Velo Alanya Juniors - 2021

Embed Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Savelii Laptev Lokosphinx 02:35:10
02 Mihajlo Stolic Lotus Cycling Team + 03
03 Mikhail Postarnak Lokosphinx + 05
04 Daniil Valgonen Saint-Petersburg + 06
05 Maksym Varenyk Ukraine + 08
06 Grigorii Skorniakov Lokosphinx + 08
07 Mark Kryuchkov Saint-Petersburg + 13
08 Kamronmirzo Mirzarakhimov Uzbekistan + 14
09 Yuriy Korzinin Ukraine + 17
10 Dmitrii Dolzhikov Saint-Petersburg + 17
11 Nikita Sitov Ankara Gençlik Hizmetleri + 26
12 Kristof Arvai Lotus Cycling Team + 26
13 Daniil Zarakovskiy Lokosphinx + 04:11
14 Ali Egin Turkey + 04:25
15 Alexandru-Andrei Iacob Romania + 04:34
16 Mikita Semashko Ravza Spor Kulubu + 04:36
17 Ivan Blokhin Saint-Petersburg + 04:40
18 Davut Duman Turkey + 04:40
19 Anton Gurin Saint-Petersburg + 04:41
20 Vitalii Kost Ukraine + 04:51
21 Muhammed Demir Luleburgaz Mix + 04:54
22 Mustafa Ayyorkun Turkey + 04:56
23 Ahmet Maral Torku Sekerspor + 04:56
24 Samandar Sultanov Uzbekistan + 04:56
25 Ivan Kalmykov Ukraine + 04:57
26 Davirjan Abdurakhmanov Uzbekistan + 04:59
27 Bayram Yerlikaya NF Kimya Mix Team + 05:01
28 Furkan Akcam Turkey + 05:03
29 Kamran Mirzakhanov Ankara Gençlik Hizmetleri + 05:07
30 Nezir Dalgic Torku Sekerspor + 05:07
31 Mustafa Tekin Turkey + 05:17
32 Tuychiev Abdulkhamid Uzbekistan + 08:00
33 Semen Simon Ukraine + 08:29
34 Faruk Salman Torku Sekerspor + 11:11
35 Mehmet Alsac Turkey + 11:27
36 Valentin-Mihai Afrasinei Romania + 11:29
37 Vladislav Troman Uzbekistan + 11:35
38 Gergely Soos Lotus Cycling Team + 11:50
39 Mesut Ipek Torku Sekerspor + 11:53
40 Denis Khilkovich Saint-Petersburg + 11:58
41 Emirhan Bayaz Ankara Gençlik Hizmetleri + 13:24
42 Mihajlo Bolic Lotus Cycling Team + 13:33
43 Anton Fomovskiy Uzbekistan + 14:14
44 Edvard Novak Romania + 14:22
45 Yigit Aktas Ankara Gençlik Hizmetleri + 14:26
46 Dumitru-Cristian Dan Romania + 14:36
47 Claudiu Constantin Cismaru Romania + 14:41
48 Ali Celik Torku Sekerspor + 17:54
49 Muhammed Cevik Torku Sekerspor + 18:01
50 Ismail Ozan Asilioglu Ankara Gençlik Hizmetleri + 18:02
51 Veli Pisken NF Kimya Mix Team + 18:10
52 Himmet Oren Luleburgaz Mix + 18:24
53 Nemanja Markovic Lotus Cycling Team + 20:32
54 Talha Tekin NF Kimya Mix Team + 20:38
DNF Nofal Nuriyev Ankara Gençlik Hizmetleri
DNF Umut Altiparmak Luleburgaz Mix
DNF Mehmet Turkyulmaz Luleburgaz Mix
DNF Ferhat Cetin NF Kimya Mix Team
DNF Yagit Eryilmaz NF Kimya Mix Team
DNF Yusuf Kaytan NF Kimya Mix Team
DNF Yunus Erdemli Ravza Spor Kulubu
DNF Alihan Evleksiz Ravza Spor Kulubu
DNF Talha Karagoz Ravza Spor Kulubu
DNF Metin Kuscu Ravza Spor Kulubu
DNF Hilmi Tunahan Bastan Ravza Spor Kulubu
DNF Mihnea-Alexandru Harasim Romania
Information
Nation Turkey
Date 4th - 5th March
CAT J-2.1