Circuito del Guadiana

Amateur, 25th February 2024, Spain

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Kminek Vojtech Padrones Cortizo 03:50:59
02 Ibanez Javier Caja Rural-Alea + 00
03 Bennassar Francesc Padrones Cortizo + 20
04 Cavia Daniel Padrones Cortizo + 20
05 Raccagni Gabriele Polti-KOMETA U23 + 20
06 Savekin Ilya Controlpack + 20
07 Zurita Ricardo High Level-GSport + 20
08 Etxeberria Haimar Equipo Finisher + 20
09 Diaz Iñaki Laboral Kutxa + 20
10 Shchegolkov Ilia Caja Rural-Alea + 20
11 Cano Perez Juan Diego Valverde Team-Ricardo Fuentes + 20
12 Castilla Asier Laboral Kutxa + 20
13 Skorniakov Grigorii Ulevel-Frutamine + 20
14 Diaz Joel Team MP Group + 20
15 Ugarte Gari Laboral Kutxa + 20
16 Perez Cesar Equipo Essax + 20
17 Sagrado Perez Alvaro Brocar-Ale + 20
18 Fernandez Heres Samuel Equipo Gomur + 20
19 Rubirola Marc Team MP Group + 20
20 Gutiérrez Sergio Equipo Gomur + 20
21 Paz Albores Alejandro Padrones Cortizo + 20
22 Moya Cano Miguel High Level-GSport + 20
23 Kazakov Danil Controlpack + 20
24 Postarnak Mikhail Team MP Group + 20
25 Smreczek Kacper Telcom-On Clima-Osés + 20
26 Fuentes Paniego Oscar Equipo Gomur + 20
27 Lospitao Pablo Caja Rural-Alea + 20
28 Shischkin Vlas Team MP Group + 20
29 Novak Samuel Polti-KOMETA U23 + 24
30 Bessega Tommaso Polti-KOMETA U23 + 27
31 Galvez Lopez Jorge Zamora Enamora + 27
32 Ganzabal Ander Laboral Kutxa + 28
33 Cabedo Hernandez Marc Padrones Cortizo + 03:06
34 Estelrich Mateu Equipo Essax + 03:06
35 Lozano Juan Pedro Valverde Team-Ricardo Fuentes + 03:09
36 Artigues Jordi High Level-GSport + 03:09
37 Roca Albert Team MP Group + 03:09
38 De Paula Victor Cesar Valverde Team-Ricardo Fuentes + 03:09
39 Rodriguez Cocera Felix Ulevel-Frutamine + 03:09
40 Crozzolo Fabricio Technosylva Maglia Bembibre + 03:09
41 Rota Rus Oscar Zamora Enamora + 03:09
42 Barrero Lopez Martin Polti-KOMETA U23 + 03:09
43 Maneiro Rodriguez Angel Supermercados Froiz + 03:09
44 Diaz Alex Caja Rural-Alea + 03:09
45 Benito Adrián Extremadura-Pebetero + 03:09
46 Geerlings Martinez Sergio Valverde Team-Ricardo Fuentes + 03:09
47 Bastida Natividad Raul Telcom-On Clima-Osés + 03:09
48 Lopes Lucas Supermercados Froiz + 03:09
49 Mena Bustos Cristobal Technosylva Maglia Bembibre + 03:09
50 Calabuig Estanislao Caja Rural-Alea + 03:16
51 Lightfoot Owen Vigo-Rias Baixas + 07:00
52 Pollan David Lasal Cocinas-Craega + 07:00
53 Cepa Daniel Caja Rural-Alea + 07:00
54 Mäeuibo Markus Equipo Essax + 07:00
55 Ochando Escudero Gabriel Equipo Gomur + 07:00
56 Losarcos Adrian Telcom-On Clima-Osés + 07:00
57 Del Cid Martin Alejandro Equipo Gomur + 07:00
59 Rosado Novillo Abel Equipo Finisher + 07:00
60 Bessega Gabriele Polti-KOMETA U23 + 07:00
61 Kreikemeier Kade Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 08:28
62 Maciejewski Szymon Telcom-On Clima-Osés + 08:28
63 Garaiar Benat Telcom-On Clima-Osés + 08:28
64 del Ojo Joel Extremadura-Pebetero + 08:28
65 Garcia Guell Victor El Bicho - Prime Numbers + 08:28
66 Domens Alberto Equipo Essax + 08:28
67 Mestre Marc Ulevel-Frutamine + 08:28
68 Krawiec Kacper Telcom-On Clima-Osés + 08:28
69 Gil Jon Supermercados Froiz + 08:28
70 Galdós Aimar Laboral Kutxa + 08:28
71 Molina Miguel Angel El Bicho - Prime Numbers + 08:28
72 Gomez Naranjo Alejandro Lasal Cocinas-Craega + 08:28
73 Anguela Mario El Bicho - Prime Numbers + 08:28
74 González Tirado David Vigo-Rias Baixas + 08:28
75 Garcia Pedro Brocoli Mecánico-Sakata + 08:28
76 Baviera Alejandro Ulevel-Frutamine + 08:28
77 Gomez Diez Eduardo Brocoli Mecánico-Sakata + 08:28
78 García Gozalves Pablo Supermercados Froiz + 08:28
79 Domenech Callau Pau High Level-GSport + 08:28
80 Martins Helder Lasal Cocinas-Craega + 08:28
81 Izcara Eder Zamora Enamora + 08:28
82 Trueba Sergio Equipo Gomur + 08:28
83 Alonso Feito Pelayo Vigo-Rias Baixas + 08:28
84 Perez-Grueso Garcia Ruben Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 08:28
85 Lopez Llorente Alvaro Extremadura-Pebetero + 08:28
86 Aguero Alex Equipo Gomur + 08:28
87 Fito Ricard Illes Balears-Arabay Team Elite + 08:28
88 Ibanez Beltran Gabriel Laboral Kutxa + 08:28
89 Chamorro David Extremadura-Pebetero + 08:28
90 Martinez Sanz Neo El Bicho - Prime Numbers + 08:40
