Jurassic Routes Włodowice Juniors - 2021

Overall Points

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Mateusz Gajdulewicz Warszawski Klub Kolarski 5:10:57
02 Madis Mihkels Estonia + 04
03 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 23
04 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 29
05 Frank Aron Ragilo Cannibal Team + 30
06 Michal Pomorski Warszawski Klub Kolarski + 33
07 Igor Sek Copernicus CCC Team + 35
08 Benjamin Boos Stevens Junior Team Thüringen + 47
09 Mikolaj Szulik UKS Avatar + 48
10 Julian Kot KS Spolem Lodz + 52
11 Piotr Maslak KTK Kalisz + 52
12 Kacper Gieryk KTK Kalisz + 1:03
13 Lukasz Juszczak UKS Kozminianka + 1:11
14 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 1:15
15 Mateusz Cywinski Mayday Team + 1:15
16 Szymon Maciejewski Mayday Team + 1:15
17 Kacper Maciejuk KS Pogon Mostostal + 1:15
18 Karol Kusy KS Deichman + 1:18
19 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 1:25
20 Robert Kendzia UKS Moto Jelcz Laskowice + 1:27
21 Tomasz Andrzejczak Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 1:31
22 Lauri Tamm Cannibal Team + 1:32
23 Egert Johanson Estonia + 1:33
24 Lukas Vanderlinden Cannibal Team + 1:37
25 Kacper Chojnacki UKS Kurpinski Suszec + 1:46
26 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 1:52
27 Karl Elia Seidel Stevens Junior Team Thüringen + 1:53
28 Grzegorz Kitkowski UKS Moto Jelcz Laskowice + 2:00
29 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 2:13
30 Lukasz Skoczylas Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 2:15
31 Tadeusz Kazmierczak Warszawski Klub Kolarski + 2:16
32 Aaron Aus Estonia + 2:47
33 Mateusz Sawicki Copernicus CCC Team + 2:54
34 Tobiasz Musialik MGLKS Blekitni + 3:41
35 Ignacy Chmielewski Wilks Krakus bbc Czaja + 3:43
36 Szymon Korniak Copernicus CCC Team + 3:47
37 Yurii Shcherban MKS Lewart AGS Lubartow + 3:55
38 Michal Waloszek Grupa Kolarska Gliwice + 4:08
39 Kacper Hoppa Copernicus CCC Team + 4:46
40 Marek Filapek UKS Avatar + 5:06
41 Lukasz Rykowski Copernicus CCC Team + 5:11
42 Marek Kapela Swit/Nosir Mazowsze + 6:11
43 Jakub Lewandowski KS Spolem Lodz + 8:00
44 Martin Kruseman Cannibal Team + 8:57
45 Lukasz Ciecior LKS Ziemia Opolska + 9:50
46 Kamil Dolak KTK Kalisz + 10:50
47 Damian Blotnicki Copernicus CCC Team + 11:05
48 Jakub Kasparow Copernicus CCC Team + 11:35
49 Matiss Kalverss Cannibal Team + 14:03
50 Olaf Kobus Copernicus CCC Team + 14:12
51 Pawel Wroblewski Stajnia Rowerora Intercars + 14:23
52 Volodymyr Tkachenko Boras Lewas Lubartow + 15:00
53 Karol Wawrzyczek UKS Sokol Kety + 15:04
54 Illia Hots MKS Lewart AGS Lubartow + 15:57
55 Antoni Swiderski GKK Opty-Mazowsze + 16:12
56 Mikk Bauer Estonia + 18:37
57 Marek Majdanicz ACK Stara + 19:02
58 Wiktor Frajer Grupa Kolarska Gliwice + 20:31
59 Karol Matysiak KTK Kalisz + 21:51
60 Jakub Banaszkiewicz Kolarski Klub Sportowy Gostyn + 23:08
