Medzinárodné Dubnica nad Váhom - 2021

Stage Overall

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Viggo Moore LUX Cycling 12:32
02 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 13
03 Matiss Kalverss Latvia + 14
04 Gustav Wang Team ABC Junior + 15
05 Stepan Telecky TJ Favorit Brno Juniors + 16
06 Bence Meszaros Willebrord Wil Vooruit Juniors + 20
07 Blake Wray LUX Cycling + 22
08 Zeteny Szijarto DKSI Debrecen SE + 24
09 Martin Svrcek Team Franco Ballerini Due C + 25
10 Milan Kadlec Czech Republic + 28
11 Pavel Novak Czech Republic + 30
12 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 30
13 Mike Bronswijk Streetjump-Forte + 30
14 Samuel Tuka Region Trencin + 34
15 Mihajlo Stolic Lotus Cycling Team U19 + 36
16 Frederik Emil Just Team ABC Junior + 39
17 Maurits Neele Willebrord Wil Vooruit Juniors + 42
18 Martin Jurik Region Trencin + 43
19 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 43
20 Jesse Kramer Streetjump-Forte + 44
21 Bertold Drijver DKSI Debrecen SE + 46
22 Jan Lukes Willebrord Wil Vooruit Juniors + 46
23 Vojtech Cirkva Czech Republic + 47
24 Carlos Rodriguez Olea Start Junior Cycling Team + 47
25 Robert Nagy Region Trencin + 47
26 Kristof Arvai Lotus Cycling Team U19 + 48
27 Adam Gross CyS-Akademia Petra Sagana + 49
28 Luke Feuerhelm LUX Cycling + 51
29 Chris Hardee LUX Cycling + 52
30 Pavel Jindrich Czech Republic + 54
31 Lukas Sokolik Region Trencin + 54
32 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 55
33 Pablo Bonilla Start Junior Cycling Team + 56
34 Edgaras Veiksra Lithuania + 57
35 Marek Contofalsky ProEfekt Kosice + 57
36 Rasmus Bisgaard Team ABC Junior + 58
37 Rindert Buiter Streetjump-Forte + 59
38 Job Boontjes Streetjump-Forte + 01:01
39 Martin Cepek TJ Favorit Brno Juniors + 01:02
40 Thomas Lakeman Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:02
41 Martin Hrtanek Team Mix + 01:04
42 Raphaël Mouton Streetjump-Forte + 01:04
43 Marek Jelinek TJ Favorit Brno Juniors + 01:05
44 Roberts Cukurs MSG-Junior + 01:06
45 Daniel Sporysch Czech Republic + 01:06
46 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 01:07
47 Rauls Gutmanis MSG-Junior + 01:07
48 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 01:10
49 Samuel Kovac Team Mix + 01:10
50 Karlis Valters Grundulis Latvia + 01:10
50 Jakub Vlcak CyS-Akademia Petra Sagana + 01:10
52 Tomas Pridal Mapei Merida Kankovsky + 01:11
53 Dimitrios Katsimpouras Greece + 01:11
54 Matej Drapela Mapei Merida Kankovsky + 01:15
55 Zoltan Antal Lepold Lotus Cycling Team U19 + 01:15
56 Jacopo Militello Team Franco Ballerini Due C + 01:16
57 Jakub Havrlant Mapei Merida Kankovsky + 01:17
58 Rihards Reinfelds MSG-Junior + 01:18
59 Gediminas Kubelskas Lithuania + 01:18
60 Andrej Majnik Cycling Team Perutina Ptuj + 01:19
61 Martin Grauzel CyS-Akademia Petra Sagana + 01:20
62 Michail Savvakis Greece + 01:23
