01 |
Stahurskaya Zinaida
| 1971 | USC Chirio |
42:41:20 |
02 |
Ljungskog Susanne
| 1976 | Vlaanderen - T-Interim |
+ 33 |
03 |
Somarriba Arrola Joane
| 1972 | Deia - Pragma - Colnago |
+ 01:50 |
04 |
Pucinskaite Edita
| 1975 | Figurella Dream Team |
+ 02:34 |
05 |
Brändli Nicole
| 1979 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 02:46 |
06 |
Polkhanova Valentina
| 1971 | Itera Team |
+ 12:58 |
07 |
Arndt Judith
| 1976 | Saturn Cycling Team |
+ 15:20 |
08 |
Polikeviciute Rasa
| 1970 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 17:50 |
09 |
Neben Amber
| 1975 | Team T-Mobile USA |
+ 28:18 |
10 |
Baldwin Kimberly
| 1970 | Saturn Cycling Team |
+ 33:45 |
11 |
Cappellotto Alessandra
| 1968 | Power Plate - Bik |
+ 36:33 |
12 |
Stiajkina Tatiana
| 1977 | Deia - Pragma - Colnago |
+ 45:36 |
13 |
Polikeviciute Jolanta
| 1970 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 55:00 |
14 |
Pieters Cindy
| 1976 | Vlaanderen - T-Interim |
+ 58:43 |
15 |
Lapomarda Rosalisa
| 1967 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
+ 01:03:25 |
16 |
Marcuz-Moreau Sandrine
| 1978 | France |
+ 01:14:54 |
17 |
Doppmann Priska
| 1971 | Power Plate - Bik |
+ 01:15:13 |
18 |
Bloch-Davidov Shani
| 1979 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
+ 01:20:57 |
19 |
Ruano Sanchon Maria Teodora
| 1969 | Deia - Pragma - Colnago |
+ 01:28:03 |
20 |
Iturriaga Eneritz
| 1980 | Deia - Pragma - Colnago |
+ 01:29:23 |
21 |
Chevanne-Brunel Elisabeth
| 1975 | C.A. Mantes La Ville 78 |
+ 01:31:08 |
22 |
Lindberg Madeleine
| 1972 | Team Farm Frites - Hartol |
+ 01:31:48 |
23 |
Bahler Liane
| 1982 | Equipe Nürnberger Versicherung |
+ 01:31:52 |
24 |
Chuzhynova Iryna
| 1972 | Edilsavino |
+ 01:32:07 |
25 |
Martisova Julia
| 1976 | Itera Team |
+ 01:37:30 |
26 |
Karpenko Valentyna
| 1972 | Deia - Pragma - Colnago |
+ 01:38:52 |
27 |
Parietti Silvia
| 1978 | Figurella Dream Team |
+ 01:42:13 |
28 |
Schleicher Regina
| 1974 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
+ 01:44:56 |
29 |
Felloni Sara
| 1972 | Edilsavino |
+ 01:52:34 |
30 |
Grimberg Arenda
| 1978 | Team Farm Frites - Hartol |
+ 01:53:31 |
31 |
Holden Mari
| 1971 | Team T-Mobile USA |
+ 01:54:59 |
32 |
Veronesi Daniela
| 1972 | Edilsavino |
+ 01:56:52 |
33 |
Dalmais Karine
| 1972 | France |
+ 01:57:07 |
34 |
Kubelskiene Edita
| 1974 | Figurella Dream Team |
+ 01:58:09 |
35 |
Eicher Marcia
| 1970 | C.A. Mantes La Ville 78 |
+ 01:58:24 |
36 |
Rombouts Sandra
| 1976 | Equipe Nürnberger Versicherung |
+ 02:00:04 |
37 |
Beltman Chantal
| 1976 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 02:00:21 |
38 |
Kozlikova Lada
| 1979 | Itera Team |
+ 02:01:19 |
39 |
Riedle Sylvie
| 1969 | C.A. Mantes La Ville 78 |
+ 02:05:00 |
40 |
Urbonaite Zita
| 1973 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 02:08:17 |
41 |
Faccin Helga
| 1973 | USC Chirio |
+ 02:09:46 |
42 |
Slyusareva Olga
| 1969 | Itera Team |
+ 02:10:56 |
43 |
Giardinelli Letizia
| 1973 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
+ 02:15:11 |
44 |
Anderson Kimberly
| 1968 | Team T-Mobile USA |
+ 02:17:47 |
45 |
Brunen Yvonne
| 1971 | Power Plate - Bik |
+ 02:19:33 |
46 |
Werner Laure
| 1981 | Vlaanderen - T-Interim |
+ 02:21:22 |
47 |
Beltman Ghita
| 1978 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
+ 02:24:42 |
48 |
Simper Lisbeth
| 1978 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
+ 02:27:38 |
49 |
Vilajosana Andreu Marta
| 1975 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
+ 02:29:37 |
50 |
Shirley Kym
| 1975 | Itera Team |
+ 02:29:40 |
51 |
James Emma
| 1976 | C.A. Mantes La Ville 78 |
+ 02:35:20 |
52 |
Alcalde Huertanos Cristina
| 1980 | Sabeco Bizkaia |
+ 02:38:36 |
53 |
Linthorst Francis
| 1974 | Power Plate - Bik |
+ 02:39:35 |
54 |
