Italy | |
---|---|
1 | Zambelli Samuele |
2 | Colnaghi Luca |
3 | Scartezzini Michele |
4 | Nencini Tommaso |
5 | Plebani Davide |
7 | Buratti Nicolo |
Team DSM | |
---|---|
11 | Hayter Leo |
12 | Mayrhofer Marius |
13 | Vandenabeele Henri |
14 | Gall Felix |
15 | Van Wilder Ilan |
16 | Vermaerke Kevin |
17 | Brenner Marco |
Trek-Segafredo | |
---|---|
21 | Eg Niklas |
22 | Ghebreigzabhier Amanuel |
23 | Moschetti Matteo |
24 | Mosca Jacopo |
25 | Nibali Antonio |
26 | Tiberi Antonio |
27 | Conci Nicola |
Androni Giocattoli-Sidermec | |
---|---|
31 | Malucelli Matteo |
32 | Tesfazion Natnael |
33 | Umba Santiago |
34 | Bisolti Alessandro |
35 | Muñoz Daniel |
36 | Ravanelli Simone |
37 | Cepeda Alexander |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
41 | Gabburo Davide |
42 | Marengo Umberto |
43 | Visconti Giovanni |
44 | Cañaveral Johnatan |
45 | Fiorelli Filippo |
46 | Lonardi Giovanni |
47 | Battaglin Enrico |
Caja Rural-Seguros RGA | |
---|---|
51 | Lastra Jonathan |
52 | Aberasturi Jon |
53 | González David |
54 | Lazkano Oier |
55 | Aular Orluis |
56 | Osorio Alejandro |
57 | Saez Hector |
EOLO-KOMETA | |
---|---|
61 | Albanese Vincenzo |
62 | Ravasi Edward |
63 | Fortunato Lorenzo |
64 | Rivi Samuele |
65 | Fancellu Alessandro |
66 | Bais Davide |
67 | Frapporti Mattia |
Euskaltel-Euskadi | |
---|---|
71 | Azparren Xabier |
72 | Azurmendi Ibai |
73 | Cuadrado Unai |
74 | Juaristi Txomin |
75 | Angulo Antonio |
76 | Aristi Mikel |
77 | Bravo Garikoitz |
Gazprom-RusVelo | |
---|---|
81 | Vacek Mathias |
82 | Cherkasov Nikolay |
83 | Rovny Ivan |
84 | Shalunov Evgeny |
85 | Rikunov Petr |
86 | Scaroni Cristian |
87 | Cima Damiano |
Vini Zabù | |
---|---|
91 | Gradek Kamil |
92 | Bevilacqua Simone |
93 | Zardini Edoardo |
94 | Frapporti Marco |
95 | Stacchiotti Riccardo |
96 | Gonzalez Roberto |
97 | Mareczko Jakub |
Amore & Vita | |
---|---|
101 | Tizza Marco |
102 | Appollonio Davide |
104 | Petelin Charly |
105 | Senni Manuel |
106 | Toto Paolo |
107 | Pelcers Kristaps |
Beltrami TSA Tre Colli | |
---|---|
111 | Peschi Lorenzo |
112 | Piras Andrea |
113 | Milesi Lorenzo |
114 | Crescioli Giosue |
115 | Freddi Matteo |
116 | Cretti Luca |
117 | Chiari Federico |
General Store-F.Ili Curia-Essegibi | |
---|---|
121 | Baseggio Matteo |
122 | Lucca Riccardo |
123 | Rocchetta Cristian |
124 | Vignato Davide |
125 | Menegotto Jacopo |
126 | Carpene Samuele |
127 | Agostini Nicholas |
Giotti Victoria-Savini Due | |
---|---|
131 | Dima Emil |
132 | Onesti Emanuele |
133 | Guardini Andrea |
134 | Szarka Gergely |
135 | Sinza Raul-Antonio |
136 | Yustre Kristian |
137 | Simion Paolo |
Global 6 Cycling | |
---|---|
141 | Mitri James |
142 | Bongiorno Francesco Manuel |
143 | Hansen Dan Erik |
144 | Kurianov Stepan |
145 | Paluta Michal |
146 | Sessler Nicolas |
MG.K vis VPM | |
---|---|
151 | Pencedano Nicolo |
152 | Wright Paul |
153 | Double Paul |
154 | Salvietti Niccolo |
155 | Radice Raffaele |
156 | Cortese Jacopo |
157 | Martinelli Edoardo |
Team Colpack Ballan | |
---|---|
162 | Petrucci Mattia |
164 | Martinelli Alessio |
165 | Meris Sergio |
166 | Plebani Nicola |
167 | Brioni Yuri |
Team Qhubeka | |
---|---|
171 | Mulubrhan Henok |
172 | Abreha Negasi Haylu |
173 | Christensen Drew |
174 | Coati Luca |
175 | Berhane Gebrihiwet |
176 | Bonaldo Kevin |
177 | Guasco Mattia |
Work Service-Marchiol-Dynatek | |
---|---|
181 | Paties Montagner Eric |
182 | Garavaglia Giacomo |
183 | Burchio Federico |
184 | Colombo Raul |
185 | Zandri Francesco |
186 | Rebellin Davide |
187 | Di Benedetto Stefano |
Zalf Euromobil Désirée Fior | |
---|---|
191 | Tolio Alex |
192 | Benedetti Gabriele |
193 | Raccani Simone |
194 | Zurlo Matteo |
195 | Gandin Stefano |
196 | Zambanini Edoardo |