63 Tomas Obdrzalek Mapei Merida Kankovsky + 01:24
64 Filip Kulha TJ Favorit Brno Juniors + 01:24
65 Maxime Duba Streetjump-Forte + 01:27
66 Simon Vanicek Sportový Klub Topolcianky + 01:27
67 Cesar Macias Start Junior Cycling Team + 01:28
68 Edgaras Zekas Lithuania + 01:30
69 Emanuele Pinzauti Team Franco Ballerini Due C + 01:30
70 Gvido Kokle Latvia + 01:30
71 Erik Christoffersen Team ABC Junior + 01:30
72 Tomas Kunic Region Trencin + 01:31
73 Justinas Venckus Lithuania + 01:31
74 Stepan Siroky TJ Favorit Brno Juniors + 01:31
75 Vid Jeromel Cycling Team Perutina Ptuj + 01:32
76 Timotej Laktis Sportový Klub Topolcianky + 01:35
77 Adam Vrbik Team Mix + 01:38
78 Christian Haas Team Mix + 01:38
79 Jackson Stoehr LUX Cycling + 01:40
80 Nikolas Borovsky Sportový Klub Topolcianky + 01:41
81 Mark Percic Lotus Cycling Team U19 + 01:43
82 Daniel Vysocan TJ Favorit Brno Juniors + 01:43
83 Jakub Hak Mapei Merida Kankovsky + 01:44
84 Lukas Ungvarsky Team Mix + 01:46
85 Karlis Klismets MSG-Junior + 01:47
86 Markos Kordas Greece + 01:49
87 Primoz Kirbis Cycling Team Perutina Ptuj + 01:50
88 Lovro Valenko Cycling Team Perutina Ptuj + 01:50
89 Noah Ta-Perez LUX Cycling + 01:50
90 Nikolaos Papagiannakis Greece + 01:51
91 Balint Orosz DKSI Debrecen SE + 01:52
92 Rodrigo Belajevs Latvia + 01:53
93 Evangelos Boletis Greece + 01:54
94 Matej Cibula ProEfekt Kosice + 01:55
95 Adam Pomsar CyS-Akademia Petra Sagana + 01:55
96 Fotios Iliadis Greece + 01:59
97 Zalán Fábián Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:59
98 Daniel Sidlo DKSI Debrecen SE + 01:59
99 Davide Buconi Team Franco Ballerini Due C + 02:05
100 Daniel Mraz Mapei Merida Kankovsky + 02:06
101 Kaspars Ilsjanis Latvia + 02:06
102 Vakaris Burba Lithuania + 02:06
103 Igor Nadoveza Lotus Cycling Team U19 + 02:09
104 Mihail Nikolov Bulgaria + 02:17
105 Bruno Labuda ProEfekt Kosice + 02:18
106 David Mankovsky Sportový Klub Topolcianky + 02:18
107 Matias Sanchez Jimenez Start Junior Cycling Team + 02:19
108 Simeon Petkov Bulgaria + 02:19
109 Lukas Szotak ProEfekt Kosice + 02:19
110 Mikus Rudolfs Stelps Latvia + 02:19
111 Stefan Georgiev Bulgaria + 02:20
112 Matic Marcic Cycling Team Perutina Ptuj + 02:23
113 László Varga Lotus Cycling Team U19 + 02:27
114 Robert Porubsky Sportový Klub Topolcianky + 02:30
115 Jakub Galovic CyS-Akademia Petra Sagana + 02:30
116 Renats Stals MSG-Junior + 02:31
117 Nikolai Chorbadzhiyski Bulgaria + 02:33
118 Leomar Briceno Start Junior Cycling Team + 02:38
119 Aron Kurucz Toth ProEfekt Kosice + 02:39
120 Andre Cruz Start Junior Cycling Team + 02:46
121 Nedelin Serafimov Bulgaria + 03:08
122 Adam Seeman Czech Republic + 04:32
123 Stanimir Stefanov Bulgaria + 08:34
124 Axel Källberg Willebrord Wil Vooruit Juniors + 14:59
125 Felix Fog Team ABC Junior + 33:38
126 Jomantas Venckus Lithuania + 33:38
DNF Toms Vazdikis MSG-Junior
