Randers Bike Week Juniors - 2021

GC

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Storm Theodor Roskilde Cycle Ring Junior 06:38:25
02 Rye-Johnsen Jon Glåmdal SK Junior + 15
03 Lonsdale Jaspar Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 21
04 Toftemark Lucas Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 31
05 Ravnøy Johan Sandnes SK Junior + 33
06 Baksaas Morthen Wang Asker CK Junior + 35
07 Borgen Morell Noah Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 52
08 Birk Madsen Jonas Team Herning CK Junior + 58
09 Perto Rasmus Team Mascot Workwear + 01:01
10 Grenaae Alfred Team Herning CK Junior + 01:05
11 Bujakewitz Kristensen Nikolai Team Herning CK Junior + 01:08
12 Feldmann Karsten Larsen Stavanger SK Junior + 01:18
13 Biehl Kevin Team Vifra Kvickly Odder Junior + 01:30
14 Guntvedt Nicolai Dahlen Glåmdal SK Junior + 01:35
15 Nørtoft Frederik Team Give Element Junior + 01:40
16 Fjærli Fredrik Asker CK Junior + 01:49
17 Dybwad Even Lystad IL Stjørdals-Blink Junior + 01:52
18 Ruhe Robin LV Berlin + 01:52
19 Huitema Jasper Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:52
20 Sørbø Halvor Asker CK Junior + 02:04
21 Rydahl Nicklas Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 02:08
22 Lau Gustav Ferdinand Team Herning CK Junior + 02:12
23 Lysgaard Boas Cycling Club Hillerød + 02:13
24 van Deurs Hugo Bruun Team Herning CK Junior + 02:15
25 Holla Sander Sola CK + 02:24
26 Davidsen Frederik Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 02:30
27 Nakken Tobias Ringerike SK Junior + 02:35
28 Bisgaard Rasmus Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 02:44
29 Haverdings David WV Meteoor + 02:44
30 Munk-Olsen Oscar Team Vifra Kvickly Odder Junior + 02:47
31 Lorentsen Lucas Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 02:49
32 Dolven Halvor Asker CK Junior + 02:55
33 Søndergaard Oliver Team Mascot Workwear + 03:09
34 Christiansen Phillip Svendborg Mountainbike Klub + 03:10
35 Rønn Oskar Cykle Clubben Hjørring + 03:55
36 Sand Thomsen Malthe Team Give Element Junior + 04:10
37 Vos Sørensen Anders Team Mascot Workwear + 05:26
38 Messel Kevin Ringerike SK Junior + 06:08
39 Hansen Tim Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 + 06:16
40 Leander Fredriksen Mads Fana IL Sykkel Juniors + 06:28
41 Moe Emil Fana IL Sykkel Juniors + 06:30
42 Sigurd Nielsen Sebastian Team Sparekassen Vendsyssel Aal. U19 + 06:40
43 Tvergaard Mikkel Cycling Club Hillerød + 07:10
44 Skår Emil Sandnes SK Junior + 09:02
45 Strømsted Niklas ABC + 09:02
46 Kristensen Martin Egen Team Vifra Kvickly Odder Junior + 09:15
47 Bolme Thomas Sandnes SK Junior + 13:45
48 Christoffersen Erik Team ABC Junior + 14:03
49 Blæsbjerg Laurids Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 14:59
50 Læssø Unger Andreas Team Vifra Kvickly Odder Junior + 15:25
51 Granberg Sander Sandnes SK Junior + 15:30
52 Tveit Henrik Eide Fana IL Sykkel Juniors + 21:45
53 Hansen Sindre Asker CK Junior + 26:17
54 Jansen Truls Ringerike SK Junior + 28:36
55 Filseth Axel Asker CK Junior + 35:18
56 Lorenzen Gustav Team Give Element Junior + 36:10
57 Degn Fryland Jacob Team Vifra Kvickly Odder Junior + 37:48
58 Grawe Ole Team AGS + 38:37
59 Kruger Tjark Ole RV Queidersbach + 41:38
60 Nordahl Fløisvik Fredrik Sola CK + 42:17
61 Dinesen Vitus Hovmøller Amager Cykle Ring + 42:21
62 Böker Noah RG Hamburg + 48:24
63 Berg-Jacobsen Emil Asker CK Junior + 53:21
64 Almstrup Mads Team Vifra Kvickly Odder Junior + 53:23
65 Lowth William Bach Advokater - FRB Optik CEC Junior + 54:31
66 Gade Tobias Team Sparekassen Vendsyssel Aal. U19 + 55:45
67 Nielsen Jens Team Give Element Junior + 56:46
68 Ringsjø Marvin Larsen Ringerike SK Junior + 56:50
69 Christiansen Andreas Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 57:32
70 Bjørnseth Charles Sebastian Glåmdal SK Junior + 58:59
71 Skretting Tobias Glåmdal SK Junior + 01:01:35
72 Lauritzen Gustav Team Fri BikeShop - Zealand Cycling U19 + 01:02:34
73 Østergaard Lukas Team Give Element Junior + 01:02:58
74 Sauer Nicklas CK Aarhus U19 + 01:21:06

Information