Amore & Vita - Forzacore | |
---|---|
Andriotto Dario | |
de Pasquale Maurizio | |
Giacomelli Sandro | |
Leopratti Simone | |
Magnusson Glenn | |
Patuelli Andrea | |
Profeti Federico | |
White Matthew | |
Zucchi Simone |
Asics - CGA | |
---|---|
Bartoli Michele | |
Bettini Paolo | |
Bianchi Carlo-Marino | |
Colonna Federico | |
Coppolillo Michele | |
Noè Andrea | |
Scinto Luca | |
Shefer Alexandre | |
Tani David |
Ballan | |
---|---|
Canzonieri Angelo | |
Cattai Stefano | |
Colombo Gabriele | |
Finco Carlo | |
Gontchenkov Alexander | |
Leoni Endrio | |
Loda Nicola | |
Tronca Amilcare | |
Ugrumov Piotr |
Brescialat - Liquigas | |
---|---|
Bruseghin Marzio | |
Della Vedova Marco | |
Mason Oscar | |
Piccoli Mariano | |
Raimondi Giancarlo | |
Rastelli Ellis | |
Serpellini Marco | |
Sgambelluri Roberto | |
Zaina Enrico |
Cantina Tollo - Alexia Alluminio | |
---|---|
Baronti Alessandro | |
Di Renzo Marco | |
Honchar Serhiy | |
Hvastija Martin | |
Magnani Marco | |
Mazzanti Luca | |
Pierdomenico Germano | |
Simoni Gilberto | |
Strazzer Massimo |
Casino | |
---|---|
Bessy Frederic | |
Cali Vincent | |
Gougot Fabrice | |
Järmann Rolf | |
Kasputis Arturas | |
Lefevre David | |
Richard Pascal | |
Saligari Marco | |
Streel Marc |
Festina - Lotus | |
---|---|
Belli Wladimir | |
Boscardin Bruno | |
Garcia Felix Manuel | |
Jeker Fabian | |
Kivilev Andrei | |
Meier Armin | |
Uriarte José Ramón | |
Wüst Marcel | |
Zülle Alex |
Kelme - Costa Blanca | |
---|---|
Botero Santiago | |
Edo Ángel | |
González Arsenio | |
González Pico José Jaime | |
Gutiérrez José Enrique | |
Martin Miguel Ángel | |
Otxoa Javier | |
Rubiera José Luis | |
Sevilla Oscar |
Mapei - Bricobi | |
---|---|
Bramati Davide | |
Bugno Gianni | |
Camenzind Oscar | |
Codol Massimo | |
Faresin Gianni | |
Lanfranchi Paolo | |
Missaglia Gabriele | |
Spruch Zbigniew | |
Tonkov Pavel |
Mercatone Uno - Bianchi | |
---|---|
Conti Roberto | |
Fontanelli Fabiano | |
Forconi Riccardo | |
Garzelli Stefano | |
Konyshev Dimitri | |
Pantani Marco | |
Podenzana Massimo | |
Siboni Marcello | |
Velo Marco |
Riso Scotti - MG Boys Maglificio | |
---|---|
Baldato Fabio | |
Bobrik Vladislav | |
Brignoli Ermanno | |
Brognara Andrea | |
Casagranda Stefano | |
Cenghialta Bruno | |
Miceli Nicola | |
Minali Nicola | |
Palumbo Giuseppe |
Ros Mary - Amica Chips | |
---|---|
Arazzi Francesco | |
Chiappucci Claudio | |
De Paoli Daniele | |
Finesso Stefano | |
Gelfi Luca | |
Molinari Maurizio | |
Puttini Felice | |
Tauler Llull Antonio | |
Uria Gonzalez Jose Manuel |
Saeco - Cannondale | |
---|---|
Calcaterra Giuseppe | |
Cipollini Mario | |
Fagnini Gian Matteo | |
Frigo Dario | |
Gotti Ivan | |
Padrnos Pavel | |
Piepoli Leonardo | |
Savoldelli Paolo | |
Scirea Mario |
Scrigno - Gaerne | |
---|---|
Axelsson Niklas | |
Casagrande Filippo | |
Casarotto Davide | |
Conte Biagio | |
Duma Vladimir | |
Petacchi Alessandro | |
Rossato Mirko | |
Secchiari Francesco | |
Vatteroni Andrea |
Team Polti | |
---|---|
Cassani Enrico | |
Gualdi Mirko | |
Guerini Giuseppe | |
Guidi Fabrizio | |
Leblanc Luc | |
Martinello Silvio | |
Rebellin Davide | |
Salvato Christian | |
Valoti Gianluca |
TVM - Farm Frites | |
---|---|
Andersson Michael | |
Blijlevens Jeroen | |
Hoffman Tristan | |
Lafis Michel | |
Larsen Nicolaj Bo | |
Møller Claus Michael | |
Outschakov Serguei | |
Roux Laurent | |
Van Bondt Geert |
Vini Caldirola - Longoni Sport | |
---|---|
Apollonio Massimo | |
Calzavara Leonardo | |
Faustini Stefano | |
Furlan Giorgio | |
Radaelli Mauro | |
Sironi Gianluca | |
Zanette Denis | |
Zanetti Mauro | |
Zanotti Marco |
Vitalicio Seguros - Grupo Generali | |
---|---|
Aggiano Elia | |
Aparicio Vicente | |
Buenahora Hernán | |
Clavero Daniel | |
Dominguez Juan Carlos | |
Ferrigato Andrea | |
Horrillo Pedro | |
Smetanine Sergej | |
Zintchenko Andrei |