Spain | |
---|---|
1 | Albert Bosch Ainara |
2 | De Roa Jimena |
3 | Gutierrez Sandra |
4 | Imaz Perez Nahia |
5 | Puigdefabregas Ariz Laia |
6 | Perez Figueroa Andrea |
Germany | |
---|---|
11 | Riedmann Linda |
12 | Eberle Lana |
13 | Lantzsch Selma |
14 | Simon Jette |
15 | Czapla Justyna |
16 | Sigmund Marla |
Belgium | |
---|---|
21 | Hendrickx Julie |
22 | Jooris Febe |
23 | Linthoudt Jade |
24 | Masure Fien |
25 | Wittevrongel Lani |
26 | Kiekens Cleo |
Slovakia | |
---|---|
31 | Kurnicka Tereza |
32 | Cisecka Miriama |
33 | Lukacova Laura |
34 | Tarabova Klara |
35 | Ticha Kristina |
Pôle France Bourges | |
---|---|
41 | Boulais Flavie |
42 | Ollier Bénédicte |
43 | Labastugue Jade |
44 | Pernollet Aurore |
45 | Verschelde Léane |
46 | Beaubrun Lisa |
Occitanie | |
---|---|
51 | Feytou Ilona |
52 | Daumas Noémie |
53 | Lisabois Lola |
54 | Dezandez Marie |
55 | Martinez Margaux |
56 | Fahy Camille |
Pays de la Loire | |
---|---|
61 | Raby Coline |
62 | Boisson Colyne |
63 | Herrero Zoé |
64 | Legros Kassandra |
65 | Bonneau Priscillia |
66 | Legendre Maelys |
Normandie | |
---|---|
71 | Rayer Eglantine |
72 | Jacques Axelle |
73 | Bezin Andrea |
74 | Bunel Marion |
75 | Rigaux Alizée |
76 | Josse Pauline |
AURA-CEVL-IDFR | |
---|---|
81 | Vulliet Lison |
82 | Arnould Flavie |
83 | Lévite Myriam |
84 | Radadi Ambre |
85 | Bernard Floraine |
86 | Torres Adriana |
Bourgogne-Franche-Comté | |
---|---|
91 | Borrion Coline |
92 | Devaux Pauline |
93 | Etevenard Andrea |
94 | Requena Camille |
95 | Savina Coralie |
96 | Durand Agathe |
Haute-Savoie | |
---|---|
101 | Gaggi Emma |
102 | Duraffourg Alexane |
103 | Bortoli Alana |
104 | Arnaud Saska |
105 | Marrel Jessie |
106 | Chelloug Manon |
West Lady | |
---|---|
111 | André Coralie |
112 | Trégouët Maurène |
113 | Denieul Joséphine |
114 | Rouinsard Emilie |
115 | Croguennoc Faustine |
116 | Ménage Lise |
Vo2 Team Pink | |
---|---|
121 | Barale Francesca |
123 | Bortolotti Silvia |
124 | Cipressi Carlotta |
125 | Sacchi Chiara |
126 | Sanfilippo Martina |
Team Rygter | |
---|---|
131 | Ahtosalo Anniina |
132 | Ebras Elisabeth |
133 | Sander Laura Lizette |
134 | Bengtsson Felicia |
CAF Turnkey Engineering | |
---|---|
141 | Rosillo Marchante Marta |
142 | Moreno Ossowsky Ainhoa |
143 | Morales Perez Almudena |
144 | Jimenez Pincay Estefania |
145 | Capella Margalida |
146 | Asencio Estrella |
Rio Miera-Meruelo | |
---|---|
151 | Leonardo Sanchez Carolina |
152 | Munoz Gandarillas Laura |
153 | Ruiz Perez Laura |
154 | Ruiz Perez Lucía |
155 | Beti Perez Marta |
156 | Vega Gonzalez Carolina |
WV Schijndel Output | |
---|---|
161 | Geurts Mijntje |
162 | van der Meiden Anna |
163 | van der Molen Yuli |
164 | Souren Scarlett |
165 | Vanhove Marith |
166 | van der Wolf Babette |
NXTG Racing | |
---|---|
171 | Vinke Nienke |
172 | Arens Maureen |
173 | Knaven Mirre |
174 | Blei Silke |
175 | Knaven Senne |
176 | Veenhoven Nienke |
Restore Cycling Team | |
---|---|
177 | Reijnhout Rosita |
178 | Thoolen Femke |
179 | Van Gijsel Dewy |
180 | Aintila Wilma |
181 | De Visser Tess |
182 | Kopecky Julia |
Talent Cycling | |
---|---|
183 | Oudeman Maud |
184 | Van De Wetering Carola |
185 | Prins Willemijn |
186 | Minck Norah |
187 | Maathuis Nina |
188 | Smith Freja |
Watersley R&D | |
---|---|
189 | Timmermans Iris |
190 | Hoefmans Pem |
191 | de Grave Britt |
192 | van den Nouweland Bente |
193 | van der Veen Carmen |
194 | Mertens Denise |
Sud de France | |
---|---|
195 | Larry Aude |
196 | Biason Romane |
197 | Boissiere Madison |
198 | Colln Eline |
199 | Becerra Maelys |
200 | Lepaintre Solène |