ASPTT Nancy | |
---|---|
André Arnaud | |
Boulzat Simon | |
Chaplet Aymeric | |
Gimenez Lenaic | |
Pullen Daniel | |
Vila Emiliano | |
Wozniak Szymon |
AVC Aix-en-Provence | |
---|---|
Arcangeli Romain | |
Ermenault Corentin | |
Glez Killian | |
Houcou Emmanuel | |
Konijn Alexander | |
Maire Adrien | |
Perrot Léopold |
Beziers Mediterranée Cyclisme | |
---|---|
Boudignon Jeremy | |
Gaillard Florian | |
Muraro Nicolas | |
Rouat Geoffrey | |
Tobal Kevin | |
Touboul Steeve |
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | |
---|---|
Blanc Arthur | |
Knecht Noah | |
Leroy Olivier | |
Paige Charlie | |
Piron Mathias | |
Rouland Louis |
CC Etupes | |
---|---|
Corkery Dillon | |
Guiziou Mathieu | |
Le Fur Mathéo | |
Leclainche Gwen | |
Louvet Louis | |
Théot Hugo | |
Verloo Rémi |
CC Nogent-sur-Oise | |
---|---|
Boulaire Angus | |
Hansart Philéas | |
Houcke Killyan | |
Jot Hugo | |
Senicourt Kylian | |
Seuwin Paul | |
Théot Killian |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
Bravard Antoine | |
Ducret Justin | |
Husni Thomas | |
Martin Louison | |
Reina Nathan | |
Soler Arthur |
Ciclistica Rostese | |
---|---|
Alberti Stefano | |
Di Silvestro Jacopo | |
Henneberg Magnus | |
Laino Edoardo | |
Rosa Tommaso | |
Russo Enrico | |
Valerio Damiano |
CR4C Roanne | |
---|---|
Bonetto Damien | |
Fayolle Mehdi | |
Laymond Maxime | |
Marin Julien | |
Rongère Quentin | |
Trescarte Vincent |
DN Occitanie Cyclisme | |
---|---|
Boure Erwann | |
Fernandez Benoît | |
Fraissignes Fabien | |
Phillippon Elliot | |
Pialhoux Elian | |
Vedel Gabin |
Dunkerque Grand Littoral Cyclisme | |
---|---|
Anchain Paul | |
Cordenos Clément | |
Francois Jonas | |
Huens Axel | |
Huens Rémi | |
Leclercq Clément |
EC Saint-Etienne Loire | |
---|---|
Ansons Kristers | |
Bown Morgan | |
Cailliau Taïno | |
Chaillan Emanuel | |
Kiskonen Siim | |
Lesage Corentin | |
Salvatori Thomas |
Guidon Chalettois | |
---|---|
Bailleux Pierrick | |
Bridron Thibaud | |
Forestier Loïc | |
Martinez Yannick | |
Racault Ronan | |
Soluch Baptiste | |
Villemin Alan |
Issoire Cyclisme Compétition | |
---|---|
Benchehida Djilali | |
Chabert Sebastien | |
Cherion Baptiste | |
Salvy Jules | |
Stempel Cedric |
Paris Cycliste Olympique | |
---|---|
Do Rego Fabio | |
Durand Dylan | |
Levon Eliott | |
Maffeis Dany | |
Roma Jérémy | |
Roussel Hugo | |
Sagnier Théo |
Philippe Wagner Cycling | |
---|---|
Acosta Thomas | |
Caresmel Alexis | |
Kus Adam | |
Meyer Robin | |
Philibert Aurélien | |
Quarterman Charlie |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
Bathiard Rémy | |
Chaussivert Jean | |
Kraemer Léo | |
Poulard Baptiste | |
Rambault Axel |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
Adam Maxime | |
Bourgneuf-Monclair Lilian | |
Chauvin Tom | |
Clouaire Raphaël | |
Cornu Benjamin | |
Delaplace Cédric | |
Olard Antoine |
Team Macadam's Cowboys | |
---|---|
Bouard Brendan | |
Deschatres Martin | |
Duquette Charles | |
Louis Robin | |
Peloquin Leonard | |
Sparfel Louis |
Team Sprinter Nice Métropole DN3 | |
---|---|
Favard Gatien | |
Hagen Julien | |
Laurens Anthony | |
Lebeau Mathis | |
Philipp Antoine |
US Sainte Austreberthe Pavilly Barentin | |
---|---|
Beaune Mavric | |
Beaune Romain | |
Chan Tsin Romain | |
Douat Erwan | |
Polaert Alexandre | |
Simon Yohann |
VC Rouen 76 | |
---|---|
Bautrait Corentin | |
Carlot Matéo | |
Chatonnet Toby | |
Kowalski Dylan | |
Lecamus-Lambert Florentin | |
Levasseur Jordan | |
Pierre Alexis |
VC Tournus - Passion Boulange | |
---|---|
Bourgeois Matthieu | |
Bruno Antoine | |
Chardon Baptiste | |
Delplanque Alexis | |
Javouhey Clément | |
Thomas Paul |
VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
Allard Basile | |
Buffin Loïs | |
Fournier Nicolas | |
Galoche Thomas | |
Léonien Alexandre | |
Plaisant Lucas |