Jurassic Routes Włodowice Juniors - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Mateusz Gajdulewicz Warszawski Klub Kolarski 12:16
02 Madis Mihkels Estonia + 15
03 Frank Aron Ragilo Cannibal Team + 19
04 Michal Pomorski Warszawski Klub Kolarski + 21
05 Igor Sek Copernicus CCC Team + 28
06 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 31
07 Romet Pajur Estonia + 35
08 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 35
09 Julian Kot KS Spolem Lodz + 37
10 Ignacy Chmielewski Wilks Krakus bbc Czaja + 38
11 Piotr Maslak KTK Kalisz + 38
12 Benjamin Boos Stevens Junior Team Thüringen + 40
13 Kacper Gieryk KTK Kalisz + 45
14 Dominik Ratajczak Copernicus CCC Team + 46
15 Mikolaj Szulik UKS Avatar + 47
16 Lukasz Juszczak UKS Kozminianka + 48
17 Bartosz Oleksiak MGLKS Blekitni + 49
18 Hubert Grygowski Copernicus CCC Team + 50
19 Marek Majdanicz ACK Stara + 51
20 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 52
21 Mateusz Cywinski Mayday Team + 54
22 Kevin Kardo Koiv Estonia + 55
23 Mateusz Sawicki Copernicus CCC Team + 56
24 Tomasz Andrzejczak Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 57
25 Matiss Kalverss Cannibal Team + 58
26 Szymon Maciejewski Mayday Team + 58
27 Szymon Korniak Copernicus CCC Team + 59
28 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 01:00
29 Kacper Maciejuk KS Pogon Mostostal + 01:02
30 Damian Blotnicki Copernicus CCC Team + 01:03
31 Karol Kusy KS Deichman + 01:03
32 Lauri Tamm Cannibal Team + 01:03
33 Lukasz Rykowski Copernicus CCC Team + 01:07
34 Michal Zelazkowski KTK Kalisz + 01:08
35 Mikk Bauer Estonia + 01:11
36 Marek Kapela Swit/Nosir Mazowsze + 01:11
37 Konrad Waliniak KLTC Konin + 01:12
38 Karl Elia Seidel Stevens Junior Team Thüringen + 01:12
39 Robert Kendzia UKS Moto Jelcz Laskowice + 01:13
40 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 01:14
41 Grzegorz Kitkowski UKS Moto Jelcz Laskowice + 01:15
42 Maksymilian Radosz KS Spolem Lodz + 01:15
43 Bartosz Skwarek Stajnia Rowerora Intercars + 01:17
44 Pawel Wroblewski Stajnia Rowerora Intercars + 01:20
45 Kacper Szabunia LKS Pom Strzelce + 01:22
46 Egert Johanson Estonia + 01:23
47 Karol Wawrzyczek UKS Sokol Kety + 01:24
48 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 01:24
49 Olaf Kobus Copernicus CCC Team + 01:26
50 Henry Grünberg Estonia + 01:26
51 Kacper Chojnacki UKS Kurpinski Suszec + 01:26
52 Franciszek Kaczorowski Copernicus CCC Team + 01:27
53 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 01:35
54 Yurii Shcherban MKS Lewart AGS Lubartow + 01:36
55 Pawel Wieczkowski KTK Kalisz + 01:37
56 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 01:38
57 Bartlomiej Bacieczko LKS Pom Strzelce + 01:39
58 Kamil Dolak KTK Kalisz + 01:42
59 Lukasz Skoczylas Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 01:44
60 Jan Glowacki Wilks Krakus bbc Czaja + 01:44
61 Tadeusz Kazmierczak Warszawski Klub Kolarski + 01:45
62 Kacper Wierzchowski Swit/Nosir Mazowsze + 01:47
63 Aaron Aus Estonia + 01:48
64 Adam Marciniak CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 01:49
