Jurassic Routes Włodowice Juniors - 2021

Stage

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Vlad van Mechelen Cannibal Team 04:39
02 Dominik Ratajczak Copernicus CCC Team + 00
03 Mateusz Gajdulewicz Warszawski Klub Kolarski + 02
04 Madis Mihkels Estonia + 04
05 Mateusz Sawicki Copernicus CCC Team + 05
06 Mikolaj Szulik UKS Avatar + 05
07 Matiss Kalverss Cannibal Team + 06
08 Igor Sek Copernicus CCC Team + 09
09 Egert Johanson Estonia + 09
10 Romet Pajur Estonia + 09
11 Ignacy Chmielewski Wilks Krakus bbc Czaja + 11
12 Hubert Grygowski Copernicus CCC Team + 11
13 Marek Majdanicz ACK Stara + 12
14 Szymon Korniak Copernicus CCC Team + 12
15 Kacper Maciejuk KS Pogon Mostostal + 12
16 Damian Blotnicki Copernicus CCC Team + 12
17 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 12
18 Piotr Maslak KTK Kalisz + 13
19 Benjamin Boos Stevens Junior Team Thüringen + 14
20 Kacper Gieryk KTK Kalisz + 14
21 Julian Kot KS Spolem Lodz + 14
22 Henry Grünberg Estonia + 14
23 Michal Pomorski Warszawski Klub Kolarski + 14
24 Robert Kendzia UKS Moto Jelcz Laskowice + 16
25 Kacper Chojnacki UKS Kurpinski Suszec + 16
26 Marek Kapela Swit/Nosir Mazowsze + 16
27 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 17
28 Karol Kusy KS Deichman + 17
29 Mateusz Cywinski Mayday Team + 17
30 Kacper Hoppa Copernicus CCC Team + 18
31 Olaf Kobus Copernicus CCC Team + 19
32 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 19
33 Lukasz Rykowski Copernicus CCC Team + 19
34 Franciszek Kaczorowski Copernicus CCC Team + 19
35 Maksymilian Radosz KS Spolem Lodz + 19
36 Szymon Maciejewski Mayday Team + 19
37 Bartlomiej Bacieczko LKS Pom Strzelce + 19
38 Konrad Waliniak KLTC Konin + 20
39 Pawel Wieczkowski KTK Kalisz + 22
40 Lukasz Juszczak UKS Kozminianka + 22
41 Kacper Szabunia LKS Pom Strzelce + 23
42 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 23
43 Martin Kruseman Cannibal Team + 23
44 Jakub Kasparow Copernicus CCC Team + 23
45 Frank Aron Ragilo Cannibal Team + 24
46 Michal Waloszek Grupa Kolarska Gliwice + 24
47 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 24
48 Karl Elia Seidel Stevens Junior Team Thüringen + 24
49 Bartosz Oleksiak MGLKS Blekitni + 25
50 Lauri Tamm Cannibal Team + 25
51 Karol Wawrzyczek UKS Sokol Kety + 25
52 Grzegorz Kitkowski UKS Moto Jelcz Laskowice + 25
53 Toms Ustups Cannibal Team + 26
54 Jan Glowacki Wilks Krakus bbc Czaja + 26
55 Aaron Aus Estonia + 27
56 Kevin Kardo Koiv Estonia + 27
57 Michal Zelazkowski KTK Kalisz + 27
58 Tadeusz Kazmierczak Warszawski Klub Kolarski + 27
59 Lukasz Skoczylas Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 27
60 Jakub Lewandowski KS Spolem Lodz + 28
61 Rauno Notton Estonia + 28
62 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 28
63 Tomasz Andrzejczak Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 30
64 Kacper Wierzchowski Swit/Nosir Mazowsze + 30
65 Mikk Bauer Estonia + 31
66 Kamil Kudlinski KLTC Konin + 31
67 Kacper Krupa MGLKS Olimpijczyk + 31
