Jurassic Routes Włodowice Juniors - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Marek Kapela Swit/Nosir Mazowsze 02:40:10
02 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 03
03 Madis Mihkels Estonia + 15
04 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 15
05 Benjamin Boos Stevens Junior Team Thüringen + 15
06 Frank Aron Ragilo Cannibal Team + 15
07 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 20
08 Mikolaj Szulik UKS Avatar + 20
09 Szymon Maciejewski Mayday Team + 20
10 Michal Pomorski Warszawski Klub Kolarski + 20
11 Robert Kendzia UKS Moto Jelcz Laskowice + 20
12 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 20
13 Jakub Lewandowski KS Spolem Lodz + 20
14 Karol Kusy KS Deichman + 20
15 Igor Sek Copernicus CCC Team + 20
16 Mateusz Gajdulewicz Warszawski Klub Kolarski + 20
17 Lukasz Juszczak UKS Kozminianka + 23
18 Egert Johanson Estonia + 23
19 Piotr Maslak KTK Kalisz + 23
20 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 23
21 Kacper Maciejuk KS Pogon Mostostal + 23
22 Julian Kot KS Spolem Lodz + 23
23 Kacper Chojnacki UKS Kurpinski Suszec + 26
24 Martin Kruseman Cannibal Team + 26
25 Tadeusz Kazmierczak Warszawski Klub Kolarski + 26
26 Aaron Aus Estonia + 26
27 Kacper Gieryk KTK Kalisz + 26
28 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 26
29 Tobiasz Musialik MGLKS Blekitni + 26
30 Mateusz Cywinski Mayday Team + 26
31 Grzegorz Kitkowski UKS Moto Jelcz Laskowice + 26
32 Lukasz Skoczylas Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 26
33 Tomasz Andrzejczak Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 26
34 Mateusz Sawicki Copernicus CCC Team + 26
35 Lauri Tamm Cannibal Team + 26
36 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 26
37 Karl Elia Seidel Stevens Junior Team Thüringen + 26
38 Michal Waloszek Grupa Kolarska Gliwice + 02:06
39 Lukasz Ciecior LKS Ziemia Opolska + 02:06
40 Yurii Shcherban MKS Lewart AGS Lubartow + 02:06
41 Kamil Dolak KTK Kalisz + 02:23
42 Marek Filapek UKS Avatar + 02:23
43 Kacper Hoppa Copernicus CCC Team + 02:51
44 Szymon Korniak Copernicus CCC Team + 02:58
45 Jakub Kasparow Copernicus CCC Team + 02:58
46 Ignacy Chmielewski Wilks Krakus bbc Czaja + 03:16
47 Lukasz Rykowski Copernicus CCC Team + 03:44
48 Damian Blotnicki Copernicus CCC Team + 08:19
49 Olaf Kobus Copernicus CCC Team + 10:56
50 Mikk Bauer Estonia + 11:53
51 Matiss Kalverss Cannibal Team + 12:04
52 Wiktor Frajer Grupa Kolarska Gliwice + 12:53
53 Antoni Swiderski GKK Opty-Mazowsze + 12:53
54 Illia Hots MKS Lewart AGS Lubartow + 12:53
55 Volodymyr Tkachenko Boras Lewas Lubartow + 12:53
56 Kacper Krupa MGLKS Olimpijczyk + 12:53
57 Mateusz Deren LKKS Gornik Walbrzych + 12:53
58 Pawel Wroblewski Stajnia Rowerora Intercars + 12:53
59 Marek Majdanicz ACK Stara + 12:53
60 Karol Matysiak KTK Kalisz + 12:53
61 Karol Wawrzyczek UKS Sokol Kety + 12:53
62 Bartosz Kasperek Wilks Krakus bbc Czaja + 12:53
63 Jakub Kaminski Luks Trojka Piaseczno + 12:53
64 Arkadiusz Kusiak Luks Trojka Piaseczno + 12:53
65 Jakub Banaszkiewicz Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 12:59
66 Lukasz Mroz MKS Lewart AGS Lubartow + 13:07
67 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 15:46
68 Ludwik Knapinski CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 20:19
DNF Adam Syrko ACK Stara
DNF Stanislaw Ogiejko AMG Cybinka Team
DNF Wiktor Stalka CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNF Adam Marciniak CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNF Henry Grünberg Estonia
DNF Rauno Notton Estonia
DNF Romet Pajur Estonia
DNF Adrian Kowalczyk GKK Opty-Mazowsze
DNF Lukasz Szymanski GKK Opty-Mazowsze
DNF Marcin Zak GKK Opty-Mazowsze
DNF Konrad Waliniak KLTC Konin
DNF Kamil Kudlinski KLTC Konin
DNF Patryk Wawrzyniak KLTC Konin
DNF Karol Bochenek KS Deichman
DNF Michal Borowski KS Deichman
DNF Michal Zelazkowski KTK Kalisz
DNF Pawel Wieczkowski KTK Kalisz
DNF Jacek Kozica KTK Kalisz
DNF Kacper Szabunia LKS Pom Strzelce
DNF Filip Szalek LKS Pom Strzelce
DNF Bartlomiej Bacieczko LKS Pom Strzelce
DNF Jacek Latosi MGLKS Blekitni
DNF Bartosz Oleksiak MGLKS Blekitni
DNF Szymon Ptak MLKS Wielun
DNF Bartosz Skwarek Stajnia Rowerora Intercars
DNF Michal Zochowski Swit/Nosir Mazowsze
DNF Bartosz Golec UKS Mroz TFP
DNF Adrian Dobrowolski Warszawski Klub Kolarski
DNF Kamil Motyka Wilks Krakus bbc Czaja
DNF Jan Glowacki Wilks Krakus bbc Czaja
DNF Toms Ustups Cannibal Team
DNF Hubert Grygowski Copernicus CCC Team
DNF Dominik Ratajczak Copernicus CCC Team
DNF Maksymilian Radosz KS Spolem Lodz
DNF Bartosz Dlugosz KS Spolem Lodz
Information
Nation Poland
Date 16th May
Where Gminy Niegowa -> Gminy Niegowa
What 3rd stage
Other
Embed Results