Seissa - KTM - Bikeseven | |
---|---|
1 | Silva Pedro |
2 | Dias Daniel |
3 | Silva João Delfim |
4 | Fernandes Flávio |
5 | Braga Lucas |
6 | Almeida João |
7 | Silva Bruno |
Bairrada Cycling Team | |
---|---|
11 | Carvalho João |
12 | Saldanha Ruben |
13 | Silva Joao Paulo |
14 | Martins Tomás |
15 | Alves Alexandre |
16 | Narciso Diogo |
17 | Crispim Pedro |
Escola de Ciclismo Bruno Neves | |
---|---|
21 | Domingues André |
22 | Paiva André |
23 | Fonseca André |
24 | Chaves Armindo |
25 | Cruz João |
26 | Pinho João |
27 | Araujo Antonio |
Tensai/Sambiental/Santa Marta- | |
---|---|
31 | Marques Marco |
32 | Moreira Tiago |
33 | Cardoso Roberto |
34 | Costa Diogo |
35 | Quadri Renan |
37 | Sousa Pedro |
Efapel - Escola Ovar | |
---|---|
41 | Fernandes Fabio |
42 | Almeida Diogo |
43 | Simões Ricardo |
44 | Martins Gonçalo |
45 | Afonso Pedro |
46 | Teixeira Vasco |
47 | Oliveira Samuel |
Academia Joaquim Agostinho-AJA | |
---|---|
51 | Silva Andre |
52 | Jorge Bernardo |
53 | Goncalves Daniel |
54 | Bento Duarte |
55 | Frois Henrique |
56 | Ferreira João |
57 | Carvalho Miguel |
Alcobaça CC/Crédito Agricola-ALC | |
---|---|
61 | Correia Miguel |
62 | Casal Gabriel |
63 | Fonseca Rodrigo |
64 | Jorge Carlos |
65 | Mateus Rafael |
66 | Fernandes Carlos |
67 | Grosemans Daan |
Baque-Ideus-BH Team | |
---|---|
71 | Aranceta Egoitz |
72 | Gallastegi Gomez de Segura Oier |
73 | Llamas Francisco |
74 | Llamas Alberto |
75 | Madariaga Martinez Imanol |
76 | Lozano Aleo Antonio |
77 | Bartolome Garcia Aritz |
Aseguras - Produque-ASE | |
---|---|
81 | Arroyo David |
82 | Vazquez Perez Pablo |
83 | Garcia Martinez Saul |
84 | Garcia Alberto |
85 | Sainz Alvaro |
86 | Agudo Mario |
87 | Lopez Nuñez Adrian |
Gimenez Ganga-Primoti | |
---|---|
91 | Chulvi Rosa Carles |
92 | Campoy Medina Alfonso |
93 | Gil Iborra Martin |
94 | Gomez Cabrera Alejandro |
95 | Granero Mario |
96 | Fajardo Toledo Martin |
97 | Tomas Josep |
LA Alumínios/SGR Ambiente-LAA | |
---|---|
101 | Gouveia Rafael |
102 | Mixão Duarte |
103 | Segão André |
104 | Brites Antonio |
105 | Sampaio Guilherme |
ACD Milharado/DriveonHolidays-ACD | |
---|---|
111 | Silva Nuno |
112 | Oliveira João |
113 | Santos Rafael |
114 | Silva Hernani |
115 | Gonçalves Ivo |
Vito/Feirense/PNB-VFP | |
---|---|
121 | Cunha Antonio |
122 | Eulalio Afonso |
123 | Costa Cesar |
124 | Antonio Joao |
125 | Pereira Henrique |
126 | Maia Miguel |
127 | Faustino Diogo |
Iuvenis Cycling Academy-IUV | |
---|---|
131 | Ruiz Juan |
132 | Castilla Morales Manuel |
133 | Rodriguez Herrero Pablo |
134 | Sanchez Gavilan Juan |
135 | Torres Diaz Juan Jose |
136 | Herrera Matute Pablo |
137 | Gavilan David |
Maes CT Glabbeek | |
---|---|
141 | Beeckman Gauthier |
142 | Deweirdt Siebe |
143 | Droogmans Lars |
144 | Gheysens Laurens |
145 | Turcksin Linus |
146 | Van Gaelen Louis |
147 | Verstappen Tijs |
Silva & Vinha / ADRAP / Sentir | |
---|---|
151 | Vale Ferreira Tiago |
152 | Silva Ruben |
153 | Pinto Rui |
154 | Silva Goncalo |
155 | Silva David |
União Ciclismo da Trofa-UCT | |
---|---|
161 | Sousa Tiago |
162 | Silva Henrique |
163 | Barbosa Jose |
164 | Neves Ricardo |
165 | Oliveira João |
166 | Magalhães Gonçalo |
167 | Silva Antonio |
Mato-Cheirinhos/Vila Galé-MAT | |
---|---|
171 | Martins Hugo |
172 | Bauwens Tomás |
173 | Casquilho Daniel |
174 | Fonseca Gabriel |
175 | Coutinho Alexandre |
176 | Rosa Luis |
177 | Alves Simao |
Anipura - GDM - Escola -ANI | |
---|---|
181 | Clara Rodrigo |
182 | Martins Tomás |
183 | Casado Manuel |
184 | Luis Matéo |
186 | Carapinha Luis |
187 | Sousa Romeu |
Team Ingenieria de Vias -TIV | |
---|---|
191 | Umba Santiago |
192 | Bayona Steven |
193 | Suarez Yeison |
194 | Chaves Jhonatan |
195 | Malaver Elkin |
196 | Rico Cristian |
197 | Ruiz Dylan |
Fortunna / Maia Formação | |
---|---|
201 | Monteiro Sergio |
202 | Silva Rui |
204 | Leme Pedro |
205 | Melo Vinicius |
206 | Barbosa Manuel |
207 | Oliveira Ricardo |
C.C.Barcelos/A.F.F./Flynx-CCB | |
---|---|
211 | Leite Luis |
212 | Alves Rui |
213 | Duarte David |
214 | Machado Ricardo |
215 | Cacais Joao |
217 | Saleiro Ricardo |
E-Stone - Higirecolhas - EST | |
---|---|
221 | Santos Joao |
222 | Gouveia Tomas |
223 | Verissimo Simão |
224 | Vieira Joao |
225 | Ferros João |
226 | Andrade Enzo |
Clube Ciclismo Mace | |
---|---|
231 | Dias Joao |
232 | Ruivo Miguel |
233 | Palavra Ricardo |
234 | Rego Alex |
235 | Carvalho Samuel |
236 | Beato Goncalo |
Maiatos / C.D.C. Navais-MAI | |
---|---|
241 | Coelho Tiago |
242 | Marques Simão |
243 | Viana Carlos |
244 | Tavares Bernardo |
245 | Maia Andre |
246 | Magalhaes Goncalo |
247 | Martins Daniel |