Right now: Transfers 2022 > 2023

Trofeo Victor Cabedo - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Imperial Andres Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 01:52:57
02 Cadena Joan EOLO-KOMETA U19 + 00
03 Anguela Mario Matrix - Salchi Juniors + 00
04 Monge Pablo Manuel Previley-Coforma U19 + 00
05 Diaz Ricardo Drone Hopper - GSport Teika + 00
06 Serrano Castillo Sergio Stefano Garzelli Team + 00
07 Monserrate Sergi UCV Bikesports + 00
08 Rosado Novillo Abel Drone Hopper - GSport Teika + 00
09 Diaz Tomas Dario Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 00
10 Grau Alex Drone Hopper - GSport Teika + 00
11 Serrano Mario Aminur Consulting-AEL-RES + 00
12 Diaz Joel EOLO-KOMETA U19 + 00
13 Roca Albert Europa-Tadesan-Cancuyas + 00
14 Bravo Marti Stefano Garzelli Team + 00
15 Cervera Miguel Stefano Garzelli Team + 00
16 Calabuig Estanislao Bathco Cycling Team + 00
17 Marti Pau Drone Hopper - GSport Teika + 00
18 Catalin Mihai Razvan Guijarro - Sporting Pursuits + 00
19 Segura Garcia Jose InfinObras - Zafiro + 00
20 Deosdat Tomas Finques Feliu CT + 00
21 Monroig Gimeno Izan Castillo de Onda Equipo Ciclista + 00
22 Perez Cesar EOLO-KOMETA U19 + 00
23 Pla Albert Autovivo Grup-Trek CCSB + 00
24 Galindo Alberto Diego Diez - Streambike + 00
25 Muntanya Albert Finques Feliu CT + 00
26 Galbany Sergi Finques Feliu CT + 00
27 Collell Marc Finques Feliu CT + 00
28 Lospitao Pablo ElectroMercantil-Gr100 + 00
29 Zomeno Victor Aminur Consulting-AEL-RES + 00
30 Ruiz Alejandro Drone Hopper - GSport Teika + 00
31 Magria Pau UCV Bikesports + 00
32 Sanz Alex Rodadors Camp de Turia + 00
33 Fajardo Samuel Sanse - Rotor + 00
34 Lopez Saavedra Jose Carlos Matrix - Salchi Juniors + 00
35 San Abdon Andres Castillo de Onda Equipo Ciclista + 00
36 Perez Lucas Iker ElectroMercantil-Gr100 + 00
37 Torres Colomar Marc Saxun-Extrusax-Primoti + 00
38 Bort Lucas Marc Aminur Consulting-AEL-RES + 00
39 Plana Lluc Europa-Tadesan-Cancuyas + 00
40 Sanchidrian Fernando Diego Diez - Streambike + 00
41 Castellet Marc Castillo de Onda Equipo Ciclista + 00
42 Jimenez Del Rio Pablo Previley-Coforma U19 + 00
43 Churchill Taylor Drone Hopper - GSport Teika + 00
44 Ortega Leon Carlos Guijarro - Sporting Pursuits + 00
45 Talledo Danil Tot Net-Terrassa Ciclisme + 00
46 Guilanya David Tot Net-Terrassa Ciclisme + 00
47 Cepa Daniel InfinObras - Zafiro + 00
48 Valencia Marco Stefano Garzelli Team + 00
49 Aparicio Diego Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 00
50 Cano Gerard UCV Bikesports + 00
51 Ruiz Pino Rodrigo Previley-Coforma U19 + 00
52 Martinez Unai Matrix - Salchi Juniors + 00
53 Guillermo Lucas EOLO-KOMETA U19 + 00
54 Ortega Sanz Pablo Previley-Coforma U19 + 00
55 Bortolazzi Adan Saxun-Extrusax-Primoti + 00
56 Rubirola Marc Tot Net-Terrassa Ciclisme + 00
57 Rodriguez Vidal Pau Tot Net-Terrassa Ciclisme + 00
58 Alvarez Mario InfinObras - Zafiro + 00
59 Garcia Nunez Jorge Previley-Coforma U19 + 00
60 Hernandez Furio Sergio Guijarro - Sporting Pursuits + 00
61 Soriano Iker InfinObras - Zafiro + 00
62 Garcia Alex EOLO-KOMETA U19 + 00
