France | |
---|---|
1 | Muzic Evita |
2 | Allin Pauline |
3 | Boulais Flavie |
4 | Coston Morgane |
5 | Fahy Camille |
6 | Fouquenet Amandine |
7 | Morichon Anaïs |
AWOL O'Shea | |
---|---|
11 | Hayes Connie |
12 | Bent Olivia |
13 | Coleman Ella |
14 | Barnett Bethany |
15 | Broughton Charlotte |
Bingoal Casino-Chevalmeire-Van Eyck | |
---|---|
21 | Claes Lotte |
22 | Popelier Lotte |
23 | Kulynych Olha |
24 | Bex Nathalie |
25 | De Roeck Naomi |
Cofidis Women Team | |
---|---|
32 | Kerbaol Cédrine |
33 | Koppenburg Clara |
34 | Levenez Sandra |
36 | Onesti Olivia |
37 | Pilote-Fortin Gabrielle |
Emotional.fr Tornatech GSC Blagnac | |
---|---|
41 | Emond Clara |
42 | Normand Adèle |
43 | Martinez Andrea |
44 | Milette Laury |
Massi Tactic Women's Team | |
---|---|
51 | Ramirez Andrea |
52 | Nerlo Aurela |
53 | Colje Maaike |
54 | Kern Spela |
56 | Trias Jordan Mireia |
St Michel-Auber 93 | |
---|---|
61 | Clauzel Perrine |
62 | Demay Coralie |
63 | Fonseca Barbara |
64 | Pompanon Margot |
65 | Boilard Simone |
66 | Da Cruz Laura |
67 | Bideau Sandrine |
Stade Rochelais Charente Maritime | |
---|---|
71 | Allione Marine |
72 | Squiban Maeva |
73 | Abgrall Noémie |
74 | Souyris Manon |
75 | Colard Marion |
76 | Grangier India |
WCC Team | |
---|---|
81 | Gerefiel Selam Amha |
82 | Franco Natalia |
83 | Le Roux Maude |
84 | Roland Luciana |
85 | Kajihara Yumi |
86 | Lebedz Dziyana |
87 | Jandova Veronika |
Team Farto-BTC | |
---|---|
92 | Gutierrez Ariadna |
93 | Romeu Solaz Marta |
95 | Rosillo Marchante Marta |
96 | Svarinska Lina |
97 | Garcia Salgado Claudia |
WV Schijndel | |
---|---|
102 | Van Heel Sanne |
103 | Hendriks Dieke |
104 | Molenaar Laura |
105 | Kloese Rose |
106 | Van Gijsel Dewy |
maxx-solar Lindig | |
---|---|
111 | Hild Amélie |
112 | Fox Katharina |
113 | Stark Michelle |
114 | Bieber Helena |
115 | Bernhard Bianca |
Auvergne-Rhône-Alpes | |
---|---|
121 | Marguet Aline |
122 | Schuller Céline |
123 | Mahé Océane |
124 | Lepaintre Solène |
125 | Bellelle Lucile |
126 | Nougier Eva |
Team Féminin Chambéry | |
---|---|
131 | Fisher Annabel |
132 | Lavry Laura |
133 | Weissgerber Laura |
134 | Gérault Léna |
135 | Chelloug Manon |
136 | Hochart Claire |
137 | Chavent Amélie |
Groupe Abadie-Le Boulou | |
---|---|
141 | Laubig Leonie |
142 | Ortiz Bonilla Emma |
143 | Marti Selles Laura |
144 | Van Der Linden Inès |
145 | Morier Emilie |
147 | Torrell Recasens Raquel |
Team Macadam’s Cowboys & Girls | |
---|---|
151 | Yapura Plaza Maria |
152 | Pauchet Aurore |
153 | Garbellotto Maurane |
154 | Delgado Mariela Analia |
155 | Joncheray Victoire |
Sprinter Nice Métropole Féminin | |
---|---|
161 | Fortin Emilie |
162 | Guirado Axelle |
163 | Beunard Malorie |
164 | Medde Isaure |
165 | Valentin Constance |
166 | Guerin Marine |
167 | Ratignier Amélie |
France Juniors | |
---|---|
171 | Bunel Marion |
172 | Croguennoc Faustine |
173 | Ménage Lise |
174 | Pernollet Aurore |
175 | Radadi Ambre |
176 | Rayer Eglantine |
177 | Requena Camille |