Trofeo Joan Escola - 2021

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Raul Rota Rus Lizarte 2:23:47
02 Toby Perry La Tova - Asesoría Almudévar + 00
03 David Dominguez Vilchez Globalia Salamanca ECS + 00
04 Daniel Mellado Tamayo GSport - Grupo Tormo Innova + 00
05 Llibert Sendros Juvé Controlpack-Badia + 00
06 Benjamin Prades Vigo-Rias Baixas + 00
07 Borja Teruel Martinez Diputación de León- ULB + 00
08 Pablo Clavero Castillo Huesca la Magia-Renault + 00
09 Nicolae Bumbu Obrabitat-+Qpedals + 00
10 Marc Naveira Visus Huesca la Magia-Renault + 00
11 Antoine Lamy - + 00
12 Roberto Ledesma Estevez G.E.Es Port + 00
13 Diederik Deelen - + 00
14 Gerard Blanch Daniel - + 00
15 Dennis Van Winden Team Smartdry + 00
16 Ignacio Ara Pérez Huesca la Magia-Renault + 00
17 Alex Ulloa Alba Proton Cycling Academy + 00
18 Victor Martinez Garcia Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
19 Oliver Knight A.V.C. Aix-en-Provence + 00
20 German Castell Mallen Huesca la Magia-Renault + 00
21 Natxo Gonzalez Martinez ULB Sports-Safir Fruits + 00
22 Eduardo Armengol Gonzalo - + 00
23 Joan Marin Domingo Team MP Group + 00
24 Marc Cabedo Hernandez ULB Sports-Safir Fruits + 00
25 Aleix Biel Bolaño Benicassim-VR Sport + 00
28 Ricard Martin Miguel Proton Cycling Academy + 00
29 Josep María Arnau Riba Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
30 Gonzalo Ariño Bolinches Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
31 Fernando Navas Romero Globalia Salamanca ECS + 00
32 David Gomez Cazorla Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 00
33 Daniel Criado de Frutos Lizarte + 00
34 Oriol Colomé Roca C.C.Edibikes + 00
35 David Gijon Ruiz Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 00
36 Jordi Caballer Furones Diputación de León- ULB + 00
37 Arnau Sole Vall Controlpack-Badia + 00
38 Axel Narbonne-Zuccarelli A.V.C. Aix-en-Provence + 00
39 Cristobal Carnicer Povedano ULB Sports-Safir Fruits + 00
40 Eliot Pauchard A.V.C. Aix-en-Provence + 00
41 Pablo Ara Perez Huesca la Magia-Renault + 07
42 Antonio Garcia Vedri Benicassim-VR Sport + 07
43 Giulio Furioli Team Smartdry + 07
44 Ivan Diaz Buj - + 10
45 Juan Martin Bennassar Kometa U23 + 20
46 Gabriel Roger A.V.C. Aix-en-Provence + 30
47 Daniel Joseph - + 1:10
48 Eduard Babot Duran Benicassim-VR Sport + 1:10
49 Antonio Barbero Martinez Globalia Salamanca ECS + 1:10
50 Axel Badia Celma Team Smartdry + 1:10
51 Guillem Surinyach Casero Team MP Group + 1:10
52 Marc Llobet Domingo Ciclos Oleka + 1:10
53 Oriol Beltran Escofet Controlpack-Badia + 1:10
54 Elian Pialhoux Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 1:10
55 Oriol Parella Urban - + 1:10
56 Jose Luis Faura Asensio ULB Sports-Safir Fruits + 1:10
57 Adriá Tortosa Noves Team MP Group + 1:10
58 Evan Clements Team Smartdry + 1:10
59 Miquel Martinez Semino Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 1:10
60 Pablo Castrillo Zapater Lizarte + 1:13
61 Salvador Trias Sentis Controlpack-Badia + 1:15
62 Bruno Garcés Latre Huesca la Magia-Renault + 2:12
63 Carlos Lopez Valle Proton Cycling Academy + 3:06
64 Guillem Gomez Cazorla Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 3:06
65 Victor Castellano La Tova - Asesoría Almudévar + 3:06
66 Jofre Prunera Macias Ciclos Oleka + 3:06
67 Jonas Sancho Lamiel Huesca la Magia-Renault + 3:06
68 Alejandro Gomiz Netllar Telecom-Ale + 3:06
69 Aniol Marti Lopez Ciclos Oleka + 3:06
70 Josep Oriola Gascón Team Smartdry + 3:06
71 Adrien Leboucher Team Smartdry + 3:06
