Jurassic Routes Wlodowice Juniors - 2022

GC Points Mountain

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Juszczak Lukasz - 05:12:41
02 Kaczorowski Franciszek Copernicus CCC Team + 01
03 Muryj Antoni - + 16
04 Andrzejczak Tomasz - + 22
05 Hoppa Kacper Copernicus CCC Team + 28
06 Lenzius Martti - + 28
07 Yakovlev Daniil - + 42
08 Hoppe Arne Landesverband Brandenburg + 51
09 Szulik Mikolaj - + 01:05
10 Zelazowski Michal SMS Swidnica + 01:13
11 Dudek Jakub - + 01:28
12 Wieczkowski Pawel SMS Swidnica + 01:30
13 Mikutis Kristupas - + 01:46
14 Wasowicz Kajetan - + 02:01
15 Reissmann Johannes Stevens Junior Team Thüringen + 02:08
16 Küüt Oskar - + 02:10
17 Latkowski Dawid Copernicus CCC Team + 02:11
18 Kurits Karl Rein Taaramäe Rattaklubi + 02:17
19 Venckus Jomantas - + 02:20
20 Wlodarczyk Igor Alks Stal Grudziadz + 02:21
21 Tkachenko Volodymyr - + 02:22
22 Saul Evar - + 02:22
23 Martin Luca Stevens Junior Team Thüringen + 02:22
24 Kida Antoni Cannibal Team + 02:24
25 Waliniak Konrad - + 02:37
26 Wisniewski Szymon Copernicus CCC Team + 02:40
27 Zielinski Kamil Alks Stal Grudziadz + 02:47
28 Perlovskyi Oleksandr - + 02:57
29 Wroblewski Pawel - + 03:07
30 Rydzynski Igor - + 03:12
31 Ciecior Lukasz - + 03:15
32 Marut Bartosz - + 03:17
33 Kudlinski Kamil - + 03:35
34 Wawrzyczek Karol - + 03:39
35 Zekas Edgaras - + 03:42
36 Venckus Justinas - + 03:43
37 Rintisch Felix Landesverband Brandenburg + 03:44
38 Borowski Michal - + 03:49
39 Mitt Virgo Avia-Rudyco Cycling Team + 03:50
40 Skorupinski Mikolaj - + 03:58
41 Wirtek Tobiasz - + 04:15
42 Dyk Mateusz - + 04:19
43 Deren Mateusz SMS Swidnica + 04:35
44 Ratajczak Dominik Copernicus CCC Team + 04:39
45 Kurek Wiktor Alks Stal Grudziadz + 05:01
46 Glowacki Jan - + 05:26
47 Krupa Kacper - + 05:34
48 Voronskyi Vasyl - + 05:59
49 Ciszyk Mateusz - + 06:06
50 Seeler Malte Landesverband Brandenburg + 06:32
51 Ushakov Matvey - + 06:36
52 Jankowski Jakub - + 06:42
53 Vogt Jakob Stevens Junior Team Thüringen + 06:46
54 Husicka Radim - + 06:47
55 Bacieczko Bartlomiej - + 06:55
56 Kus Piotr - + 07:19
57 Ptak Szymon - + 07:42
58 Kazokas Vytautas - + 08:00
59 Kajtek Krzysztof - + 08:11
60 Ostermann Morice Stevens Junior Team Thüringen + 09:29
61 Ceglewski Michal - + 10:10
62 Kasparow Jakub Copernicus CCC Team + 10:21
63 Kocur Franciszek - + 10:45
64 Praxmajer Tadeusz - + 10:45
65 Lukow Jan - + 15:03
66 Szulski Tomasz - + 16:18
67 Hinz Kacper Alks Stal Grudziadz + 16:57
68 Haupt Connor Stevens Junior Team Thüringen + 17:58
69 Gerdauskas Aironas - + 18:45
70 Staszczak Rafal - + 20:47
DNF Biernacki Jakub -
DNF Bulavskyy Pavlo -
DNF Didenko Herman -
DNF Dudkowiak Jakub -
DNF Filapek Marek -
DNF Gruszczynski Filip -
DNF Halicki Igor -
DNF Klepacki Gabriel -
DNF Knapinski Ludwik -
DNF Kostiuchenko Serhii -
DNF Kubica Mikolaj -
DNF Kujawa Igor -
DNF Lachowicz Szymon -
DNF Marciniak Adam -
DNF Matejek Michal -
DNF Motyka Kamil -
DNF Myga Maciej -
DNF Niewiadomy Dariusz -
DNF Nowak Lukasz -
DNF Ogiejko Stanislaw -
DNF Oleksiak Bartosz -
DNF Pach Marsel -
DNF Skwarek Bartosz -
DNF Sobol Mikolaj -
DNF Struczak Patryk -
DNF Szczurek Dawid -
DNF Tauzowski Kamil -
DNF Uryga Mateusz -
DNF Vaiciunas Lukas -
DNF Voitovyvh Vladyslav -
DNF Wawrzyniak Patryk -
DNF Ziemba Igor -
DNF Pawlowski Adam Alks Stal Grudziadz
DNF Niemi Tomas-Casimir Cannibal Team
DNF Blazejewski Tomasz Copernicus CCC Team
DNF Wika-Czarnowski Dawid FlandersColor-Galloo Team
DNF Schwar Endric Landesverband Brandenburg
DNF Maciejewski Szymon SMS Swidnica
DNF Katarzynski Maximilian Stevens Junior Team Thüringen

Information