Bizkaiko Itzulia - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Gray George Zappi Junior Race Team 01:39:36
02 Cepa Daniel InfinObras - Zafiro + 01
03 Smith Will Zappi Junior Race Team + 01
04 Peace Oliver Corbatas Pindal-Aminur + 01
05 Calabuig Estanislao Bathco Cycling Team + 01
06 Torres Colomar Marc Saxun-Extrusax-Primoti + 01
07 Benitez Javier Team Vino Junior + 01
08 Aguirre Yago Iruki - Donostialdea Bizikletan + 01
09 Ortega Sanz Pablo Omar Fraile/Entrenamientocicli + 01
10 Beloki Markel MMR Cycling Academy + 01
11 Gamundi Joan Saxun-Extrusax-Primoti + 01
12 Martinez Juan Guillermo Indeportes Boyaca Avanza + 01
13 Arrasate Mikel Cafe Dromedario-Flotamet + 01
14 Robbins Jacques VC La Pomme Marseille U19 + 07
15 Pollner Balázs EOLO-KOMETA U19 + 28
16 Tenorio Albo Daniel Omar Fraile/Entrenamientocicli + 28
17 Melot Noe VC La Pomme Marseille U19 + 28
18 Baldacci Brandon Zappi Junior Race Team + 28
19 De La Calle Hugo MMR Cycling Academy + 28
20 Sanroma Manuel EOLO-KOMETA U19 + 28
21 Gracia Berroa Isaac Bathco Cycling Team + 28
22 Alonso Feito Pelayo Patria Hispana-Solutec + 28
23 Poveda Aaron Tallares Dilla/Electromercanti + 28
24 Lopez Luis Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 28
25 Garcia Alvaro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 28
26 Abril Alejandro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 28
27 Laptev Savelii Team Vino Junior + 28
28 Cerro Xabier Gastronomia Baska - Murias Arr + 28
29 Llano Lago Unai Isidoro San Justo + 28
30 Florez Samuel Vigo-Rias Baixas U19 + 28
31 Feldhoffer Bálint EOLO-KOMETA U19 + 28
32 Navarro Tamirat Grupo Eleyco-Iturribero + 28
33 Cardenas Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 28
34 Pindado Hector Emico-Erbi/Streambike + 28
35 Aibar Andreu InfinObras - Zafiro + 32
36 Garcia Hidalgo Eder Isidoro San Justo + 01:21
37 Cambareri Bernardo Ecotisa-IDC-Monaj + 01:27
38 Durand Dorian VC La Pomme Marseille U19 + 01:27
39 Rodriguez Lopez Ismael Corbatas Pindal-Aminur + 01:27
40 Domínguez Miguel Bathco Cycling Team + 01:27
41 Legua Alvaro Castillo de Onda Equipo Ciclista + 01:27
42 Merino Gomez Marcos Omar Fraile/Entrenamientocicli + 01:27
43 Diaz Joel EOLO-KOMETA U19 + 01:27
44 Merenciano Lopez Alejandro InfinObras - Zafiro + 01:47
45 Soriano Iker InfinObras - Zafiro + 01:47
46 Calleja Harkaitz Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 02:24
47 Tournie Luc Occitane CF U19 + 02:50
48 Urián Caro Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 03:12
49 Aguilera Pimentel Ivan Franco Furniture - Ciclos Castillo + 03:32
50 Gallego Gonzalo Vigo-Rias Baixas U19 + 03:32
51 Martinez Alonso Rafael MMR Cycling Academy + 03:32
52 Gutierrez Mercader Iban Bathco Cycling Team + 03:32
53 Pla Albert Autovivo Grup-Trek CCSB + 03:32
54 Romero Joel Castillo de Onda Equipo Ciclista + 03:32
55 Olano Unax Limousin-Oriako + 03:32
56 Gorostidi Unax Limousin-Oriako + 03:32
57 Diaz Tomas Dario Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 03:32
58 Serrano Mario Corbatas Pindal-Aminur + 03:32
59 Castro Anderson Indeportes Boyaca Avanza + 03:32
60 Bandu Adrien Occitane CF U19 + 04:19
61 Aguero Alex Isidoro San Justo + 04:19
62 Camara Murcia Pedro Saxun-Extrusax-Primoti + 04:19
63 Fajardo Hugo Team Vino Junior + 04:39
64 Leiza Galder Loiumat-P.G + 04:39
65 Daddi Brice VC La Pomme Marseille U19 + 04:39
66 Arnoux Augustin VC La Pomme Marseille U19 + 04:39
67 Prieto Asier Iruki - Donostialdea Bizikletan + 04:39
68 Gimeno Nil MMR Cycling Academy + 05:02
69 Garcia Luis MMR Cycling Academy + 05:02
70 Perez Lebrato Gonzalo Tallares Dilla/Electromercanti + 05:51
71 Penas Sanchez Manuel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 05:51
72 Bernandez Manuel Emico-Erbi/Streambike + 06:32
73 Castellet Marc Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:50
74 Roldan Rios Carlos Franco Furniture - Ciclos Castillo + 06:50
75 Aparicio Diego Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 06:55
76 Perez Lucas Iker Tallares Dilla/Electromercanti + 06:55
77 Mainar Ivan Ecotisa-IDC-Monaj + 06:55
78 Castano Ismael Autovivo Grup-Trek CCSB + 06:55
79 Archelos Oscar Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:55
80 Zurita Unai Gastronomia Baska - Murias Arr + 06:55
81 Gorriñobeaskoa Aimar Loiumat-P.G + 07:07
82 Bonilla Moreno Iker F2 INFORMATICA - S.C. Amorebieta + 08:04
83 Gonzalez Algarra Yeray Castillo de Onda Equipo Ciclista + 08:04
84 Galdós Aimar Cafe Dromedario-Flotamet + 08:04
85 Farelo Sarasua Oinatz Cafe Dromedario-Flotamet + 08:04
86 Delmas Nathan Occitane CF U19 + 08:04
87 Madona Corentin VC La Pomme Marseille U19 + 08:04
88 Tremoulet Antoine Occitane CF U19 + 08:04
89 Diaz Fernandez Jorge Patria Hispana-Solutec + 09:19
90 Jones Kyle Saxun-Extrusax-Primoti + 09:20
91 Arribas Aitor Loiumat-P.G + 09:20
92 Romeo Santiago Pol Autovivo Grup-Trek CCSB + 09:20
93 Casallas Andrey Indeportes Boyaca Avanza + 09:20
94 Muga Gonzalez del Hierro Josu Gastronomia Baska - Murias Arr + 09:20
95 Crespi Francisco Bathco Cycling Team + 09:20
96 Soler Lopez Antonio Luis InfinObras - Zafiro + 09:20
97 Amuriza Gorka Loiumat-P.G + 09:20
98 Moir Calum Zappi Junior Race Team + 09:20
99 Verdu Gorka Saxun-Extrusax-Primoti + 10:14
DNF Urretabizkaia Unax Iruki - Donostialdea Bizikletan
DNF Fursenko Daniel Andre Iruki - Donostialdea Bizikletan
DNF Chavez Lenny Autovivo Grup-Trek CCSB
DNF Bayo Alvarez Daniel Franco Furniture - Ciclos Castillo
DNF Delgado Castellano Angel Franco Furniture - Ciclos Castillo
DNF del Ojo Joel Team Vino Junior
DNF Badorc Hugo Occitane CF U19
DNF Becerra Miguel Angel Indeportes Boyaca Avanza
DNF Villacastín Alejandro Suminstros Zadorra-Hegotarrak
DNF Perez Martinez Jose Patria Hispana-Solutec

Information