CN EST/LAT/LTU RR - 2021

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time UCI
01 Skujins Toms Trek-Segafredo 04:04:06100
02 Räim Mihkel HRE Mazowsze Serce Polski + 15100
03 Lauk Karl Patrick Team Pro Immo Nicolas Roux + 02:1475
04 Jakin Alo Peloton + 02:3660
05 Konovalovas Ignatas Groupama-FDJ + 02:39100
06 Flaksis Andzs MySports sporta Klubs + 02:4075
07 Pajur Markus Team Arkéa-Samsic + 03:0850
08 Kivistik Gert Team Crédit Mutuel-Garage Premier-F + 07:3440
09 Bogdanovics Maris Dobeles dzirnavnieks-FeelFree + 08:3860
10 Vosekalns Andris Hengxiang Cycling Team + 08:3850
11 Mikutis Aivaras Ampler Development Team + 08:4975
12 Nisu Oskar EvoPro Racing + 09:2330
13 Köster Artjom Ampler Development Team + 09:2420
14 Liepins Emils Trek-Segafredo + 10:4440
15 Neilands Krists Israel Start-Up Nation + 10:4430
16 Vahtra Norman Israel Start-Up Nation + 11:5010
17 Rubenis Pauls Ampler Development Team + 11:5120
18 Siskevicius Evaldas Delko + 11:5160
19 Matt Jörgen Peloton + 11:515
20 Kiskonen Siim EC Saint-Etienne Loire + 11:593
21 Januskevicius Mantas Lviv Cycling Team + 14:5950
22 Krasts Alekss Dobeles dzirnavnieks-FeelFree + 14:5910
23 Ansons Kristers Ampler Development Team + 14:595
24 Kovaliovas Edgaras Top Team Cycling + 17:5940
25 Kmieliauskas Rokas KSM Gaja + 17:5930
26 Lasinis Venantas Lviv Cycling Team + 17:5920
27 Beniusis Justas Lviv Cycling Team + 17:5910
28 Vindecs Agris Evelo Team + 20:013
29 Dankbars Oskars Dobeles dzirnavnieks-FeelFree + 20:013
30 Kupp Artur CFC Spordiklubi + 20:013
31 Sakunas Valdas Klaipedos SC + 20:015
32 Andruskevicius Mantas NSPORT Alytus + 20:013
33 Masiulis Denas Klaipedos SC + 20:013
DNF Arumägi Anti -
DNF Beliauskas Mindaugas -
DNF Kovgers Kristers -
DNF Marcinkevicius Edvinas -
DNF Milistver Mairon -
DNF Siskevicius Paulius -
DNF Uulimaa Ats -
DNF Leibmanis Aivis Dobeles dzirnavnieks-FeelFree
DNF Selis Janis Dobeles dzirnavnieks-FeelFree
DNF Pluto Martins À Bloc CT
DNF Pelcers Kristaps Amore & Vita
DNF Bitinas Mantas Ampler Development Team
DNF Ilves Arti Ampler Development Team
DNF Karpenko Gleb Ampler Development Team
DNF Kurits Joonas Ampler Development Team
DNF Laanemäe Erki Ampler Development Team
DNF Roos Andre Ampler Development Team
DNF Laas Martin BORA-hansgrohe
DNF Evendi Rando Marten CFC Spordiklubi
DNF Jõeäär Gert CFC Spordiklubi
DNF Martma Kert CFC Spordiklubi
DNF Sankmann Joosep EC Saint-Etienne Loire
DNF Andersons Roberts Evelo Team
DNF Binovskis Martins Bruno Evelo Team
DNF Kucerjavijs Daniels Evelo Team
DNF Ärm Rait Groupama-FDJ Conti
DNF Ivanovas Olegas KSM Gaja
DNF Dzervus Darijus Memel CT
DNF Striska Mindaugas Memel CT
DNF Zdanevicius Jokubas Memel CT
DNF Leidt Markus Peloton
DNF Mesi Joosep Peloton
DNF Möll Robin Peloton
DNF Oolo Kristjan Peloton
DNF Veevo Rait Peloton
DNF Bartasevicius Julius RC Die Schwalben München
DNF Metslind Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi
DNF Belohvosciks Kristians RRS Belo CP
DNF Tarassov Kirill Team U Cube 17
DNF Talacka Lukas Top Team Cycling
DNF Balodis Mareks ZZK Team
DNF Petaks Rodzers ZZK Team

Information