Pos Rider Team Time
01 Viggo Moore LUX Cycling 12:32
02 Philipp Gebhardt Stevens Junior Team Thüringen + 13
03 Matiss Kalverss Latvia + 14
04 Gustav Wang Team ABC Junior + 15
05 Stepan Telecky TJ Favorit Brno Juniors + 16
06 Bence Meszaros Willebrord Wil Vooruit Juniors + 20
07 Blake Wray LUX Cycling + 22
08 Zeteny Szijarto DKSI Debrecen SE + 24
09 Martin Svrcek Team Franco Ballerini Due C + 25
10 Milan Kadlec Czech Republic + 28
11 Pavel Novak Czech Republic + 30
12 Johannes Reissmann Stevens Junior Team Thüringen + 30
13 Mike Bronswijk Streetjump-Forte + 30
14 Samuel Tuka Region Trencin + 34
15 Mihajlo Stolic Lotus Cycling Team U19 + 36
16 Frederik Emil Just Team ABC Junior + 39
17 Maurits Neele Willebrord Wil Vooruit Juniors + 42
18 Martin Jurik Region Trencin + 43
19 Kevin Genzmer Stevens Junior Team Thüringen + 43
20 Jesse Kramer Streetjump-Forte + 44
21 Bertold Drijver DKSI Debrecen SE + 46
22 Jan Lukes Willebrord Wil Vooruit Juniors + 46
23 Vojtech Cirkva Czech Republic + 47
24 Carlos Rodriguez Olea Start Junior Cycling Team + 47
25 Robert Nagy Region Trencin + 47
26 Kristof Arvai Lotus Cycling Team U19 + 48
27 Adam Gross CyS-Akademia Petra Sagana + 49
28 Luke Feuerhelm LUX Cycling + 51
29 Chris Hardee LUX Cycling + 52
30 Pavel Jindrich Czech Republic + 54
31 Lukas Sokolik Region Trencin + 54
32 Morice Ostermann Stevens Junior Team Thüringen + 55
33 Pablo Bonilla Start Junior Cycling Team + 56
34 Edgaras Veiksra Lithuania + 57
35 Marek Contofalsky ProEfekt Kosice + 57
36 Rasmus Bisgaard Team ABC Junior + 58
37 Rindert Buiter Streetjump-Forte + 59
38 Job Boontjes Streetjump-Forte + 01:01
39 Martin Cepek TJ Favorit Brno Juniors + 01:02
40 Thomas Lakeman Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:02
41 Martin Hrtanek Team Mix + 01:04
42 Raphaël Mouton Streetjump-Forte + 01:04
43 Marek Jelinek TJ Favorit Brno Juniors + 01:05
44 Roberts Cukurs MSG-Junior + 01:06
45 Daniel Sporysch Czech Republic + 01:06
46 Jarno Grixa Stevens Junior Team Thüringen + 01:07
47 Rauls Gutmanis MSG-Junior + 01:07
48 Luca Martin Stevens Junior Team Thüringen + 01:10
49 Samuel Kovac Team Mix + 01:10
50 Karlis Valters Grundulis Latvia + 01:10
51 Jakub Vlcak CyS-Akademia Petra Sagana + 01:10
52 Tomas Pridal Mapei Merida Kankovsky + 01:11
53 Dimitrios Katsimpouras Greece + 01:11
54 Matej Drapela Mapei Merida Kankovsky + 01:15
55 Zoltan Antal Lepold Lotus Cycling Team U19 + 01:15
56 Jacopo Militello Team Franco Ballerini Due C + 01:16
57 Jakub Havrlant Mapei Merida Kankovsky + 01:17
58 Rihards Reinfelds MSG-Junior + 01:18
59 Gediminas Kubelskas Lithuania + 01:18
60 Andrej Majnik Cycling Team Perutina Ptuj + 01:19
61 Martin Grauzel CyS-Akademia Petra Sagana + 01:20
62 Michail Savvakis Greece + 01:23
63 Tomas Obdrzalek Mapei Merida Kankovsky + 01:24
64 Filip Kulha TJ Favorit Brno Juniors + 01:24