65 Roland Sobczak Warszawski Klub Kolarski + 01:50
66 Toms Ustups Cannibal Team + 01:53
67 Jakub Lewandowski KS Spolem Lodz + 01:53
68 Michal Borowski KS Deichman + 01:53
69 Rauno Notton Estonia + 01:54
70 Martin Kruseman Cannibal Team + 01:54
71 Wiktor Stalka CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 01:54
72 Volodymyr Tkachenko Boras Lewas Lubartow + 01:55
73 Wiktor Frajer Grupa Kolarska Gliwice + 01:56
74 Marek Filapek UKS Avatar + 01:57
75 Arkadiusz Kusiak Luks Trojka Piaseczno + 01:58
76 Kacper Hoppa Copernicus CCC Team + 01:59
77 Michal Waloszek Grupa Kolarska Gliwice + 02:00
78 Jakub Kasparow Copernicus CCC Team + 02:00
79 Adrian Dobrowolski Warszawski Klub Kolarski + 02:02
80 Kacper Bakan LKS Ziemia Opolska + 02:05
81 Kamil Kudlinski KLTC Konin + 02:07
82 Karol Matysiak KTK Kalisz + 02:08
83 Lukasz Ciecior LKS Ziemia Opolska + 02:09
84 Kamil Motyka Wilks Krakus bbc Czaja + 02:10
85 Lukasz Szymanski GKK Opty-Mazowsze + 02:10
86 Adam Syrko ACK Stara + 02:11
87 Dariusz Niewiadomy Wilks Krakus bbc Czaja + 02:11
88 Jakub Kaminski Luks Trojka Piaseczno + 02:11
89 Wojciech Weglorz Klub Kolarski Zory + 02:13
90 Bartosz Golec UKS Mroz TFP + 02:15
91 Patryk Wawrzyniak KLTC Konin + 02:15
92 Kacper Krupa MGLKS Olimpijczyk + 02:15
93 Jacek Kozica KTK Kalisz + 02:16
94 Dawid Sekta UKS Avatar + 02:17
95 Illia Hots MKS Lewart AGS Lubartow + 02:17
96 Mateusz Deren LKKS Gornik Walbrzych + 02:17
97 Mateusz Olejnik KTK Kalisz + 02:19
98 Marcin Zak GKK Opty-Mazowsze + 02:19
99 Tobiasz Musialik MGLKS Blekitni + 02:19
100 Lauri Verliin - + 02:21
101 Ludwik Knapinski CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 02:21
102 Lukasz Mroz MKS Lewart AGS Lubartow + 02:23
103 Bartosz Kasperek Wilks Krakus bbc Czaja + 02:26
104 Stanislaw Ogiejko AMG Cybinka Team + 02:26
105 Karol Bochenek KS Deichman + 02:26
106 Filip Szalek LKS Pom Strzelce + 02:28
107 Radim Husicka TJ Sigma Hranice + 02:28
108 Marcin Rogowski KS Deichman + 02:30
109 Tomasz Szulski UKS Stobrawa + 02:31
110 Jacek Latosi MGLKS Blekitni + 02:32
111 Antoni Swiderski GKK Opty-Mazowsze + 02:32
112 Tomasz Pelica Mayday Team + 02:32
113 Oliwier Zawistowski Warszawski Klub Kolarski + 02:34
114 Kamil Mazur KS Deichman + 02:37
115 Szymon Ptak MLKS Wielun + 02:38
116 Mateusz Rozpedowski Mayday Team + 02:40
117 Jakub Czabok Warszawski Klub Kolarski + 02:43
118 Adrian Kowalczyk GKK Opty-Mazowsze + 02:43
119 Michal Zochowski Swit/Nosir Mazowsze + 02:53
120 Tobiasz Wirtek Stajnia Rowerora Intercars + 03:00
121 Bartosz Dlugosz KS Spolem Lodz + 03:01
122 Jakub Banaszkiewicz Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 03:03
123 Stanislaw Goliwas UKS Kurpinski Suszec + 03:05
124 Maurycy Kot Klub Kolarski Zory + 03:06
125 Rafal Staszczak MKS Lewart AGS Lubartow + 03:07
126 Lukas Gisa LKS Ziemia Opolska + 03:19
127 Dawid Zygielo KS Pogon Mostostal + 03:44
128 Stefan Johanson - + 03:50
Information
Nation Poland
Date 15th May
Where Hucisko -> Hucisko
What 1st stage
Distance 8.4 km
Other
Embed Results