:58
22 François Tomas KZLWC- Davo + 01:58
23 De Maeseneer Milan Debondt Verandas CT U19 + 01:58
24 Boden Siege WAC Team + 01:58
25 Laverdeur Johan VC Ardennes + 01:58
26 Herzeel Zion FlandersColor-Galloo Team + 01:58
27 Derison Thibau Sport en Moedig Genk U19 + 01:58
28 Byloos Wout Van Mossel Heist CT U19 + 01:58
29 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 01:58
30 Wertz Hugo VC Ardennes + 01:58
31 Thomas Tibo Young Cycling Talent D & D U19 + 01:58
32 Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:58
33 Van Peteghem Mout Van Moer Logistics Cycling Team + 01:58
34 Verspecht Londen WK Noord West Brabant U19 + 01:58
35 Rennen Thibo WAC Team + 01:58
36 Huybrechts Jens Team Kempen + 01:58
37 Verleyzen Briek Jonge Rakkers Vollezele U19 + 01:58
38 Baeten Rube WAC Team + 01:58
39 Buyl Roan Jonge Rakkers Vollezele U19 + 01:58
40 Ladriere Viktor Cyelo + 01:58
41 Van Hooydonck Robbe WAC Team + 01:58
42 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 01:58
43 Smet Jelle CT Belco/Van Eyck + 01:58
44 Van Cleemputte Kenji Debondt Verandas CT U19 + 01:58
45 De Page Milan Debondt Verandas CT + 01:58
46 Lefever Yarne Royal Cureghem Sportief U19 + 01:58
47 De Zutter Jeltho Kon.Vc.t Meetjesland + 01:58
48 Keymolen Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
49 Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 01:58
50 De Smet Troy Kon.Vc.t Meetjesland + 01:58
51 Steegen Benne Sport en Moedig Genk U19 + 01:58
52 Bink Matthijs Jegg-DJR Academy U19 + 01:58
53 Van Der Heyden Dario AA Drink Young Lions + 01:58
54 Sgarlata Matheo VC Ardennes + 01:58
55 Bollengier Andreas Alfasun-Alfacool CT U19 + 01:58
56 Van Gucht Branco Avia-Rudyco Cycling Team + 01:58
57 Van Gogh Xander WAC Team + 01:58
58 Sterck Jaan Van Moer Logistics Cycling Team + 03:44
59 Leysen Thur Team Kempen + 04:16
60 Van Langenhove Ioan WAC Team + 04:30

Information