Right now: Transfers 2022 > 2023

Trofeo Victor Cabedo - 2022

GC Points Mountain

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Anguela Mario Matrix - Salchi Juniors 06:17:36
02 Diaz Joel EOLO-KOMETA U19 + 01
03 Rosado Novillo Abel Drone Hopper - GSport Teika + 09
04 Cepa Daniel InfinObras - Zafiro + 09
05 Muntanya Albert Finques Feliu CT + 20
06 Diaz Tomas Dario Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 27
07 Garcia Alex EOLO-KOMETA U19 + 29
08 Torres Colomar Marc Saxun-Extrusax-Primoti + 39
09 Cano Gerard UCV Bikesports + 39
10 Perez Lucas Iker ElectroMercantil-Gr100 + 47
11 Monroig Gimeno Izan Castillo de Onda Equipo Ciclista + 57
12 Ortega Leon Carlos Guijarro - Sporting Pursuits + 01:06
13 Marti Pau Drone Hopper - GSport Teika + 01:08
14 Magria Pau UCV Bikesports + 01:12
15 Soriano Iker InfinObras - Zafiro + 01:19
16 Fajardo Samuel Sanse - Rotor + 01:31
17 Garcia Sanchez Arnau Tot Net-Terrassa Ciclisme + 01:32
18 Hernandez Furio Sergio Guijarro - Sporting Pursuits + 01:51
19 Galindo Alberto Diego Diez - Streambike + 02:04
20 Martinez Unai Matrix - Salchi Juniors + 02:22
21 Aibar Andreu InfinObras - Zafiro + 02:29
22 Lospitao Pablo ElectroMercantil-Gr100 + 02:38
23 Vayreda Marian Europa-Tadesan-Cancuyas + 02:45
24 Imperial Andres Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 02:50
25 Torres Arias Pablo Sanse - Rotor + 03:07
26 Guillermo Lucas EOLO-KOMETA U19 + 03:11
27 Roca Albert Europa-Tadesan-Cancuyas + 03:35
28 Aguilar Hugo Previley-Coforma U19 + 03:40
29 Antunez Romero Pablo ElectroMercantil-Gr100 + 03:46
30 Quevedo Sergio Cycling Team Junior Ciudad de Talavera + 04:13
31 Legua Alvaro Castillo de Onda Equipo Ciclista + 04:27
32 Ruiz Pino Rodrigo Previley-Coforma U19 + 04:27
33 Martinez Gal UCV Bikesports + 04:32
34 Franquesa Adria UCV Bikesports + 04:34
35 Artero Daniel UCV Bikesports + 04:40
36 Catalin Mihai Razvan Guijarro - Sporting Pursuits + 04:40
37 Casado Jorge Matrix - Salchi Juniors + 04:44
38 Fajardo Alex Saxun-Extrusax-Primoti + 04:51
39 Crespi Francisco Bathco Cycling Team + 04:56
40 Collell Marc Finques Feliu CT + 05:45
41 Lopez Saavedra Jose Carlos Matrix - Salchi Juniors + 06:24
42 Ortega Sanz Pablo Previley-Coforma U19 + 06:41
43 Martin San Facundo Iker ElectroMercantil-Gr100 + 06:53
44 Jimenez Antequera Tomas Matrix - Salchi Juniors + 06:53
45 Figuls Jaume Tot Net-Terrassa Ciclisme + 06:55
46 Romero Joel Castillo de Onda Equipo Ciclista + 08:03
47 Bravo Marti Stefano Garzelli Team + 08:19
48 Navas Alvaro Matrix - Salchi Juniors + 08:25
49 Cadena Joan EOLO-KOMETA U19 + 08:26
50 Tenorio Albo Daniel Previley-Coforma U19 + 08:58
51 Sanchidrian Fernando Diego Diez - Streambike + 11:00
52 Rodriguez Vidal Pau Tot Net-Terrassa Ciclisme + 12:04
53 Cervera Miguel Stefano Garzelli Team + 12:15

Information