GP Glineur St. Ghislain-Quaregneon - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Hannes Victor Acrog-Tormans BC U19 02:41:37
02 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
03 Driesen Niels Acrog-Tormans BC U19 + 04
04 De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team + 29
05 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 29
06 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 29
07 Place Maxence Sprint 2000 Charleroi + 29
08 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 29
09 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 29
10 Servranckx Gauthier CT Luc Wallays-Jonge Renners + 29
11 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 29
12 Vandenhende Kobe Isorex Cycling Team + 29
13 Klignet Camiel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 29
14 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 29
15 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 29
16 Vercammen Seppe VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 29
17 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 29
18 Van Herck Simon Maes CT Glabbeek + 29
19 Tirry Arthur Young Cycling Talent D & D U19 + 34
20 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 34
21 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 01:37
22 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 01:37
23 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 + 01:37
24 Desmet Miguel EFC - L&R - AGS U19 + 01:37
25 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 01:37
26 François Tomas KZLWC- Davo + 01:37
27 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 01:37
28 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:37
29 Dopchie Oscar Sprint 2000 Charleroi + 01:37
30 Naessens Henri Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:37
31 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 01:37
32 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:37
33 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 01:37
34 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:37
35 Van Den Branden Rune Van Moer Logistics Cycling Team + 01:37
36 Wulleman Mathieu VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 01:37
37 Van den Meerssche Warre Avia-Rudyco Cycling Team + 01:37
38 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 01:37
39 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 01:37
40 Polspoel Arno - + 01:37
41 Casier Zyon Isorex Cycling Team + 01:37
42 Praet Jules IWG Wapi Cycling Team + 01:37
43 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 01:37
44 Huysmans Wout Brain² Olympia Tienen + 01:37
45 Baeten Rube WAC Team + 01:37
46 Smet Cas Team Kempen + 01:37
47 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 01:37
48 De Groote Gaetan Onder Ons Parike WZW + 01:37
49 Huitema Jasper Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:37
50 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 01:37
51 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 01:37
52 Van Gelder Rube WAC Team + 02:05
53 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 02:05
54 Duts Cisse Van Mossel Heist CT U19 + 02:05
55 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 02:05
56 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 02:05
57 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 02:05
58 Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 02:05
59 Goris Niels Team Kempen + 02:05
60 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 02:05
61 Paulart Adrien IWG Wapi Cycling Team + 02:05
62 Midavaine Alexis IWG Wapi Cycling Team + 02:05
63 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 02:09
64 Weekers Pepijn KZLWC- Davo + 02:09
65 Bral Milan Onder Ons Parike WZW + 02:09
66 Verhaegen Ruben WAC Team + 02:09
67 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 02:09
68 Verstraete Victor EFC - L&R - AGS U19 + 02:09
69 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 02:14
70 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 02:21
71 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 02:21
72 Neele Maurits Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02:21
73 Cleenwerck Senne EFC - L&R - AGS U19 + 03:49
74 Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi + 03:49
75 Brits Hannu Young Cycling Talent D & D U19 + 03:53
76 Leduc Axel Sprint 2000 Charleroi + 04:01
77 Courtens Lukas EFC - L&R - AGS U19 + 04:07
78 De Nys Ziggy WK Noord West Brabant U19 + 05:41
79 Das Rune Maes CT Glabbeek + 06:06
80 Daenen Sander - + 06:06
81 Van Renterghem Tijl Isorex Cycling Team + 09:13
82 Segers Rune Van Mossel Heist CT U19 + 09:13
83 Thys Tinus Sport en Steun-Leopoldsburg + 09:17
84 Depil Louis Team Avesnois Junior + 10:58
85 Breyer Tom Philippe Wagner Cycling U19 + 11:20
86 Verschaeve Arno VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 11:20
87 Boutoille Arthur IWG Wapi Cycling Team + 12:13
88 Masset Allan US Métro Transports Junior + 13:41
89 Kerkhofs Timo CT Luc Wallays-Jonge Renners + 14:38
90 Hubin Tibe Young Cycling Talent D & D U19 + 14:40
91 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 14:41
92 Noël Louca Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 15:02
DNF Meulemans Niel Acrog-Tormans BC U19
DNF Staes Gibbe Acrog-Tormans BC U19
DNF Meeusen Stan Brain² Olympia Tienen
DNF Teugels Jef Brain² Olympia Tienen
DNF Vangrunderbeek Viktor Brain² Olympia Tienen
DNF Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19
DNF Tienpont Miel EFC - L&R - AGS U19
DNF Baele Xander Isorex Cycling Team
DNF Lowagie Arthur IWG Wapi Cycling Team
DNF Groven Thibaud KZLWC- Davo
DNF Davids Thomas Maes CT Glabbeek
DNF Brands Leandro Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Boelen Victor Sprint 2000 Charleroi
DNF Dervellois Robin Team Avesnois Junior
DNF Flament Arthur Team Avesnois Junior
DNF Forbras Nicolas Team Avesnois Junior
DNF Leroy Clement Team Avesnois Junior
DNF Arnaud Aymeric Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Toussaint Maxime Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Trintade Ethan Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Mertens Arthur Team Kempen
DNF Van Den Kinschot Simon Team Kempen
DNF Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19
DNF Cools Luka VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Landerwyn Josia VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Van Gogh Xander WAC Team
DNF Deckers Fons Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Van Bruggen Toon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Vansanten Thomas Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Bouma Jelle Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Dingemans Marijn Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Siebens Thor WK Noord West Brabant U19
DNF Steenackers Millo WK Noord West Brabant U19
DNF Vereecken Arne WK Noord West Brabant U19
DNF Vrijders Gust WK Noord West Brabant U19
DNF Monnaert Lucca Young Cycling Talent D & D U19
DNF Van Kerkhoven Diego Young Cycling Talent D & D U19

Information