3-Daagse Vlaams-Brabant - 2021

Overall Youth Points Mountain

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Michiel Lambrecht Acrog-Tormans BC U19 7:06:56
02 Luca D'Hollander Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 00
03 Yorben De Troyer Van Moer Logistics Cycling Team + 00
04 Arne Van Cauwenberghe Brain² Olympia Tienen + 00
05 Wiebe Baeten WAC Team + 11
06 Jan Christen WAC Team + 35
07 Milan De Meester Van Moer Logistics Cycling Team + 51
08 Zeno Moonen Maes CT Glabbeek + 1:50
09 Jarne Ceulemans WAC Team + 1:50
10 Jakov Beirlaen Onder Ons Parike WZW + 1:50
11 Lars Rouffaer Willebrord Wil Vooruit Juniors + 1:50
12 Joppe Heremans Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 1:50
13 Simon Van Elslander CT Luc Wallays-Jonge Renners + 1:50
14 Tyler Desmet Onder Ons Parike WZW + 1:50
15 Ferre Geeraerts Young Cycling Talent D & D U19 + 1:50
16 Jens Bassa Willebrord Wil Vooruit Juniors + 1:50
17 Victor Stiers Brain² Olympia Tienen + 1:50
18 Andreas Van Den Broeck WK Noord West Brabant + 1:50
19 Robbe Smets Team Kempen + 1:50
20 Lucas Laurent Crabbe Toitures - CC Chevigny + 1:50
21 Joran Luyssen VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 1:50
22 Viktor Nijs Brain² Olympia Tienen + 1:50
23 Bert Bolle CT Luc Wallays-Jonge Renners + 1:50
24 Mathis Avondts WAC Team + 1:50
25 Renzo Geurs C.T Keukens Buysse Knesselaere + 1:50
26 Maxime Ceccato Crabbe Toitures - CC Chevigny + 1:50
27 Senne Boeckx Sport en Steun-Leopoldsburg + 1:50
28 Jarno de Baets Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 1:50
29 Trystan Ledoux Crabbe Toitures - CC Chevigny + 1:50
30 Jori Van De Sompel Maes CT Glabbeek + 1:50
31 Joshua Vandenbossche Onder Ons Parike WZW + 1:50
32 Sebastian Prestage Debondt Verandas CT + 1:50
33 Jonathan Kerkhofs WK Noord West Brabant + 1:50
34 Thomas Baart Van Moer Logistics Cycling Team + 1:50
35 Elmar Abma Willebrord Wil Vooruit Juniors + 1:50
36 Nick Brand Willebrord Wil Vooruit Juniors + 1:50
37 Pol Breser C.T.Aterdaul + 1:50
38 Jan Lukes Willebrord Wil Vooruit Juniors + 1:50
39 Mika Theisen C.T.Aterdaul + 1:50
40 Maurits Van Petegem Onder Ons Parike WZW + 1:50
41 Kenji Van Cleemputte Debondt Verandas CT + 1:50
42 Mathieu Wulleman VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 1:50
43 Jasper Bertels Van Moer Logistics Cycling Team + 1:50
44 Max Gilles UC Dippach + 1:50
45 Kasper Van Holsbeeck Debondt Verandas CT + 1:50
46 Thibaut Bernard Crabbe Toitures - CC Chevigny + 1:50
47 Ruben Boeye Van Moer Logistics Cycling Team + 1:50
48 Ward Sluyts Vlaams-Brabant + 1:50
49 Senne Thonnon Maes CT Glabbeek + 1:50
50 Joris Reinderink Acrog-Tormans BC U19 + 1:58
51 Matteo Giampaolo UC Dippach + 1:58
52 Kasper Van Gestel Acrog-Tormans BC U19 + 1:58
53 Jelle Broekaert Onder Ons Parike WZW + 1:58
54 Warre Vleirick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 1:58
55 Zander Mary Royal Cureghem Sportief + 1:58
56 Mauro Delme AA Drink Young Lions + 1:58
57 Simon Van Herck Maes CT Glabbeek + 1:58
58 Gilles Faber C.T.Aterdaul + 1:58
59 Wout Geerinckx Sport en Steun-Leopoldsburg + 1:58
60 Basile Houriez Royal Cureghem Sportief + 1:58
61 Seppe De Beuckeleer Maes CT Glabbeek + 2:02
62 Senne Galle Debondt Verandas CT + 2:03
63 Tibo Thomas Young Cycling Talent D & D U19 + 2:19
64 Robbe Geudens Acrog-Tormans BC U19 + 2:20
65 Michiel L'Eau Debondt Verandas CT + 2:31
66 Seppe Lernout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 3:09
67 Tristan Lauwers WK Noord West Brabant + 3:09
68 Arthur Van Schaik C.T Keukens Buysse Knesselaere + 3:09
69 Thomas Davids Maes CT Glabbeek + 3:47
70 Dario Van Der Heyden AA Drink Young Lions + 5:09
71 Lino Bellens Vlaams-Brabant + 5:15
72 Bart Liekens Sport en Steun-Leopoldsburg + 5:16
73 Lennert Bertels Van Moer Logistics Cycling Team + 7:00
74 Toon Van Den Bergh AA Drink Young Lions + 7:41
75 Milan Van Hollebeke Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team + 10:07
76 Brent Janssens Young Cycling Talent D & D U19 + 11:44
DNF Sander Inion Vlaams-Brabant
DNF Rune Jacobs AA Drink Young Lions
DNF Arthur Soontjens AA Drink Young Lions
DNF Senne Goossens Acrog-Tormans BC U19
DNF Senne Hulsmans Acrog-Tormans BC U19
DNF Fredrik Fjærli Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team
DNF Lucas Van Der Vreken Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team
DNF Yarne Nulens Brain² Olympia Tienen
DNF Viktor Vangrunderbeek Brain² Olympia Tienen
DNF Lou Coopman C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Rune De Baere C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Nicolas Longueville C.T Keukens Buysse Knesselaere
DNF Theo Lowie Crabbe Toitures - CC Chevigny
DNF Franck Rademaker Crabbe Toitures - CC Chevigny
DNF Pieter Delannoy CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Arno Vanhaecke CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Dylan Depetter Debondt Verandas CT
DNF Nathan Baize E.C.Wallonie
DNF Matteo Melotte E.C.Wallonie
DNF Inias Leten Onder Ons Parike WZW
DNF Dre Goelen Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Alessandro Martocchia Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Yenthe Vanhoudt Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Seppe Durnez Team Kempen
DNF Tom Persijn Team Kempen
DNF Brent Raats Team Kempen
DNF Steven Jung UC Dippach
DNF Lenny Kleman UC Dippach
DNF Jason Baele VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Jelle Van Achter VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Gauthier Van Maele VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Erben Vanhie VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Aku Koivistoinen WAC Team
DNF Iben Van Staay WAC Team
DNF Jasper Huitema Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Augustijn Buyens WK Noord West Brabant
DNF Mats Van Hemelryck WK Noord West Brabant
DNF Wannes Verreycken WK Noord West Brabant
DNF Lucca Monnaert Young Cycling Talent D & D U19
DNF Rik Torfs Young Cycling Talent D & D U19
Information
Nation Belgium
Date 23rd - 25th July
CAT Jr
Other
Embed Results