Jumbo-Visma | |
---|---|
1 | Roglic Primoz |
2 | Dekker David |
3 | Eenkhoorn Pascal |
4 | Vingegaard Jonas |
5 | Roosen Timo |
6 | van Dijke Mick |
7 | Hofstede Lennard |
INEOS Grenadiers | |
---|---|
11 | Martinez Daniel |
12 | Heiduk Kim |
13 | Narvaez Jhonnatan |
14 | Sheffield Magnus |
15 | Turner Ben |
UAE Team Emirates | |
---|---|
21 | Ackermann Pascal |
22 | Brunel Alexys |
23 | Oliveira Rui |
24 | Groß Felix |
25 | Laengen Vegard Stake |
26 | Suter Joel |
27 | Richeze Maximiliano |
AG2R Citroën Team | |
---|---|
32 | Lapeira Paul |
33 | Paret-Peintre Aurélien |
34 | Touzé Damien |
35 | Raugel Antoine |
36 | Sarreau Marc |
37 | Prodhomme Nicolas |
BORA-hansgrohe | |
---|---|
42 | Archbold Shane |
43 | Gamper Patrick |
44 | Koch Jonas |
45 | Laas Martin |
46 | Pöstlberger Lukas |
47 | Walls Matthew |
Cofidis | |
---|---|
51 | Walscheid Max |
52 | Allegaert Piet |
53 | Bohli Tom |
54 | Carvalho André |
55 | Kreder Wesley |
56 | Vanbilsen Kenneth |
57 | Wallays Jelle |
Groupama-FDJ | |
---|---|
61 | Askey Lewis |
62 | Davy Clément |
63 | Ladagnous Matthieu |
64 | Lienhard Fabian |
65 | Welten Bram |
66 | Ärm Rait |
67 | Watson Sam |
Intermarché-Wanty-Gobert | |
---|---|
71 | Claeys Dimitri |
72 | Johansen Julius |
73 | Page Hugo |
74 | Petit Adrien |
76 | van der Hoorn Taco |
77 | Van Melsen Kevin |
Alpecin-Deceuninck | |
---|---|
81 | De Bondt Dries |
82 | De Tier Floris |
83 | Ballerstedt Maurice |
84 | Van Keirsbulck Guillaume |
85 | Planckaert Edward |
86 | Vermote Julien |
87 | Bastiaens Ayco |
Arkéa-Samsic | |
---|---|
91 | Quintana Dayer |
92 | Capiot Amaury |
93 | Noppe Christophe |
95 | Pajur Markus |
96 | Declercq Benjamin |
97 | Vauquelin Kévin |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
101 | Battaglin Enrico |
102 | Cañaveral Johnatan |
103 | Colnaghi Luca |
105 | Santaromita Alessandro |
106 | Zanoncello Enrico |
107 | Zoccarato Samuele |
B&B Hotels-KTM | |
---|---|
111 | Barbier Pierre |
112 | Debusschere Jens |
113 | Jauregui Quentin |
114 | Lecroq Jérémy |
115 | Lemoine Cyril |
116 | Morice Julien |
117 | Mozzato Luca |
Bingoal Pauwels Sauces WB | |
---|---|
121 | Aniolkowski Stanislaw |
122 | Lauk Karl Patrick |
123 | Peyskens Dimitri |
124 | Rex Laurenz |
125 | Robeet Ludovic |
126 | Tietema Bas |
127 | Wirtgen Tom |
Sport Vlaanderen-Baloise | |
---|---|
131 | Fretin Milan |
132 | Colman Alex |
133 | De Pestel Sander |
134 | Ghys Robbe |
135 | Van Rooy Kenneth |
136 | Vanhoof Ward |
137 | Verwilst Aaron |
TotalEnergies | |
---|---|
141 | Terpstra Niki |
142 | Dujardin Sandy |
143 | Lawless Christopher |
144 | Manzin Lorrenzo |
145 | Cabot Jérémy |
Uno-X Pro Cycling Team | |
---|---|
151 | Resell Erik |
152 | Saugstad Lars |
153 | Dversnes Fredrik |
154 | Blume Levy William |
155 | Bugge Martin Urianstad |
156 | Kulset Kristian |
157 | Skaarseth Iver |
GO Sport-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
161 | Leroux Samuel |
163 | Mainguenaud Tom |
164 | Siskevicius Evaldas |
165 | Tabellion Valentin |
166 | Vahtra Norman |
167 | Vermeulen Emiel |
Nice Métropole Côte d'Azur | |
---|---|
171 | Amadori Julien |
172 | Besson Kévin |
173 | Bonnefoix Edouard |
174 | Couanon Jonathan |
175 | Delacroix Tristan |
176 | Hennequin Paul |
177 | Urruty Maxime |
Saint Michel-Auber 93 | |
---|---|
181 | Tesson Jason |
182 | Debeaumarché Nicolas |
183 | Maurelet Flavien |
184 | Delbove Joris |
185 | Hurel Tony |
186 | Paillot Yoann |
187 | Van Niekerk Morne |
Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
191 | Danès Léo |
192 | Guégan Maël |
193 | Le Turnier Mathias |
194 | Morin Emmanuel |
195 | Paquet Tom |
196 | Richard Andrade Florian |
197 | Richard Louis |