EC Saint-Etienne Loire | |
---|---|
1 | Clareton Ugo |
2 | Boileau Léo |
3 | Fischer Frédéric |
4 | Gagnaire Thibaut |
5 | Richard Louis |
6 | Rosier Romain |
A.C.Bisontine | |
---|---|
11 | Bailey Harrison |
12 | Germain Thibault |
13 | Morichon Thomas |
14 | Nocquet Florian |
15 | Pietikäinen Sauli |
16 | Ross Mathew |
A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
21 | Braybrooke Alexander |
22 | Campistrous Romain |
23 | Castellarnau Florent |
24 | Jolibert Clément |
25 | Meyer Robin |
26 | Moreno Adria |
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | |
---|---|
31 | Bussard Dimitri |
32 | Buttner Simon |
33 | Guillot Romain |
34 | Lemler Tony |
35 | Philibert Aurélien |
36 | Zahiri Abderrahim |
C.C.Etupes | |
---|---|
41 | Aubert Rémi |
42 | Bellicaud Jérémy |
43 | Bennett Stefan |
44 | Devaux Thomas |
45 | Garnier Mathieu |
46 | Lefaure Paul |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
51 | Esteves Paul-Victor |
52 | Genetier Francis |
53 | Laubal Lucas |
54 | Moine Quentin |
55 | Terrasson Pierre |
56 | Sauvage Paul |
CR4C Roanne | |
---|---|
61 | Chatelus Axel |
62 | Grand Antoine |
63 | Jamet Alexandre |
64 | Mainard Jérôme |
65 | Mifsud Andrea |
66 | Papillon Lucas |
Creuse Oxygène Guéret | |
---|---|
71 | Amand Manuel |
72 | Aumeunier Lucas |
73 | Deslandes Vadim |
75 | Troy Arthur |
76 | White Calan |
DARE Bikes Development | |
---|---|
82 | Ihle Ådne |
83 | Johannessen Tobias Halland |
84 | Kulset Magnus |
85 | Svensli Sondre Andersson |
86 | Westad Rasmus Børset |
Mimosa Sprint Mandelieu | |
---|---|
91 | Cuesta Fabien |
92 | Glez Killian |
93 | Gossiaux Thomas |
94 | Lamy Serge |
95 | Munier Charles |
96 | Tolmau Vincent |
Hubo-Titan Cargo | |
---|---|
101 | Devalckeneer Sieben |
102 | Mannaerts Jelle |
103 | Sinoy Fabio |
104 | Van Den Bergh Tuur |
105 | Van Dyck Ward |
106 | Van Tilborgh Brent |
Team Martigues SC-Drag Bicycles | |
---|---|
111 | Bernard Cligny Tristan |
112 | Chauvin Dimitri |
114 | Konstantinov Radoslav |
115 | Léonien Alexandre |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
121 | Bravard Antoine |
122 | Cabot Jérémy |
123 | Fattier Florian |
124 | Javouhey Clément |
125 | Leroy Olivier |
126 | Richardot Eugène |
Team Cycliste Azuréen | |
---|---|
131 | Cissé Issiaka |
132 | Le Mesnager Damien |
133 | Fayolle Romain |
134 | Lebeau Mathis |
135 | Piris Maxime |
136 | Thomas Nicolas |
Team Chris Net | |
---|---|
141 | Bellabouvier Simon |
142 | Chavanne Joris |
143 | Chavent Aurelien |
144 | Goudin Valentin |
145 | Moine Florian |
146 | Perrissin-Fabert Constantin |
Team Hörmann | |
---|---|
151 | Freuler Jan-André |
152 | Weber Pascal |
154 | Schütz Carl |
155 | Tambarikas Nico |
156 | Weiss Jonas |
Team Pro Immo Nicolas Roux | |
---|---|
161 | Chassagne Thomas |
162 | Fournet-Fayard Sébastien |
163 | Orlhac Boris |
164 | Pereira Florent |
165 | Urruty Maxime |
166 | Vendelin Karl-Arnold |
U.C.Monaco | |
---|---|
171 | Bonnefoix Edouard |
172 | Fuertes Joel |
173 | Gerrits Ben |
174 | Nkuruziza Yves |
175 | Stenson Adam |
176 | Zubar Vladislav |
V.C.La Pomme Marseille | |
---|---|
181 | Allevard Enzo |
182 | Brustenga Marc |
183 | De Vink Gregory |
184 | De L'Hermite Igor |
185 | Knecht Noah |
186 | Zamagna Vincenzo |
V.C.Toucy - Elite Restauration | |
---|---|
191 | Brismontier Nicolas |
192 | Burnett Brecon |
193 | Farama-Robin Corentin |
194 | Habert Axel |
195 | Urbain Mathieu |
V.C.Villefranche Beaujolais | |
---|---|
201 | Decoster Merlijn |
202 | Dury Aymeric |
203 | Quemere Tao |
204 | Reifler Arnold |
205 | Rolland Loïc |
206 | Van Gucht Sten |
Team Matériel-Velo.com-VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
211 | Bonjean Maxence |
212 | Morel Bruno |
213 | Cesano Loic |
214 | Dureuil Gael |
215 | Emorine Quentin |
V.C.Mendrisio-PL Valli | |
---|---|
221 | Conti Giacomo |
222 | D'Amore Domenico |
223 | Ghirlanda Marco |
224 | Giani Leonardo |
225 | Santaromita Alessandro |
226 | Von Burg Dominic |
WiaWis RT powered by Dos Caballos | |
---|---|
231 | Arnold Joshua |
232 | Burkhardt Arne |
233 | Hund Yannick |
234 | Okle Yaron |
235 | Zetzsche Luka |