65 Maxime Duba Streetjump-Forte + 01:27
66 Simon Vanicek Sportový Klub Topolcianky + 01:27
67 Cesar Macias Start Junior Cycling Team + 01:28
68 Edgaras Zekas Lithuania + 01:30
69 Emanuele Pinzauti Team Franco Ballerini Due C + 01:30
70 Gvido Kokle Latvia + 01:30
71 Erik Christoffersen Team ABC Junior + 01:30
72 Tomas Kunic Region Trencin + 01:31
73 Justinas Venckus Lithuania + 01:31
74 Stepan Siroky TJ Favorit Brno Juniors + 01:31
75 Vid Jeromel Cycling Team Perutina Ptuj + 01:32
76 Timotej Laktis Sportový Klub Topolcianky + 01:35
77 Adam Vrbik Team Mix + 01:38
78 Christian Haas Team Mix + 01:38
79 Jackson Stoehr LUX Cycling + 01:40
80 Nikolas Borovsky Sportový Klub Topolcianky + 01:41
81 Mark Percic Lotus Cycling Team U19 + 01:43
82 Daniel Vysocan TJ Favorit Brno Juniors + 01:43
83 Jakub Hak Mapei Merida Kankovsky + 01:44
84 Lukas Ungvarsky Team Mix + 01:46
85 Karlis Klismets MSG-Junior + 01:47
86 Markos Kordas Greece + 01:49
87 Primoz Kirbis Cycling Team Perutina Ptuj + 01:50
88 Lovro Valenko Cycling Team Perutina Ptuj + 01:50
89 Noah Ta-Perez LUX Cycling + 01:50
90 Nikolaos Papagiannakis Greece + 01:51
91 Balint Orosz DKSI Debrecen SE + 01:52
92 Rodrigo Belajevs Latvia + 01:53
93 Evangelos Boletis Greece + 01:54
94 Matej Cibula ProEfekt Kosice + 01:55
95 Adam Pomsar CyS-Akademia Petra Sagana + 01:55
96 Fotios Iliadis Greece + 01:59
97 Zalán Fábián Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:59
98 Daniel Sidlo DKSI Debrecen SE + 01:59
99 Davide Buconi Team Franco Ballerini Due C + 02:05
100 Daniel Mraz Mapei Merida Kankovsky + 02:06
101 Kaspars Ilsjanis Latvia + 02:06
102 Vakaris Burba Lithuania + 02:06
103 Igor Nadoveza Lotus Cycling Team U19 + 02:09
104 Mihail Nikolov Bulgaria + 02:17
105 Bruno Labuda ProEfekt Kosice + 02:18
106 David Mankovsky Sportový Klub Topolcianky + 02:18
107 Matias Sanchez Jimenez Start Junior Cycling Team + 02:19
108 Simeon Petkov Bulgaria + 02:19
109 Lukas Szotak ProEfekt Kosice + 02:19
110 Mikus Rudolfs Stelps Latvia + 02:19
111 Stefan Georgiev Bulgaria + 02:20
112 Matic Marcic Cycling Team Perutina Ptuj + 02:23
113 László Varga Lotus Cycling Team U19 + 02:27
114 Robert Porubsky Sportový Klub Topolcianky + 02:30
115 Jakub Galovic CyS-Akademia Petra Sagana + 02:30
116 Renats Stals MSG-Junior + 02:31
117 Nikolai Chorbadzhiyski Bulgaria + 02:33
118 Leomar Briceno Start Junior Cycling Team + 02:38
119 Aron Kurucz Toth ProEfekt Kosice + 02:39
120 Andre Cruz Start Junior Cycling Team + 02:46
121 Nedelin Serafimov Bulgaria + 03:08
122 Adam Seeman Czech Republic + 04:32
123 Stanimir Stefanov Bulgaria + 08:34
124 Axel Källberg Willebrord Wil Vooruit Juniors + 14:59
125 Felix Fog Team ABC Junior + 33:38
126 Jomantas Venckus Lithuania + 33:38
Information
Nation Slovakia
Date 16th July
Where Trenčianske Teplice -> Trenčianske Teplice
What 1st stage
Distance 10 km
Other
Embed Results