68 Wojciech Weglorz Klub Kolarski Zory + 31
69 Michal Borowski KS Deichman + 31
70 Kamil Dolak KTK Kalisz + 31
71 Pawel Wroblewski Stajnia Rowerora Intercars + 32
72 Marek Filapek UKS Avatar + 32
73 Adrian Dobrowolski Warszawski Klub Kolarski + 32
74 Karol Bochenek KS Deichman + 32
75 Roland Sobczak Warszawski Klub Kolarski + 32
76 Wiktor Stalka CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 33
77 Dariusz Niewiadomy Wilks Krakus bbc Czaja + 34
78 Adam Marciniak CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 34
79 Volodymyr Tkachenko Boras Lewas Lubartow + 34
80 Jacek Kozica KTK Kalisz + 35
81 Yurii Shcherban MKS Lewart AGS Lubartow + 35
82 Adam Syrko ACK Stara + 35
83 Karol Matysiak KTK Kalisz + 36
84 Jacek Latosi MGLKS Blekitni + 36
85 Patryk Wawrzyniak KLTC Konin + 36
86 Ludwik Knapinski CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 36
87 Marcin Zak GKK Opty-Mazowsze + 37
88 Lukasz Ciecior LKS Ziemia Opolska + 37
89 Stanislaw Ogiejko AMG Cybinka Team + 37
90 Bartosz Golec UKS Mroz TFP + 37
91 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 37
92 Bartosz Kasperek Wilks Krakus bbc Czaja + 38
93 Tomasz Szulski UKS Stobrawa + 38
94 Mateusz Olejnik KTK Kalisz + 38
95 Jakub Kaminski Luks Trojka Piaseczno + 39
96 Kacper Bakan LKS Ziemia Opolska + 39
97 Adrian Kowalczyk GKK Opty-Mazowsze + 40
98 Antoni Swiderski GKK Opty-Mazowsze + 41
99 Kamil Mazur KS Deichman + 41
100 Lukasz Szymanski GKK Opty-Mazowsze + 41
101 Mateusz Rozpedowski Mayday Team + 41
102 Illia Hots MKS Lewart AGS Lubartow + 41
103 Kamil Motyka Wilks Krakus bbc Czaja + 42
104 Bartosz Skwarek Stajnia Rowerora Intercars + 42
105 Szymon Ptak MLKS Wielun + 43
106 Mateusz Deren LKKS Gornik Walbrzych + 44
107 Oliwier Zawistowski Warszawski Klub Kolarski + 44
108 Dawid Sekta UKS Avatar + 44
109 Tomasz Pelica Mayday Team + 45
110 Stanislaw Goliwas UKS Kurpinski Suszec + 45
111 Wiktor Frajer Grupa Kolarska Gliwice + 46
112 Maurycy Kot Klub Kolarski Zory + 46
113 Lukasz Mroz MKS Lewart AGS Lubartow + 46
114 Dawid Zygielo KS Pogon Mostostal + 46
115 Tobiasz Musialik MGLKS Blekitni + 47
116 Radim Husicka TJ Sigma Hranice + 48
117 Jakub Czabok Warszawski Klub Kolarski + 49
118 Michal Zochowski Swit/Nosir Mazowsze + 49
119 Rafal Staszczak MKS Lewart AGS Lubartow + 50
120 Filip Szalek LKS Pom Strzelce + 50
121 Jakub Banaszkiewicz Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 52
122 Bartosz Dlugosz KS Spolem Lodz + 52
123 Tobiasz Wirtek Stajnia Rowerora Intercars + 52
124 Arkadiusz Kusiak Luks Trojka Piaseczno + 53
125 Marcin Rogowski KS Deichman + 55
126 Lauri Verliin - + 54
127 Stefan Johanson - + 57
128 Lukas Gisa LKS Ziemia Opolska + 01:00
DNS Kajetan Wasowicz CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNS Blazej Limanski Klub Kolarski Zory
DNS Dawid Sobczak MGLKS Olimpijczyk
DNS Marcin Nowakowski UKS Moto Jelcz Laskowice
Information
Nation Poland
Date 14th May
What Prologue
Other
Embed Results