72 Julien Subils DN Occitanie Cyclisme + 3:06
73 Pol Mulet Acosta Team MP Group + 3:06
74 Miguel Ramada Gil Controlpack-Badia + 3:06
75 Albert Alvarez Zurera - + 3:06
76 Joan Nicolau Mora Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:06
77 Roger Ferrer Ventura Cicles Catalunya + 3:06
78 Carlos Soler Lopez ULB Sports-Safir Fruits + 3:09
79 Miquel Escolá Piñol Controlpack-Badia + 3:09
80 Oscar Cabanas Quintela Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 3:09
81 Gabriel Ochando Escudero Globalia Salamanca ECS + 3:09
82 Blai Rodriguez Sabate A.C.Ambikes + 3:09
83 Romaric Forques Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:17
84 Alvaro Marza Martinez Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 3:17
85 Pau Domenech Callau Ciclos Oleka + 5:56
86 Johnny Alexander Arce Urueña Team Smartdry + 5:56
87 Joel Villaverde Rodriguez Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 5:56
88 Sergio Sanchez Marquina - + 5:56
89 Rafael Martins Antunes Team Smartdry + 5:56
90 Carlos Sotelo Fernandez Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 5:56
91 Maurizio Giuseppe Sartori - + 5:56
92 Juan Rosal Caballero Lizarte + 6:13
93 Mauro Ezequiel Garcia Hotel Ski Plaza-SC Andorra + 6:13
94 Alex Bermudez Fontivero Team MP Group + 6:13
95 Carlos Dorico Campanillas A.C.Sant Just + 9:09
96 Marc Ortiz Ivorra Team MP Group + 11:48
97 Oriol Fuster Perez A.C.Sant Just + 11:52
98 Vicente Martinez Matea Ayala-C.C.Pedal Sports + 11:52
99 Albert Carreras Bassart CC.Platja d´Aro + 11:52
100 Abraham Aguilera Cano La Tova - Asesoría Almudévar + 12:23
101 Juan Diego Cárdenas Porras Antiga Casa Bellsolà Girona CT + 12:23
102 Lucas Vignes C.C.Le Boulou + 13:03
103 Joan Conesa Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 13:06
104 Leandre Leger C.C.Le Boulou + 13:06
105 Adria Asensio López Team MP Group + 13:06
106 Ricard Gimeno Perramón Obrabitat-+Qpedals + 13:09
107 Josep María Aymerich Molist Proton Cycling Academy + 13:09
108 David Amor Escura Obrabitat-+Qpedals + 13:09
109 Guillem Castellvell Vidal - + 13:09
110 Marc Bertran Boronat Proton Cycling Academy + 13:09
111 Magí Miró Bernadó Proton Cycling Academy + 13:09
112 Pere Garriga Sanchez Cycling No Limit-Cardedeu + 13:09
113 Antonio Monton Garcia Huesca la Magia-Renault + 13:09
114 Thomas Cordeiro Marques Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 13:23
115 Xavier Balagué Solsona Proton Cycling Academy + 13:23
116 Salvador Ibañez Vargas Team Smartdry + 13:23
117 Adriá Garcia Guillen La Tova - Asesoría Almudévar + 13:23
118 Quique Herrero - + 13:23
119 Alvaro Ferrer Cuadrado ULB Sports-Safir Fruits + 13:23
120 David Perez Sanchez - + 13:23
121 Mario Ramos Benicassim-VR Sport + 13:23
122 Daniel Reyes Gloria Controlpack-Badia + 13:23
123 Damien Cordeiro Marques Electro Hiper Europa-Ristrasol-Elit + 13:23
124 Roberto Martinez Calderón Obrabitat-+Qpedals + 13:23
125 Ignasi Cheira Vicens Obrabitat-+Qpedals + 13:23
126 Gustavo Tomas Sanz Obrabitat-+Qpedals + 13:23
127 Hector Loren Deltell Huesca la Magia-Renault + 13:23
128 Manel Andre Guerrero Huesca la Magia-Renault + 13:26
129 David Pons Vila C.E.3HM + 13:26
130 Carles Ventura Team Smartdry + 13:26
131 Francesc Lozano Rius Team Smartdry + 13:27
132 Joaquim Jorquera Donoso - + 13:27
133 Javier Muñoz Moreno ULB Sports-Safir Fruits + 13:27
134 Lluis Ropero Tapia Energianufri-CCP + 13:32
Information
Nation Spain
Date 13th March
Distance 103 km
CAT 1.12.5
Other
Embed Results