63 Garcia Sanchez Arnau Tot Net-Terrassa Ciclisme + 19
64 Vayreda Marian Europa-Tadesan-Cancuyas + 33
65 Aguilar Hugo Previley-Coforma U19 + 39
66 Martin San Facundo Iker ElectroMercantil-Gr100 + 01:26
67 Torres Arias Pablo Sanse - Rotor + 01:26
68 Tenorio Albo Daniel Previley-Coforma U19 + 01:26
69 Garcimartin Oscar Saxun-Extrusax-Primoti + 01:48
70 Garbajosa Pasan Adrian Matrix - Salchi Juniors + 01:57
71 Bautista Alfonso Equipo Ciclista Fenavin - Turismo Ciudad + 02:04
72 Archelos Oscar Castillo de Onda Equipo Ciclista + 02:04
73 Castano Ismael Autovivo Grup-Trek CCSB + 02:04
74 Martinez Gal UCV Bikesports + 02:04
75 Sanchez Zamora Alex Europa-Tadesan-Cancuyas + 02:07
76 Aibar Andreu InfinObras - Zafiro + 02:07
77 Hernandez Elvira Daniel Sanse - Rotor + 02:18
78 Jimenez Antequera Tomas Matrix - Salchi Juniors + 02:21
79 Murcia Grane Jaime Guijarro - Sporting Pursuits + 03:07
80 Casado Jorge Matrix - Salchi Juniors + 03:07
81 Molina Castrejon Adrian Previley-Coforma U19 + 03:09
82 Verdu Gorka Saxun-Extrusax-Primoti + 03:09
83 Romero Joel Castillo de Onda Equipo Ciclista + 03:09
84 Quevedo Sergio Cycling Team Junior Ciudad de Talavera + 03:09
85 Artero Daniel UCV Bikesports + 03:09
86 Antunez Romero Pablo ElectroMercantil-Gr100 + 03:19
87 Dominguez Martin Miguel Bathco Cycling Team + 03:19
88 Mompean Jose Maria El Nieto del Lobo - Nutribandel - CC Alcat + 03:22
89 Garcia Hector EOLO-KOMETA U19 + 03:22
90 Lopez Atienzar Francisco Javier Guijarro - Sporting Pursuits + 03:22
91 Garcia Javier El Nieto del Lobo - Nutribandel - CC Alcat + 03:22
92 Andres Marc Aminur Consulting-AEL-RES + 03:22
93 Legua Alvaro Castillo de Onda Equipo Ciclista + 03:22
94 Sanchez Alejandro El Nieto del Lobo - Nutribandel - CC Alcat + 03:22
95 Lloveras Marc Tot Net-Terrassa Ciclisme + 03:22
96 Ramos David Ramon Aminur Consulting-AEL-RES + 03:22
97 Figuls Jaume Tot Net-Terrassa Ciclisme + 03:22
98 Jimenez Santiago UCV Bikesports + 03:22
99 Fajardo Alex Saxun-Extrusax-Primoti + 03:22
100 Hernandez Raul Cycling Team Junior Ciudad de Talavera + 03:22
101 Rubio Matellano Jose Antonio Sanse - Rotor + 03:22
102 Merenciano Lopez Alejandro InfinObras - Zafiro + 03:22
103 Garcia Eduardo Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 03:22
104 Forca Ruben Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 03:22
105 Calvo Pablo Drone Hopper - GSport Teika + 03:22
106 Pindado Hector Diego Diez - Streambike + 03:22
107 Merenciano Aaron InfinObras - Zafiro + 03:28
108 Bernat Lilian Bathco Cycling Team + 03:28
109 Gracia Berroa Isaac Bathco Cycling Team + 03:28
110 Soler Lopez Antonio Luis InfinObras - Zafiro + 03:28
111 Crespi Francisco Bathco Cycling Team + 03:28
112 Franquesa Adria UCV Bikesports + 04:28
113 Casado Perez Alvaro Sanse - Rotor + 04:13
114 Camara Murcia Pedro Saxun-Extrusax-Primoti + 04:29
115 Mainar Ivan Ecotisa-IDC-Monaj + 04:46
116 Artesero Alejandro Equipo Ciclista Fenavin - Turismo Ciudad + 05:12
117 Rufete Pablo Europa-Tadesan-Cancuyas + 07:00
118 Planas Sergi UCV Bikesports + 07:00
119 Navas Alvaro Matrix - Salchi Juniors + 07:00

Information