Alé BTC Ljubljana | |
---|---|
1 | Bastianelli Marta |
2 | Boogaard Maaike |
3 | Chursina Anastasia |
5 | Tomasi Laura |
6 | Trevisi Anna |
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope | |
---|---|
12 | Guilman Victorie |
13 | Grossetête Maëlle |
14 | Le Net Marie |
15 | Muzic Evita |
16 | Wiel Jade |
BePink | |
---|---|
21 | Canvelli Vania |
22 | Crestanello Lara |
23 | Drummond Michaela |
24 | Christie Henrietta |
25 | Quagliotto Nadia |
26 | Vitillo Matilde |
Bizkaia-Durango | |
---|---|
31 | Fortin Emilie |
32 | Garau Roca Marina |
33 | Gilabert Vilaplana Ariana |
34 | Gonzalez Blanco Lucia |
35 | Lartitegi Ormazabal Amaia |
36 | Schweikart Aileen |
WCC Team | |
---|---|
41 | Janse van Rensburg Frances |
42 | Kidane Tekeste Desiet |
44 | Kolesava Anastasiya |
45 | Medvedova Tereza |
46 | Vallieres Mill Magdeleine |
Ceratizit-WNT Pro Cycling Team | |
---|---|
51 | Asencio Laura |
52 | Hammes Kathrin |
53 | Lach Marta |
54 | Magnaldi Erica |
56 | Vieceli Lara |
Eneicat-RBH Global-Martin Villa | |
---|---|
71 | Baidak Anna |
72 | Biriukova Yuliia |
73 | Bulleri Alessia |
74 | Laizane Lija |
75 | Martinez Katia |
76 | Tuisk Aidi Gerde |
Macogep Tornatech Bordeaux | |
---|---|
81 | Coston Morgane |
82 | Jonker Kerry |
83 | Liboreau Lucie |
84 | Normand Florence |
85 | Tritsch Balladyne |
Massi Tactic Women Team | |
---|---|
91 | Espinola Agua Marina |
92 | Lopez Morales Belen |
93 | Moreno Monteys Martina |
94 | Ortega Ruiz Patricia |
95 | Sanchez Hernandez Marta |
96 | Trias Jordan Mireia |
Parkhotel Valkenburg | |
---|---|
101 | Bos Leonie |
102 | De Gast Belle |
103 | Nooijen Lieke |
104 | Raaijmakers Marit |
105 | Van Der Hulst Amber |
106 | Swinkels Sylvie |
Sopela Women's Team | |
---|---|
111 | Patch Molly |
112 | Saiz Sanchez Natalia |
113 | Cantera Carrasco Ines |
114 | Coutinho Alice |
115 | Rodriguez Revert Sofia |
116 | Steels Claire |
Stade Rochelais-Charente-Maritime | |
---|---|
121 | Abgrall Noémie |
122 | Grangier India |
123 | Pruisscher Arianna |
124 | Souyris Manon |
125 | Squiban Maeva |
Arkéa Pro Cycling Team | |
---|---|
131 | Allin Pauline |
132 | Becker Charlotte |
133 | Jounier Lucie |
134 | Kerbaol Cédrine |
135 | Verhulst-Wild Gladys |
136 | Levenez Sandra |
Team Féminin Le Boulou | |
---|---|
141 | Feytou Ilona |
142 | Guirado Axelle |
143 | Laubig Leonie |
144 | Marti Selles Laura |
145 | Roger Emma |
146 | Torrell Recasens Raquel |
Chambéry Cyclisme Compétition | |
---|---|
151 | Aubry Julia |
152 | Biard Marie-Louise |
153 | Chavent Amélie |
154 | Hochart Claire |
155 | Bros Elsa |
156 | Chelloug Manon |
St Michel-Auber 93 | |
---|---|
161 | Bideau Sandrine |
162 | Colard Marion |
163 | Fonseca Barbara |
164 | Strappazzon Marine |
165 | Pompanon Margot |
Team ELLES-Groupama-Pays de la Loire | |
---|---|
171 | Gegu Justine |
173 | Normand Adèle |
174 | Oger Enora |
175 | Raby Coline |
176 | Vezie Laurie |
Team Macadam’s Cowboys & Girls | |
---|---|
181 | Boilard Simone |
182 | Charpentier Chloé |
183 | De Muynck Sophie |
184 | Labeyrie Mélanie |
185 | Mouraux Caroline |
186 | Yapura Plaza Maria |
UVCA Troyes Féminin | |
---|---|
191 | Allard Charlotte |
192 | Avoine Alison |
193 | Delecourt Lucie |
194 | Fahy Camille |
195 | Perekitko Karolina |
VC Morteau-Montbenoît Féminin | |
---|---|
201 | Allione Marine |
202 | Baumer Annika |
203 | Devaux Pauline |
204 | Gielen Marie |
206 | Semon Laura |