Right now: Transfers 2022 > 2023

Grand Prix Nasielsk-Serock - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider TeamUCI Time
1 Boguslawski Marceli HRE Mazowsze Serce Polski 40 02:57:47
2 Stosz Patryk Voster ATS Team 30 + 02
3 Nolde Tobias P&S Benotti 25 + 02
4 Barta Tomas ATT Investments 20 + 02
5 Tene Rotem Israel 15 + 02
6 Toupalik Jakub Elkov-Kasper 10 + 02
7 Lindner Tom P&S Benotti 5 + 02
8 Murias Jakub Voster ATS Team 3 + 02
9 Einhorn Itamar Israel 3 + 02
10 Køster Pelle Team CO Play - Giant 3 + 02
11 Holec Richard Tufo-Pardus Prostejov + 02
12 Lasinis Venantas Kaunas Cycling Team + 02
13 Babor Daniel Elkov-Kasper + 02
14 Szostka Pawel Santic-Wibatech + 02
15 Hessel Kristian Team CO Play - Giant + 02
16 Karl Adam Kristof Epronex-Hungary Cycling Team + 02
17 Slawek Damian GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 10
18 Malkiewicz Bartosz Warmii I Mazur + 10
19 Reha Filip Elkov-Kasper + 10
20 Solymosi Marton Epronex-Hungary Cycling Team + 10
21 Balciunas Mantas Kaunas Cycling Team + 10
22 Kusy Karol KLTC Konin + 10
23 Pawlak Tobiasz HRE Mazowsze Serce Polski + 10
24 Kohout Martin Team Dukla Praha + 10
25 Vavra Petr Team Dukla Praha + 10
26 Jelinek Marek Tufo-Pardus Prostejov + 10
27 Biernacki Filip KLTC Konin + 10
28 Picin Mattew-Denis Mentorise Elite Team CFX + 10
29 Zuber Adam JGB2 Cryospace + 10
30 Vones Jan Team Dukla Praha + 10
31 Kotulski Przemyslaw Cyklo Tym Havirov Team + 10
32 Pomian Szymon GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 15
33 Pfeiffer Jonas Team Hanau - Storck + 15
34 Rudyk Bartosz Santic-Wibatech + 15
35 Müller Maximilian Team Hanau - Storck + 15
36 Proc Bartlomiej Santic-Wibatech + 15
37 Klabouch Petr ATT Investments + 15
38 Grue Victor Team CO Play - Giant + 15
39 Obdrzalek Tomas Elkov-Kasper + 15
40 Malachowski Jakub TC Chrobry Scott Glogow + 15
41 Paterski Maciej Voster ATS Team + 15
42 Szatmary Andras Epronex-Hungary Cycling Team + 15
43 Miazga Jan Luks Trojka Piaseczno + 15
44 Nieboras Mateusz JGB2 Cryospace + 15
45 Yogev Alon Israel + 15
46 Jakoubek Tomas ATT Investments + 15
47 Banaszek Adrian HRE Mazowsze Serce Polski + 15
48 Wozniak Adam GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 15
49 Oelke Tim P&S Benotti + 15
50 Hyllested Emil Team CO Play - Giant + 15
51 Boros Michael Elkov-Kasper + 15
52 Øritsland Mikkel Team CO Play - Giant + 15
53 Januskevicius Mantas Kaunas Cycling Team + 22
54 Dobrin Ioan Mentorise Elite Team CFX + 22
55 Gruber Pavel Tufo-Pardus Prostejov + 22
56 Stocek Matus ATT Investments + 22
57 Bartkowski Kacper Warmii I Mazur + 22
58 Bernas Pawel JGB2 Cryospace + 27
59 Petrus Jiri ATT Investments + 27
60 Banaszek Norbert HRE Mazowsze Serce Polski + 37
61 Kaczmarek Jakub HRE Mazowsze Serce Polski + 37
62 Banaszek Alan HRE Mazowsze Serce Polski + 42
63 Röber Dominik P&S Benotti + 01:07
64 Aschenbrenner Michel P&S Benotti + 01:07