61 Jakub Kaminski Luks Trojka Piaseczno + 23:29
62 Arkadiusz Kusiak Luks Trojka Piaseczno + 23:33
63 Lukasz Mroz MKS Lewart AGS Lubartow + 24:55
64 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 26:18
65 Kacper Krupa MGLKS Olimpijczyk + 26:56
66 Mateusz Deren LKKS Gornik Walbrzych + 27:07
67 Bartosz Kasperek Wilks Krakus bbc Czaja + 27:21
68 Ludwik Knapinski CZKKS Kolejarz Jura Czestochow + 34:29
DNF Stefan Johanson -
DNF Lauri Verliin -
DNF Adam Syrko ACK Stara
DNF Stanislaw Ogiejko AMG Cybinka Team
DNF Adam Marciniak CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNF Wiktor Stalka CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNF Kajetan Wasowicz CZKKS Kolejarz Jura Czestochow
DNF Henry Grünberg Estonia
DNF Kevin Kardo Koiv Estonia
DNF Rauno Notton Estonia
DNF Romet Pajur Estonia
DNF Adrian Kowalczyk GKK Opty-Mazowsze
DNF Lukasz Szymanski GKK Opty-Mazowsze
DNF Marcin Zak GKK Opty-Mazowsze
DNF Kamil Kudlinski KLTC Konin
DNF Konrad Waliniak KLTC Konin
DNF Patryk Wawrzyniak KLTC Konin
DNF Maurycy Kot Klub Kolarski Zory
DNF Blazej Limanski Klub Kolarski Zory
DNF Wojciech Weglorz Klub Kolarski Zory
DNF Karol Bochenek KS Deichman
DNF Michal Borowski KS Deichman
DNF Kamil Mazur KS Deichman
DNF Dawid Zygielo KS Pogon Mostostal
DNF Jacek Kozica KTK Kalisz
DNF Mateusz Olejnik KTK Kalisz
DNF Pawel Wieczkowski KTK Kalisz
DNF Michal Zelazkowski KTK Kalisz
DNF Bartlomiej Bacieczko LKS Pom Strzelce
DNF Kacper Szabunia LKS Pom Strzelce
DNF Filip Szalek LKS Pom Strzelce
DNF Kacper Bakan LKS Ziemia Opolska
DNF Lukas Gisa LKS Ziemia Opolska
DNF Tomasz Pelica Mayday Team
DNF Mateusz Rozpedowski Mayday Team
DNF Jacek Latosi MGLKS Blekitni
DNF Bartosz Oleksiak MGLKS Blekitni
DNF Dawid Sobczak MGLKS Olimpijczyk
DNF Rafal Staszczak MKS Lewart AGS Lubartow
DNF Szymon Ptak MLKS Wielun
DNF Bartosz Skwarek Stajnia Rowerora Intercars
DNF Tobiasz Wirtek Stajnia Rowerora Intercars
DNF Kacper Wierzchowski Swit/Nosir Mazowsze
DNF Michal Zochowski Swit/Nosir Mazowsze
DNF Radim Husicka TJ Sigma Hranice
DNF Dawid Sekta UKS Avatar
DNF Stanislaw Goliwas UKS Kurpinski Suszec
DNF Marcin Nowakowski UKS Moto Jelcz Laskowice
DNF Bartosz Golec UKS Mroz TFP
DNF Tomasz Szulski UKS Stobrawa
DNF Jakub Czabok Warszawski Klub Kolarski
DNF Adrian Dobrowolski Warszawski Klub Kolarski
DNF Roland Sobczak Warszawski Klub Kolarski
DNF Oliwier Zawistowski Warszawski Klub Kolarski
DNF Jan Glowacki Wilks Krakus bbc Czaja
DNF Kamil Motyka Wilks Krakus bbc Czaja
DNF Dariusz Niewiadomy Wilks Krakus bbc Czaja
DNF Toms Ustups Cannibal Team
DNF Hubert Grygowski Copernicus CCC Team
DNF Franciszek Kaczorowski Copernicus CCC Team
DNF Dominik Ratajczak Copernicus CCC Team
DNF Bartosz Dlugosz KS Spolem Lodz
DNF Maksymilian Radosz KS Spolem Lodz
Information
Nation Poland
Date 14th - 16th May
CAT Jr
Other
Embed Results