- | |
---|---|
Aigron Hugo | |
Boudsocq Antoine | |
Faure-Prost Louison | |
Fischer Nicolas | |
Guyot Maxime | |
Lucat Geoffrey | |
Rostalski Guillaume | |
Vaussenat Paul |
A.C.Bisontine | |
---|---|
Avadanian Lucas | |
Bailey Harrison | |
Francais Jeremy | |
Gauthier Guillaume | |
Nocquet Florian | |
Perizzolo Loic | |
Pietikäinen Sauli | |
Ross Mathew |
A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
Braybrooke Alexander | |
Campistrous Romain | |
Castellarnau Florent | |
Delcros Clément | |
Grolleau Quentin | |
Jolibert Clément | |
Meyer Robin | |
Moreno Adria | |
Narbonne-Zuccarelli Axel | |
Wood Harrison |
C.C.Etupes | |
---|---|
Aubert Rémi | |
Bellicaud Jérémy | |
Bennett Stefan | |
Delacroix Théo | |
Devaux Thomas | |
Garnier Mathieu | |
Richard Maxime | |
Sedlacek Vojtech |
Centre Mondial du Cyclisme | |
---|---|
Kelemen Petr | |
Meszaros Abel | |
Mikayilzade Musa | |
Ramirez Yurgen | |
Sekkak Imad | |
Shatovkin Sergey | |
Shiraliyev Karim |
Chambéry Cyclisme Formation | |
---|---|
Champoussin Clément | |
Delphis Thomas | |
Jorgenson Matteo | |
Prodhomme Nicolas | |
Raugel Antoine | |
Schultz Elliot | |
Verger Simon |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
Brand Julian | |
Costa Andrea | |
Esteves Paul-Victor | |
Genetier Francis | |
Laubal Lucas | |
Moine Quentin | |
Mory Michael | |
Petitjean Baptiste | |
Sauvage Paul |
CR4C Roanne | |
---|---|
Chatelus Axel | |
Combes Simon | |
Gery Nathanaël | |
Jamet Alexandre | |
Mainard Jérôme | |
Papillon Lucas | |
Pauchard Eliot | |
Prunet Antoine | |
Raibaud Jimmy | |
Rondeau Fabien |
EC Saint-Etienne Loire | |
---|---|
Balaskovic Tom | |
Boileau Léo | |
Dumourier Florian | |
Fischer Frédéric | |
Gagnaire Thibaut | |
Hänninen Jaakko | |
Jarnet Maxime | |
Lebreton Jacques | |
Richard Louis |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
Bravard Antoine | |
Cabot Jérémy | |
Delbove Joris | |
Fattier Florian | |
Richardot Eugène | |
Souton Julien |
Team Chris Net | |
---|---|
Avezard Nicolas | |
Chavent Aurelien | |
Moine Florian | |
Noyelle Kevin | |
Perrissin-Fabert Constantin |
Team Cycliste Azuréen | |
---|---|
Arnoult Floryan | |
Delacroix Tristan | |
Draperi Matteo | |
Fayolle Romain | |
Le Mesnager Damien | |
Lebeau Mathis | |
Navarro Thomas | |
Piris Maxime | |
Thomas Nicolas |
Team Matériel-Velo.com-VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
Bonjean Maxence | |
Cesano Loic | |
Chardon Baptiste | |
Dureuil Gael | |
Leclainche Gwen | |
Michel Romain | |
Morel Bruno | |
Pasche Frank | |
Wilkinson James |
Team Pro Immo Nicolas Roux | |
---|---|
Almeida Pierre | |
Carlier Alexis | |
Fournet-Fayard Sébastien | |
Orlhac Boris | |
Roger Maxime |
V.C.Villefranche Beaujolais | |
---|---|
Decoster Merlijn | |
Delettre Alexandre | |
Durand Nicolas | |
Finé Gabin | |
Finé Eddy | |
Janin Audric | |
Lathene Romain | |
Reifler Arnold | |
Rolland Loïc | |
Van Gucht Sten | |
Vekeman Maxime |