91 Rodrigues Rúben Laboral Kutxa + 08:40
92 Castillo Fabricio Torres-Trigon + 08:40
93 Houlihan Ben Equipo Finisher + 08:40
94 Andersons Maksimuss Controlpack + 08:45
DNF Dols Marc Brocar-Ale
DNF Granero Mario Brocar-Ale
DNF Gutierrez Ibanez Diego Brocar-Ale
DNF Gutierrez Mercader Iban Brocar-Ale
DNF Soriano Iker Brocar-Ale
DNF Warren Ewan Brocar-Ale
DNF Forca Ruben Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Gallego Ignacio Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Garcia Hector Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Peñas Manuel Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Soto Lidon Pablo Brocoli Mecánico-Sakata
DNF Fernandez Reviejo Alberto Caja Rural-Alea
DNF Cerda Miquel Controlpack
DNF Lloveras Marc Controlpack
DNF Requena Briones Alberto Controlpack
DNF Strachan Hamish Controlpack
DNF Galindo Nicolas El Bicho - Prime Numbers
DNF Ramos Miguel El Bicho - Prime Numbers
DNF Sastre Yeray El Bicho - Prime Numbers
DNF Castella Benedito Mikel Equipo Essax
DNF Fajardo Toledo Adrian Equipo Essax
DNF Rodriguez Tadeo Equipo Essax
DNF Carrascosa Pablo Equipo Finisher
DNF Criado Daniel Equipo Finisher
DNF Goñi Ismael Equipo Finisher
DNF Muntanya Albert Equipo Finisher
DNF Bortolazzi Adan Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Llop Martinez Gerard Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Martinez Sanchez Alberto Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Murcia Grane Jaime Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Olivares Abel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Urrea Perez Jose Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Villaverde Joel Esetec-Ricardo Fuentes
DNF Álvarez Alberto Extremadura-Pebetero
DNF Ceballos Javier Extremadura-Pebetero
DNF Cuadrado Adrian Extremadura-Pebetero
DNF Cadena Joan High Level-GSport
DNF Llopis Emilio High Level-GSport
DNF Ortega Sanz Pablo High Level-GSport
DNF Amir Shahar Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Crespi Francisco Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Legua Alvaro Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Munoz Jaume Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Plana Lluc Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Silva Baeza Mario Illes Balears-Arabay Team Elite
DNF Diez Lopez Unai Lasal Cocinas-Craega
DNF Etcheverry Arian Lasal Cocinas-Craega
DNF Merino Pelayo Lasal Cocinas-Craega
DNF Rego Rui Lasal Cocinas-Craega
DNF Faura Asensio Jose Luis Padrones Cortizo
DNF Cano Gerard Polti-KOMETA U23
DNF Sanroma Manuel Polti-KOMETA U23
DNF Fandino Ruben Supermercados Froiz
DNF Navas Alvaro Supermercados Froiz
DNF Rodriguez Novoa Miguel Supermercados Froiz
DNF Casado Axier Team MP Group
DNF Salas Pasto Eloi Team MP Group
DNF Amaral Goncalo Technosylva Maglia Bembibre
DNF Florez Joseph Technosylva Maglia Bembibre
DNF Gomez Marcos Technosylva Maglia Bembibre
DNF Ramirez Cristobal Technosylva Maglia Bembibre
DNF Vidales Ivan Technosylva Maglia Bembibre
DNF Ara Perez Pablo Telcom-On Clima-Osés
DNF Fernandez Hugo Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Gonzalez Mesa Adrian Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Montes De Oca Carlos Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Penarrubia Ivan Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Soler Lopez Antonio Luis Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles
DNF Castaño Ismael Torres-Trigon
DNF Font Biel Torres-Trigon
DNF Kirkham William Torres-Trigon
DNF Mesa Edgar Torres-Trigon
DNF Morales Joel Torres-Trigon
DNF Villareal Yostin Torres-Trigon
DNF Fernandez Ramos Kevin Ulevel-Frutamine
DNF Hervas Jorge Ulevel-Frutamine
DNF Kuznetsov Ruslan Ulevel-Frutamine
DNF Fuentes Antonio Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Garcia Rabadan Jesus Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Lozano Adrian Valverde Team-Ricardo Fuentes
DNF Diaz Pujol Ivan Vigo-Rias Baixas
DNF Lanchas Cristino Vigo-Rias Baixas
DNF Perez Martinez Jose Vigo-Rias Baixas
DNF Sossa Juan Vigo-Rias Baixas
DNF Antunez Pablo Zamora Enamora
DNF Belijar Alejandro Zamora Enamora
DNF Domínguez Miguel Zamora Enamora
DNF Martin Muriel Daniel Zamora Enamora

Information