CN Belgium RR-JR - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time UCI
01 Servranckx Gauthier CT Luc Wallays-Jonge Renners 03:00:04
02 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 09
03 Van Herck Yarno Acrog-Tormans BC U19 + 09
04 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 09
05 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 13
06 Van Mechelen Vlad Cannibal Team + 15
07 Borremans Tyson Onder Ons Parike WZW + 15
08 Dockx Aaron WAC Team + 15
09 Nuyens Wies Bert Containers - Doltcini + 15
10 Sentjens Sente Acrog-Tormans BC U19 + 15
11 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 15
12 Michel Loris E.C.Wallonie U19 + 15
13 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 15
14 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 15
15 Meulemans Niel Acrog-Tormans BC U19 + 15
16 Van Den Boer Seppe AA Drink Young Lions + 15
17 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 15
18 Ceulemans Jarne WAC Team + 15
19 De Bruyckere Kay Bert Containers - Doltcini + 15
20 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
21 De Clerck Niels EFC - L&R - AGS U19 + 15
22 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
23 Desimpelaere Arne EFC - L&R - AGS U19 + 15
24 Snoeks Baptiste Sprint 2000 Charleroi + 15
25 Vandenberghe Viktor Bert Containers - Doltcini + 15
26 Vandersteene Thiemen EFC - L&R - AGS U19 + 15
27 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 15
28 Dens Stan Brain² Olympia Tienen + 15
29 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 15
30 Desmet Miguel EFC - L&R - AGS U19 + 15
31 Feys Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 15
32 Meeusen Stan Brain² Olympia Tienen + 15
33 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 15
34 Deltombe Brent Avia-Rudyco Cycling Team + 15
35 Neerinckx Sam Onder Ons Parike WZW + 15
36 Verbrugghe Jens Avia-Rudyco Cycling Team + 15
37 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 15
38 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 15
39 Mertens Arthur Team Kempen + 15
40 Melotte Matteo Ser'velo Team + 15
41 De Vos Seppe Van Moer Logistics Cycling Team + 15
42 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 15
43 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 15
44 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 15
45 Dekien Jasper FlandersColor-Galloo Team + 15
46 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 15
47 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 15
48 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 15
49 Druart Hugo Cannibal Team + 15
50 Scherrens Lucas Onder Ons Parike WZW + 15
51 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 15
52 Germonprez Thibo EFC - L&R - AGS U19 + 15
53 Wertz Hugo VC Ardennes + 15
54 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 15
55 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 15
56 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
57 Vancoillie Yaro CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
58 Graff William VC Ardennes + 15
59 Nennen Thomas Ser'velo Team + 15
60 Leman Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 15
61 Van den Haute Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 15
62 Lauwereys Jente Jonge Rakkers Vollezele U19 + 15
63 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 15
64 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 15
65 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 15
66 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 15
67 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 15
68 Leduc Axel Sprint 2000 Charleroi + 15
69 Vandenhende Kobe Isorex Cycling Team + 15
70 Smet Cas Team Kempen + 15
71 Ceccato Maxime Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 15
72 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 15
73 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 15
74 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team + 15
75 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 15
76 Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
77 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 15
78 Baert Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
79 Naessens Henri Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 15
80 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 15
81 Staes Gibbe Acrog-Tormans BC U19 + 15
82 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 15
83 Sorli Esteban VC Ardennes + 15
84 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 15
85 Prestage Sebastian Debondt Verandas CT + 15
86 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 15
87 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 15
88 Delahaye Corentin Onder Ons Parike WZW + 15
89 De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 + 15
90 Crabbe Tom WK Noord West Brabant U19 + 15
91 Van Petegem Maurits Onder Ons Parike WZW + 15
92 Pauwels Thibaut EFC - L&R - AGS U19 + 15
93 De Moyer Kenay Acrog-Tormans BC U19 + 15
94 Van Neste Viggo EFC - L&R - AGS U19 + 15
95 Leemans Jonas De Dijlespurters V.V.Mechelen VZW + 15
96 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
97 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 15
98 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 15
99 Bertels Jasper Van Moer Logistics Cycling Team + 35
100 Vromant Robin EFC - L&R - AGS U19 + 36
101 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 36
102 Duchi Natan EFC - L&R - AGS U19 + 36
103 Buyl Roan Jonge Rakkers Vollezele U19 + 39
104 Van Cleemputte Kenji Debondt Verandas CT U19 + 41
105 Verdonck Wies EFC - L&R - AGS U19 + 41
106 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 43
107 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 + 43
108 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:05
109 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 + 01:05
110 L'Eau Michiel Debondt Verandas CT U19 + 01:26
111 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 02:03
112 Van Oudenhove Stian EFC - L&R - AGS U19 + 02:56
113 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 03:27
114 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 04:53
115 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 10:56
DNS Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19
DNF Van Der Heyden Dario AA Drink Young Lions
DNF Vandendijck Rune Acrog-Tormans BC U19
DNF De Maere Arne Avia-Rudyco Cycling Team
DNF De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team
DNF Jonckheere Jarne Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
DNF Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
DNF De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Degryse Lowie CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Prinzie Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Depetter Dylan Debondt Verandas CT U19
DNF Galle Senne Debondt Verandas CT U19
DNF Donie Milan EFC - L&R - AGS U19
DNF Debaye Emilien IWG Wapi Cycling Team
DNF Paulart Adrien IWG Wapi Cycling Team
DNF Bosmans Robbe KZLWC- Davo
DNF Groven Thibaud KZLWC- Davo
DNF Schrooten Wout KZLWC- Davo
DNF Breyer Tom Sprint 2000 Charleroi
DNF Chintinne Tom Sprint 2000 Charleroi
DNF Dopchie Oscar Sprint 2000 Charleroi
DNF Frankish Jasper Sprint 2000 Charleroi
DNF Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi
DNF Vanommeslaeghe Mao Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Leyssen Dylan Team Kempen
DNF Van Den Kinschot Simon Team Kempen
DNF Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19
DNF Laverdeur Johan VC Ardennes
DNF Baeten Rube WAC Team
DNF Jordaens Ilias WAC Team
DNF Van Gogh Xander WAC Team
DNF Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19

Information