CM Aubervilliers 93 | |
---|---|
Bleier Baptiste | |
Boisset Enzo | |
Constantin Baptiste | |
Demeautis Matthieu | |
Destang Lucas | |
Do Rego Miguel | |
Guinet Dylan | |
Sagnier Théo | |
Théot Killian |
ES Torigni | |
---|---|
Bourgneuf-Monclair Lilian | |
Delprat Steven | |
Lesellier Arnaud | |
Marie Rodolphe | |
Patoux Cyrille | |
Pierre Alexis |
Hennebont Cyclisme | |
---|---|
Bescond Jérémy | |
Coquen Guillaume | |
Cordon Paul | |
Fernandez Ewen | |
Jeannès Matthieu | |
Jeannès Thibault | |
Le Barbier Loïc | |
Le Chenadec Antoine | |
Philippon Johan | |
Rivallain Hugo | |
Sero Yohann |
Moyon Cyclosport | |
---|---|
Adam Killian | |
Ansard Anthony | |
Bizet Ronan | |
Leclerc Pierrick | |
Legros Adrien | |
Lelievre Alexandre | |
Mancel Mederic | |
Maquin Christophe | |
Thebault Briac |
Océane Top 16 | |
---|---|
Fiefvez Rudy | |
Lagnet Gari | |
Miranda Anthony | |
Molin-Pradel Alex | |
Morichon Mathieu | |
Rossini Quentin | |
Tocaven Fabien |
Sables Vendée Cyclisme-Cube | |
---|---|
Bouchery Gaëtan | |
Costeplane Aurélien | |
Haspot Anthony | |
Lalonnier Baptiste | |
Le Claire Bryan | |
Leplingard Nathan | |
Micheneau Jérémie | |
Morin Erwan | |
Uwizeye Jean-Claude | |
Watanabe Ayumu |
Sojasun espoir-ACNC | |
---|---|
Artus Willy | |
Dauphin Florian | |
Fournier Quentin | |
Guégan Maël | |
Lagrée Adrien | |
Le Ny Jean-Louis | |
Perret Kevin | |
Salmon Grégoire | |
Tesson Jason | |
Vila Emiliano |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
Chan Tsin Romain | |
Chesnel Pascal | |
Delaplace Cédric | |
Guillemot Frédéric | |
Lebars Enric | |
Shpakovski Yahor | |
Wild Damian |
Team Fybolia-Locminé Auto | |
---|---|
Cotard Théo | |
Jegat Jordan | |
Le Breton Jérôme | |
Le Clec'h Lomig | |
Lesage Pierre | |
Molinaro Benjamin | |
Prod'Homme Antoine | |
Renault Maxime | |
Rimasson Adrien |
Team Pays de Dinan | |
---|---|
Allée Nathan | |
Boileau Alan | |
Bradshaw William | |
Daniel Aurélien | |
Guernalec Victor | |
Guével Stéphen | |
Le Cam Brendan | |
Lecamus-Lambert Florentin | |
Lévêque Thibault |
Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
Barré Louis | |
Billon Alexandre | |
Cornu Jérémy | |
Danès Léo | |
Guicheteau Quentin | |
Lebreton Kévin | |
Lino Julian | |
Mariault Axel | |
Ridel Damien | |
Tellier Luc | |
Vincent Joris | |
Yssaad Yannis |
U.C.Cholet 49 | |
---|---|
Boisset Thibault | |
Fouquet Alexy | |
Krainer Taruia | |
Le Huitouze Julien | |
Lebreton Romain | |
Nicolas Arthur | |
Primas Nicolas | |
Roturier Antony | |
Tessier Florian |
U.S.Saint-Herblain | |
---|---|
Favreau Jean | |
Garel Mathis | |
Godiot Jérémy | |
Lorent Kevin | |
Poitevin Benoit | |
Taillandier Axel |
V.C.Avranches | |
---|---|
Bordier Julien | |
Bouteloup Paul | |
Bunodière Guillaume | |
Cueff Romain | |
Guimard Benoit | |
Lemoine Fabian |
V.C.Pays de Lorient | |
---|---|
Bienfait Vincent | |
David Nicolas | |
Justum Axel | |
Le Calvé Grégoire | |
Lhumeau Sébastian | |
Loreau Antoine | |
Mentheour Paul-Mickaël | |
Zielinski Piotr |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
Ardouin Tom | |
Billon Gaëtan | |
Boivin Maël | |
Bridier Sonny | |
Girard Thomas | |
Guay Julien | |
Henrio Ewen | |
Joalland Yaël | |
Lemoine Gaëtan | |
Malle Nicolas | |
Plusquellec Yann | |
Rivière David |
V.S.Valletais | |
---|---|
Briand Killian | |
Delahaye Alexandre | |
Ferron Hugo | |
Houssin Clément | |
Lombard Stéphane | |
Yven Kevin |
Vendée U | |
---|---|
Bonnet Thomas | |
Champion Thomas | |
Denis Thomas | |
Devanne Antoine | |
Ferron Valentin | |
Gaillard Marlon | |
Jeannière Emilien | |
Jousseaume Alan |