65 Mank Jozef Warmii I Mazur + 01:07
66 Kogut Oded Israel + 01:09
67 Fiala Petr Team Dukla Praha + 01:09
68 Rzaca Michal KLTC Konin + 01:09
69 Soszka Jakub GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 01:09
70 Ganko Antoni KLTC Konin + 01:09
71 Rekita Szymon Voster ATS Team + 01:09
72 More-Gosselin Oliver Mark Epronex-Hungary Cycling Team + 01:09
73 Raugala Gustas Kaunas Cycling Team + 01:21
74 Najs Jakub Cyklo Tym Havirov Team + 01:28
75 Talacka Lukas Voltas Cycling Team + 01:28
76 Vaidian Iustin-Ioan Mentorise Elite Team CFX + 01:51
77 Garbolinski Klaudiusz Bialini Elitewheels RevoltTech + 01:51
78 Bental Aviv Israel + 01:55
79 Schubert Patrick Team Hanau - Storck + 01:57
80 Peter Jannis P&S Benotti + 01:57
81 Rozsa Balazs Epronex-Hungary Cycling Team + 02:13
82 Istlstekker Zsolt Epronex-Hungary Cycling Team + 02:13
83 Sonnleitner Jonas Santic-Wibatech + 02:31
84 Schuran Michal ATT Investments + 02:31
85 Staliunas Mantas Voltas Cycling Team + 02:31
86 Krawczyk Szymon Voster ATS Team + 02:53
87 Pekala Piotr Santic-Wibatech + 02:53
88 Otruba Jakub Elkov-Kasper + 03:01
89 Nocen Maciej GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier + 03:03
90 Gieracki Patryk TC Chrobry Scott Glogow + 03:32
91 Kovarcik Petr Tufo-Pardus Prostejov + 04:10
92 Grabis Mateusz Voster ATS Team + 05:05
93 Petr Ondrej Tufo-Pardus Prostejov + 05:44
94 Pszczolarski Wojciech Tufo-Pardus Prostejov + 05:44
95 Dzervus Darijus Voltas Cycling Team + 06:09
96 Pomaski Mateusz Bialini Elitewheels RevoltTech + 09:45
97 Prudnikau Dzmitry Bialini Elitewheels RevoltTech + 09:47
98 Manowski Mateusz Luks Trojka Piaseczno + 09:51
99 Hoza Denis Cyklo Tym Havirov Team + 09:51
100 Migas Dawid KLTC Konin + 16:24
101 Stempnakowski Mateusz Warmii I Mazur + 20:29
DNS Pria Lars Mentorise Elite Team CFX
DNF Kornilovs Vitalijs Voltas Cycling Team
DNF Kovaliovas Edgaras Voltas Cycling Team
DNF Pietrula Nicolas Team Dukla Praha
DNF Barbu Leonard Mentorise Elite Team CFX
DNF Krupa Adrian Bialini Elitewheels RevoltTech
DNF Kelmelis Aristidas Kaunas Cycling Team
DNF Cojanu Andrei Mentorise Elite Team CFX
DNF De Mey Remi Kaunas Cycling Team
DNF Borowski Sebastian Bialini Elitewheels RevoltTech
DNF Zdanevicius Jokubas Voltas Cycling Team
DNF Burghardt Luis Team Hanau - Storck
DNF Lond Daniel Team CO Play - Giant
DNF Mielczarek Milosz TC Chrobry Scott Glogow
DNF Weyer Michael Team Hanau - Storck
DNF Wieczorek Pawel Cyklo Tym Havirov Team
DNF Logionov Vlad Israel
DNF Rykowski Lukasz KLTC Konin
DNF Malkowski Artur Warmii I Mazur
DNF Kendzia Robert TC Chrobry Scott Glogow
DNF Korniak Szymon Warmii I Mazur
DNF Szymanski Lukasz Luks Trojka Piaseczno
DNF Matysiak Karol TC Chrobry Scott Glogow
DNF Obitko Jakub Cyklo Tym Havirov Team
DNF Kaminski Jakub Luks Trojka Piaseczno
DNF Panglisz Konrad TC Chrobry Scott Glogow
DNF Wyszynski Aleksander Cyklo Tym Havirov Team
DNF Glanz Michal JGB2 Cryospace

Information