Campionat de Sabadell - 2021

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Francesc Bennassar Caja Rural-Seguros RGA amateur 2:54:06
02 Jordi Slootjes Team Smartdry + 00
03 Alejandro Gomiz Netllar Telecom-Ale + 00
04 Gabriel Roger A.V.C. Aix-en-Provence + 00
05 Natxo Gonzalez Martinez ULB Sports-Safir Fruits + 00
06 Fernando Navas Romero Globalia Salamanca ECS + 00
07 Carlos Soler Lopez ULB Sports-Safir Fruits + 00
08 Jonas Sancho Lamiel Huesca la Magia-Renault + 00
09 Victor Martinez Garcia Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
10 Nicklas Jacobsen Nissen - + 00
11 Nicolas Breuillard A.V.C. Aix-en-Provence + 00
12 Arnau Gilabert Vilaplana Kometa U23 + 00
13 Jordi Garcés Alvarez Plaza3-Pemoy + 00
14 Daniel Mellado Tamayo GSport - Grupo Tormo Innova + 00
15 Guillem Surinyach Casero Team MP Group + 00
16 Oriol Colomé Roca C.C.Edibikes + 00
17 German Castell Mallen Huesca la Magia-Renault + 00
18 Alex Bermudez Fontivero - + 00
19 Pablo Ara Perez Huesca la Magia-Renault + 00
20 Raul Rota Rus Lizarte + 00
21 Alex Ulloa Alba Proton Cycling Academy + 00
22 Eduardo Armengol Gonzalo - + 00
23 Oscar Rota Rus Globalia Salamanca ECS + 00
24 Miguel Ramada Gil Controlpack-Badia + 00
25 Arnau Sole Vall Controlpack-Badia + 00
26 Roger Puig Ventura Ciclos Oleka + 00
27 Llibert Sendros Juvé Controlpack-Badia + 00
28 Jose Luis Faura Asensio ULB Sports-Safir Fruits + 00
29 Marc Naveira Visus Huesca la Magia-Renault + 00
30 Remi Cocusse A.V.C. Aix-en-Provence + 00
31 Antoine Lamy U.S.Montauban 82 + 00
32 Roger Ferrer Ventura - + 00
33 Daniel Joseph - + 00
34 Pablo Clavero Castillo Huesca la Magia-Renault + 00
35 Eduard Babot Duran Benicassim-VR Sport + 00
36 Joan Nicolau Mora Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
37 Josep Oriola Gascón Team Smartdry + 00
38 Gerard Blanch Daniel - + 00
39 Nicolae Bumbu Obrabitat-+Qpedals + 00
40 Ignacio Ara Pérez Huesca la Magia-Renault + 00
41 Damien Cordeiro Marques Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
42 Elian Pialhoux Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 00
43 Julien Subils DN Occitanie Cyclisme + 00
44 Guillem Navarro Pardo Obrabitat-+Qpedals + 00
45 Borja Teruel Martinez Diputación de León- ULB + 00
46 Adriá Tortosa Noves Team MP Group + 00
47 Joel Camarena Grau Essax + 00
48 Oscar Cabanas Quintela Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 00
49 David Gomez Cazorla Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 00
50 David Dominguez Vilchez Globalia Salamanca ECS + 00
51 Joan Marin Domingo Team MP Group + 00
52 Miquel Escolá Piñol Controlpack-Badia + 00
53 Salvador Trias Sentis Controlpack-Badia + 00
54 Antonio Pereñiguez Pascual Globalia Salamanca ECS + 00
55 Victor Castellano La Tova - Asesoría Almudévar + 00
56 Jofre Prunera Macias Ciclos Oleka + 00
57 David Gijon Ruiz Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
58 Josep María Arnau Riba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
59 Raul Castelló Garcia A.C.Ambikes + 00
60 Miquel Martinez Semino Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 00
61 Pol Mulet Acosta Team MP Group + 00
62 Axel Narbonne-Zuccarelli A.V.C. Aix-en-Provence + 00
63 Josep Andreu Cortda - + 00
64 Bernat Tarres Mas Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 00
65 Juan Martin Bennassar Kometa U23 + 00
66 Antonio Garcia Vedri Benicassim-VR Sport + 00
67 Alberto Casado Aroca Ayala-C.C.Pedal Sports + 00
68 Diederik Deelen The Service Course + 00
69 Aleix Biel Bolaño Benicassim-VR Sport + 00
70 Célestin Leyman A.V.C. Aix-en-Provence + 00
72 Romaric Forques Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
73 Mateu Gamundi Adrover Essax + 00
74 Paul Kneppers Team Smartdry + 07
75 Eliot Pauchard A.V.C. Aix-en-Provence + 09
76 Dennis Van Winden Team Smartdry + 09
77 Gonzalo Ariño Bolinches Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 09
78 Joan Toni Pou Algaba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 09
79 Benjamin Prades Vigo-Rias Baixas + 18
80 Bruno Garcés Latre Huesca la Magia-Renault + 48
81 Alvaro Marza Martinez Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 1:30
82 Carlos Sotelo Fernandez Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 5:04
83 Marc Llobet Domingo Ciclos Oleka + 5:06
84 Raul Granados Pastor Cartagena-Esetec-Ricardo Fuentes + 5:06
85 Miquel Carrió Sard Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 5:06
86 Leandre Leger C.C.Le Boulou + 6:28
87 Jordi Caballer Furones Diputación de León- ULB + 6:30
88 Abraham Aguilera Cano La Tova - Asesoría Almudévar + 6:30
89 Oriol Muntanyola Llado Controlpack-Badia + 6:30
90 Edgar Baró Rius Cycling No Limit-Cardedeu + 6:33
91 Alfonso Garcia Castillo Ciclos Oleka + 6:33
92 Raul Craviotto Villegas Essax + 6:33
93 Roberto Ledesma Estevez G.E.Es Port + 6:33
94 Cian Keogh - + 6:33
95 Alvaro Ferrer Cuadrado ULB Sports-Safir Fruits + 6:33
96 Antonio Barbero Martinez Globalia Salamanca ECS + 6:33
97 Javier Muñoz Moreno ULB Sports-Safir Fruits + 6:33
98 Magí Miró Bernadó Proton Cycling Academy + 6:33
99 Giulio Furioli Team Smartdry + 6:39
100 Cristobal Carnicer Povedano ULB Sports-Safir Fruits + 6:49
101 Ivan Diaz Buj - + 6:49
102 Sergio Soriano Pérez Essax + 11:07
103 Oliver Knight A.V.C. Aix-en-Provence + 11:07
104 Mikel Castella Benedito Essax + 11:48
105 Olaf Ubanell Cassasas - + 11:59
106 Dario Victor Burela - + 11:59
Information
Nation Spain
Date 14th March
Distance 121 km
CAT 1.12.5
Other
Embed Results