Belleter Veronique
| 1977 | Vlaanderen - T-Interim |
+ 02:40:00 |
55 |
Doedee Baukje
| 1976 | Sabeco Bizkaia |
+ 02:46:21 |
56 |
Andriutchenko Tatiana
| 1977 | USC Chirio |
+ 02:47:59 |
57 |
Teutenberg Ina-Yoko
| 1974 | Saturn Cycling Team |
+ 02:50:02 |
58 |
Peters Stacey
| 1969 | Team T-Mobile USA |
+ 02:51:00 |
59 |
Mansveld Debby
| 1972 | Vlaanderen - T-Interim |
+ 02:52:06 |
60 |
van der Zee Anouska
| 1976 | Team Farm Frites - Hartol |
+ 02:54:05 |
61 |
Edwards Penny
| 1975 | USC Chirio |
+ 02:54:46 |
62 |
D'Ettorre Alessandra
| 1978 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
+ 02:57:52 |
63 |
Van Alebeek Sissy
| 1976 | Team Farm Frites - Hartol |
+ 03:07:36 |
64 |
Wichmann Anke
| 1975 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
+ 03:09:50 |
65 |
Khodchenkova-Visentini Marina
| 1978 | Edilsavino |
+ 03:10:42 |
66 |
Alonso Bernal Montserrat
| 1975 | Sabeco Bizkaia |
+ 03:13:07 |
67 |
Purlite Vilija
| 1980 | Figurella Dream Team |
+ 03:22:15 |
68 |
Castrucci Francesca
| 1975 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
+ 03:29:58 |
69 |
Smorgon Tiziana
| 1957 | Figurella Dream Team |
+ 03:30:25 |
70 |
Elorriaga Derteano Agurtzana
| 1978 | Sabeco Bizkaia |
+ 03:32:10 |
71 |
Evangelisti Marta
| 1981 | Edilsavino |
+ 03:33:38 |
72 |
Finot-Laivier Magalie
| 1973 | France |
+ 03:37:09 |
73 |
Ramirez Bauxel Anna
| 1981 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
+ 03:42:27 |
74 |
Nöhles Alexandra
| 1968 | Power Plate - Bik |
+ 03:44:30 |
75 |
Moulis Isabelle
| 1973 | France |
+ 03:50:37 |
76 |
Murillo Elkano Iosune
| 1980 | Sabeco Bizkaia |
+ 03:56:04 |
77 |
Cyrus Cornelia
| 1978 | Itera Team |
+ 04:28:40 |
78 |
Compain Cynthia
| 1971 | C.A. Mantes La Ville 78 |
+ 05:51:22 |
DNF |
Camboulives Aline
| 1973 | France |
|
DNF |
Telletxea Lopez Maitane
| 1982 | Sabeco Bizkaia |
|
DNF |
Xuen Mallea Nikane Chantal
| - | Sabeco Bizkaia |
|
DNF |
Ziliute Diana
| 1976 | Acca Due O - Pasta Zara - Lorena Ca |
|
DNF |
Oki Miho
| 1974 | C.A. Mantes La Ville 78 |
|
DNF |
Cooke Nicole
| 1983 | Deia - Pragma - Colnago |
|
DNF |
Lecourtois Fany
| 1973 | Deia - Pragma - Colnago |
|
DNF |
Parente Simona
| 1974 | Edilsavino |
|
DNF |
Stolbova Svetlana
| 1973 | Edilsavino |
|
DNF |
Algelid Jenny
| 1976 | Equipe Nürnberger Versicherung |
|
DNF |
Söllner Birgit
| 1973 | Equipe Nürnberger Versicherung |
|
DNF |
Wright Alison
| 1980 | Equipe Nürnberger Versicherung |
|
DNF |
Bazola-Minori Zlatica
| 1978 | Figurella Dream Team |
|
DNF |
Quick Rhonda
| 1965 | Figurella Dream Team |
|
DNF |
Samokhvalova Svetlana
| 1972 | Itera Team |
|
DNF |
Matusiak Bogumila
| 1971 | Power Plate - Bik |
|
DNF |
Mos Christine
| 1972 | Power Plate - Bik |
|
DNF |
Ceccon Monica
| 1976 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
|
DNF |
Mactier Katie
| 1975 | S.C. Michela Fanini - Record - Rox |
|
DNF |
Langton-Davidge Kimberley
| 1974 | Saturn Cycling Team |
|
DNF |
Marsal Catherine
| 1971 | Saturn Cycling Team |
|
DNF |
Millward Anna
| 1971 | Saturn Cycling Team |
|
DNF |
Rossner Petra
| 1966 | Saturn Cycling Team |
|
DNF |
Lorenzoni Marianna
| 1969 | Team Aliverti - Immobilione Kookai |
|
DNF |
Melchers Mirjam
| 1975 | Team Farm Frites - Hartol |
|
DNF |
van Moorsel Leontien
| 1970 | Team Farm Frites - Hartol |
|
DNF |
Van Rooy-Vink Elisabeth
| 1973 | Team Farm Frites - Hartol |
|
DNF |
Armstrong Kristin
| 1973 | Team T-Mobile USA |
|
DNF |
Demet-Barry Deirdre
| 1972 | Team T-Mobile USA |
|
DNF |
Thompson Melissa
| 1978 | Team T-Mobile USA |
|
DNF |
Ivanova-Fatkulina Gulnara
| 1971 | USC Chirio |
|
DNF |
Reekie-May Rosalind
| 1972 | USC Chirio |
|
DNF |
Zabirova Zulfia
| 1973 | USC Chirio |
|
DNF |
Cheatley-Guyton Vanessa
| 1978 | Vlaanderen - T-Interim |
|
DNF |
Van de Vijver Heidi
| 1969 | Vlaanderen - T-Interim |
|