GP Ernest Beco - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 02:52:26
02 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 14
03 Hannes Victor Acrog-Tormans BC U19 + 14
04 Soenens Viktor Onder Ons Parike WZW + 14
05 Spiero Tamar Willebrord Wil Vooruit Juniors + 14
06 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 14
07 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 18
08 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 18
09 Servranckx Gauthier CT Luc Wallays-Jonge Renners + 18
10 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 + 27
11 De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team + 27
12 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 30
13 Van Herck Simon Maes CT Glabbeek + 32
14 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 35
15 Vermeulen Milan CT Luc Wallays-Jonge Renners + 35
16 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 35
17 Vandenhende Kobe Isorex Cycling Team + 35
18 Tirry Arthur Young Cycling Talent D & D U19 + 35
19 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 35
20 Dunar Dominik Willebrord Wil Vooruit Juniors + 35
21 Lowagie Arthur IWG Wapi Cycling Team + 35
22 Dingemans Marijn Willebrord Wil Vooruit Juniors + 35
23 Paulart Adrien IWG Wapi Cycling Team + 35
24 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 35
25 Van Vliet Michiel Jegg-DJR Academy U19 + 35
26 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 35
27 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 35
28 De Geeter Jasper Onder Ons Parike WZW + 35
29 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 42
30 Vermeulen Arthur Van Moer Logistics Cycling Team + 42
31 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 42
32 François Tomas KZLWC- Davo + 42
33 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 42
34 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 42
35 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 42
36 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 42
37 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 46
38 Vriezen Toinne - + 47
39 Lukes Jan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 59
40 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 01:08
41 Bertels Jasper Van Moer Logistics Cycling Team + 01:28
42 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:28
43 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:40
44 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 01:40
45 Verhaegen Ruben WAC Team + 01:47
46 Van der Bruggen Arjen Maes CT Glabbeek + 01:49
47 Cleenwerck Senne EFC - L&R - AGS U19 + 02:01
48 Baele Xander Isorex Cycling Team + 02:49
49 Hubin Tibe Young Cycling Talent D & D U19 + 03:36
50 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 03:36
51 Meeusen Stan Brain² Olympia Tienen + 03:41
52 Dopchie Oscar Sprint 2000 Charleroi + 03:43
53 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 03:43
54 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 03:50
55 Brethouwer Yorick Jegg-DJR Academy U19 + 03:54
56 Van den Meerssche Warre Avia-Rudyco Cycling Team + 04:11
57 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 04:14
58 Modafferi Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 04:15
59 Prestianni Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 04:15
60 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 04:20
61 Van Gogh Xander WAC Team + 05:52
62 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 06:19
63 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 06:19
64 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 06:19
65 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 06:23
66 Van Gelder Rube WAC Team + 06:25
67 Frankish Jasper Sprint 2000 Charleroi + 06:28
68 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 06:28
69 Cambre Seppe Maes CT Glabbeek + 06:28
70 Tienpont Miel EFC - L&R - AGS U19 + 06:28
71 Mertens Arthur Team Kempen + 06:32
72 Desmet Miguel EFC - L&R - AGS U19 + 06:32
73 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 06:32
74 Huysmans Wout Brain² Olympia Tienen + 06:32
75 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 06:36
76 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 06:36
77 Teugels Jef Brain² Olympia Tienen + 06:36
78 Dierick Romain Avia-Rudyco Cycling Team + 06:36
79 Praet Jules IWG Wapi Cycling Team + 06:46
80 Verstraete Victor EFC - L&R - AGS U19 + 07:38
81 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 07:38
82 Deckers Fons Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 07:46
83 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 08:05
84 Breyer Tom Philippe Wagner Cycling U19 + 09:38
DNF Beatse Quinten -
DNF de Jong Stef -
DNF De Wildt Friso -
DNF Polspoel Arno -
DNF Slegers Lukas -
DNF Van Kerkhoven Diego -
DNF Staes Gibbe Acrog-Tormans BC U19
DNF Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19
DNF Briesen Milan Brain² Olympia Tienen
DNF Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen
DNF Vanhaecke Arno CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Bril Simon EFC - L&R - AGS U19
DNF Casier Zyon Isorex Cycling Team
DNF Van Nieuwenhove Lars Isorex Cycling Team
DNF Boutoille Arthur IWG Wapi Cycling Team
DNF Debaye Emilien IWG Wapi Cycling Team
DNF Bartelet David Jegg-DJR Academy U19
DNF Beurden Niels Jegg-DJR Academy U19
DNF Groven Thibaud KZLWC- Davo
DNF Van Laer Keano Maes CT Glabbeek
DNF Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW
DNF Thys Tinus Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Chintinne Tom Sprint 2000 Charleroi
DNF Leduc Axel Sprint 2000 Charleroi
DNF Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi
DNF Arnaud Aymeric Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Smet Cas Team Kempen
DNF Van Den Kinschot Simon Team Kempen
DNF Van Loon Tibo Team Kempen
DNF Jacobs Rune Van Moer Logistics Cycling Team
DNF De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19
DNF Duts Cisse Van Mossel Heist CT U19
DNF Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19
DNF Deroo Korneel VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Landerwyn Josia VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Baeten Rube WAC Team
DNF Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Van Bruggen Toon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Crabbe Tom WK Noord West Brabant U19
DNF De Nys Ziggy WK Noord West Brabant U19
DNF Steenackers Millo WK Noord West Brabant U19
DNF Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19
DNF Vereecken Arne WK Noord West Brabant U19
DNF Brits Hannu Young Cycling Talent D & D U19
DNF Godts Lars Young Cycling Talent D & D U19
DNF Monnaert Lucca Young Cycling Talent D & D U19

Information