Zwevegem - Sint Denijs - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Van Herck Yarno Acrog-Tormans BC U19 02:00:16
02 Sandstad Halvor Utengen Stavanger SK Junior + 19
03 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 57
04 Germonprez Thibo EFC - L&R - AGS U19 + 57
05 Van Steenkiste Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
06 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 57
07 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team + 57
08 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 57
09 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 57
10 Duchi Natan EFC - L&R - AGS U19 + 57
11 De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 + 57
12 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
13 Drabble Peter WAC Team + 57
14 Tienpont Miel EFC - L&R - AGS U19 + 57
15 Coenen Kenji EFC - L&R - AGS U19 + 57
16 De Leu Vythal CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
17 Alleman Milo KVC Noordzeemeeuw U19 + 57
18 Churchill Taylor Drone Hopper - GSport Teika + 57
19 Baert Mathis VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 57
20 Courtens Lukas EFC - L&R - AGS U19 + 57
21 Longueville Kiran C.T Keukens Buysse Knesselaere + 57
22 Bril Simon EFC - L&R - AGS U19 + 57
23 Loobuyck Andres KVC Noordzeemeeuw U19 + 57
24 Vandersteene Thiemen EFC - L&R - AGS U19 + 57
25 De Groote Gaetan Onder Ons Parike WZW + 57
26 Dejaeghere Matthis EFC - L&R - AGS U19 + 57
27 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
28 Verstraete Victor EFC - L&R - AGS U19 + 57
29 Rottey Charles Tomabel-Inofec CT + 57
30 Verschaeve Emiel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 57
31 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 57
32 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
33 Verschaeve Arno VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 57
34 Van Oudenhove Arthur EFC - L&R - AGS U19 + 57
35 Vande Moortel Matteo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 57
36 Vanthourenhout Seppe C.T Keukens Buysse Knesselaere + 57
37 De Groote Loic Onder Ons Parike WZW + 57
38 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:42
39 Debaye Emilien IWG Wapi Cycling Team + 03:20
40 Van Achter Jelle VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:30
41 Van Raes Nathan VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:30
42 Cools Luka VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 05:30
43 Bruyneel Thiemen CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:30
44 Delaere Louis C.T Keukens Buysse Knesselaere + 05:30
45 Depraetere Kobe EFC - L&R - AGS U19 + 05:30
46 Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:30
47 Devisch Lennert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 06:30
48 De Zutter Jeltho Kon.Vc.t Meetjesland + 06:30
49 Nelis Malte Van Moer Logistics Cycling Team + 06:30
50 Frankish Jasper Sprint 2000 Charleroi + 06:30
51 De Smet Troy Kon.Vc.t Meetjesland + 06:30
52 De Wilde Wout VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 06:30
53 Deroo Korneel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 07:00
54 Lammerant Wiebe KVC Noordzeemeeuw U19 + 07:00

Information