DoB? |
Pos | Rider | Team | Time | |
---|---|---|---|---|
01 | Ivanov Viacheslav | Lokosphinx U19 | 02:00:05 | |
02 | Shchegolkov Ilia | Lokosphinx U19 | + 03 | |
03 | Igoshev Egor | Lokosphinx U19 | + 11 | |
04 | Chasovnikov Artem | St Petersburg | + 40 | |
05 | Shischkin Vlas | Lokosphinx U19 | + 01:11 | |
06 | Novolodskii Ivan | Lokosphinx U19 | + 01:15 | |
07 | Noskov Dmitriy | Kazakhstan | + 01:20 | |
08 | Remkhe Andrey | Kazakhstan | + 01:24 | |
09 | Bocharov Dmitriy | Mardin Gençlik Kulubu | + 01:25 | |
10 | Vasilev Nikita | St Petersburg | + 01:26 | |
11 | Bulut Samet | Mardin Gençlik Kulubu | + 01:27 | |
12 | Savekin Daniil | St Petersburg | + 01:29 | |
13 | Rakhimbaev Behzodbek | Mardin Gençlik Kulubu | + 01:32 | |
14 | Malinnikov Maksym | Ukraine | + 01:33 | |
15 | Varenyk Maksym | Ukraine | + 01:37 | |
16 | Arvai Kristof | Lotus Cycling Team | + 01:39 | |
17 | Zhaparuly Bauyrzhan | Kazakhstan | + 01:41 | |
18 | Movchan Andriyi | Ukraine | + 01:44 | |
19 | Strelnikov Yegor | Mix Team | + 01:48 | |
20 | Kost Vitalii | Ukraine | + 01:53 | |
21 | Sitov Nikita | Azerbaijan | + 01:55 | |
22 | Akpinar Ahmet | Mardin Gençlik Kulubu | + 02:00 | |
23 | Dostiyev Ilkhan | Mix Team | + 02:05 | |
24 | Gurler Furkan | Fiberli Antalyaspor | + 03:24 | |
25 | Danilin Sergey | St Petersburg | + 06:20 | |
26 | Ozkalbim Kaan | Mardin Gençlik Kulubu | + 10:06 | |
27 | Denisov Denis | Lokosphinx U19 | + 13:23 | |
28 | Gomozkov Artem | St Petersburg | + 13:43 | |
29 | Sitchinava Nika | Georgia | + 13:52 | |
30 | Egin Ali | Torku Seker | + 13:54 | |
31 | Konyaev Nikita | Mix Team | + 13:55 | |
32 | Tretyakov Lev | Kazakhstan | + 13:59 | |
33 | Csenki Csongor | Lotus Cycling Team | + 14:02 | |
34 | Korkmaz Bulent | Fiberli Antalyaspor | + 14:03 | |
35 | Alsac Mehmet | Çatalhüyük Çumra Belediye | + 14:04 | |
36 | Deniz Fatih | Çatalhüyük Çumra Belediye | + 14:12 | |
37 | Abdulazizli Amral | Azerbaijan | + 14:13 | |
38 | Khabelashvili Giorgi | Georgia | + 14:14 | |
39 | Sari Bahaettin | Fiberli Antalyaspor | + 14:15 | |
40 | Tosun Cagin | Ankara Ferdi | + 14:19 | |
41 | Deste Izzet | Ankara Ferdi | + 14:22 | |
42 | Dalgic Nezir | Torku Seker | + 14:24 | |
43 | Orakci Uygarcan | Fiberli Antalyaspor | + 14:27 | |
44 | Selcuk Cemal | Çatalhüyük Çumra Belediye | + 14:29 | |
45 | Gok Ali | Çatalhüyük Çumra Belediye | + 14:36 | |
DNF | Aksoy Hasan | Ankara Ferdi | ||
DNF | Hancerli Berk | Ankara Ferdi | ||
DNF | Hancerli Sevket | Ankara Ferdi | ||
DNF | Pekmez Yildiray | Ankara Ferdi | ||
DNF | Abbasov Ibad | Azerbaijan | ||
DNF | Nuriyev Nofal | Azerbaijan | ||
DNF | Rzazade Elchin | Azerbaijan | ||
DNF | Ipek Mesut | Çatalhüyük Çumra Belediye | ||
DNF | Vanli Muhammet | Çatalhüyük Çumra Belediye | ||
DNF | Eken Bugra | Fiberli Antalyaspor | ||
DNF | Eryilmaz Yagit | Fiberli Antalyaspor | ||
DNF | Ghvardzelashvili Luka | Georgia | ||
DNF | Khorguani Giorgi | Georgia | ||
DNF | Khorguani Luka | Georgia | ||
DNF | Urushadze Saba | Georgia | ||
DNF | Bagarus Bence | Lotus Cycling Team | ||
DNF | Zvekan Zsombor | Lotus Cycling Team | ||
DNF | Akgun Ersin | Mardin Gençlik Kulubu | ||
DNF | Emek Eren | Mix Team | ||
DNF | Remkhi Rudolf | Mix Team | ||
DNF | Türkyilmaz Mehmet | Mix Team | ||
DNF | Celik Ali | Torku Seker | ||
DNF | Cevik Muhammed | Torku Seker | ||
DNF | Maral Ahmet | Torku Seker | ||
DNF | Salman Faruk | Torku Seker |