Bizkaiko Itzulia - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Aguirre Yago Iruki - Donostialdea Bizikletan 01:37:29
02 Laptev Savelii Team Vino Junior + 00
03 Cepa Daniel InfinObras - Zafiro + 00
04 Florez Samuel Vigo-Rias Baixas U19 + 00
05 De La Calle Hugo MMR Cycling Academy + 00
06 Gracia Berroa Isaac Bathco Cycling Team + 00
07 Urián Caro Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 00
08 Ortega Sanz Pablo Omar Fraile/Entrenamientocicli + 00
09 Melot Noe VC La Pomme Marseille U19 + 00
10 Diaz Joel EOLO-KOMETA U19 + 00
11 Lopez Luis Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 00
12 Camara Murcia Pedro Saxun-Extrusax-Primoti + 00
13 Abril Alejandro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 00
14 Calabuig Estanislao Bathco Cycling Team + 00
15 Madona Corentin VC La Pomme Marseille U19 + 00
16 Durand Dorian VC La Pomme Marseille U19 + 00
17 Aguilera Pimentel Ivan Franco Furniture - Ciclos Castillo + 00
18 Badorc Hugo Occitane CF U19 + 00
19 Merenciano Lopez Alejandro InfinObras - Zafiro + 00
20 Alonso Feito Pelayo Patria Hispana-Solutec + 00
21 Gray George Zappi Junior Race Team + 00
22 Rodriguez Lopez Ismael Corbatas Pindal-Aminur + 00
23 Garcia Alvaro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 00
24 Gamundi Joan Saxun-Extrusax-Primoti + 00
25 Beloki Markel MMR Cycling Academy + 00
26 Benitez Javier Team Vino Junior + 00
27 Tenorio Albo Daniel Omar Fraile/Entrenamientocicli + 00
28 Smith Will Zappi Junior Race Team + 00
29 Arrasate Mikel Cafe Dromedario-Flotamet + 00
30 Llano Lago Unai Isidoro San Justo + 00
31 Feldhoffer Bálint EOLO-KOMETA U19 + 00
32 Peace Oliver Corbatas Pindal-Aminur + 00
33 Martinez Alonso Rafael MMR Cycling Academy + 00
34 Martinez Juan Guillermo Indeportes Boyaca Avanza + 00
35 Poveda Aaron Tallares Dilla/Electromercanti + 00
36 Pollner Balázs EOLO-KOMETA U19 + 00
37 Cardenas Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 00
38 Soriano Iker InfinObras - Zafiro + 00
39 Garcia Luis MMR Cycling Academy + 00
40 Robbins Jacques VC La Pomme Marseille U19 + 00
41 Torres Colomar Marc Saxun-Extrusax-Primoti + 00
42 Calleja Harkaitz Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 15
43 Gorostidi Unax Limousin-Oriako + 17
44 Navarro Tamirat Grupo Eleyco-Iturribero + 18
45 Gimeno Nil MMR Cycling Academy + 18
46 Roldan Rios Carlos Franco Furniture - Ciclos Castillo + 18
47 Serrano Mario Corbatas Pindal-Aminur + 23
48 Cambareri Bernardo Ecotisa-IDC-Monaj + 23
49 Gorriñobeaskoa Aimar Loiumat-P.G + 25
50 Fajardo Hugo Team Vino Junior + 38
51 Sanroma Manuel EOLO-KOMETA U19 + 43
52 Bandu Adrien Occitane CF U19 + 55
53 Gallego Gonzalo Vigo-Rias Baixas U19 + 58
54 Romero Joel Castillo de Onda Equipo Ciclista + 58
55 del Ojo Joel Team Vino Junior + 58
56 Baldacci Brandon Zappi Junior Race Team + 59
57 Perez Martinez Jose Patria Hispana-Solutec + 01:15
58 Verdu Gorka Saxun-Extrusax-Primoti + 01:17
59 Pindado Hector Emico-Erbi/Streambike + 01:22
60 Perez Lebrato Gonzalo Tallares Dilla/Electromercanti + 01:24
61 Olano Unax Limousin-Oriako + 01:24
62 Casallas Andrey Indeportes Boyaca Avanza + 01:25
63 Aibar Andreu InfinObras - Zafiro + 01:34
64 Cerro Xabier Gastronomia Baska - Murias Arr + 01:34
65 Castro Anderson Indeportes Boyaca Avanza + 01:40
66 Tremoulet Antoine Occitane CF U19 + 01:44
67 Merino Gomez Marcos Omar Fraile/Entrenamientocicli + 02:22
68 Crespi Francisco Bathco Cycling Team + 02:29
69 Domínguez Miguel Bathco Cycling Team + 02:29
70 Aguero Alex Isidoro San Justo + 02:31
71 Arnoux Augustin VC La Pomme Marseille U19 + 03:00
72 Penas Sanchez Manuel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 05:04
73 Aranda Marc Autovivo Grup-Trek CCSB + 05:04
74 Perez Lucas Iker Tallares Dilla/Electromercanti + 05:53
75 Castano Ismael Autovivo Grup-Trek CCSB + 06:06
76 Diaz Tomas Dario Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 06:06
77 Gutierrez Mercader Iban Bathco Cycling Team + 06:06
78 Leiza Galder Loiumat-P.G + 06:09
79 Galdós Aimar Cafe Dromedario-Flotamet + 06:09
80 Aparicio Diego Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 06:09
81 Legua Alvaro Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:09
82 Tournie Luc Occitane CF U19 + 06:09
83 Castellet Marc Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:11
84 Arribas Aitor Loiumat-P.G + 06:11
85 Chavez Lenny Autovivo Grup-Trek CCSB + 06:11
86 Pla Albert Autovivo Grup-Trek CCSB + 06:11
87 Daddi Brice VC La Pomme Marseille U19 + 06:11
88 Prieto Asier Iruki - Donostialdea Bizikletan + 06:11
89 Archelos Oscar Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:11
90 Muga Gonzalez del Hierro Josu Gastronomia Baska - Murias Arr + 06:11
91 Delgado Castellano Angel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 06:11
92 Urretabizkaia Unax Iruki - Donostialdea Bizikletan + 06:11
93 Soler Lopez Antonio Luis InfinObras - Zafiro + 06:11
94 Bayo Alvarez Daniel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 06:18
95 Amuriza Gorka Loiumat-P.G + 06:18
96 Garcia Hidalgo Eder Isidoro San Justo + 06:18
97 Gonzalez Algarra Yeray Castillo de Onda Equipo Ciclista + 06:28
98 Mainar Ivan Ecotisa-IDC-Monaj + 06:32
99 Moir Calum Zappi Junior Race Team + 06:38
100 Fursenko Daniel Andre Iruki - Donostialdea Bizikletan + 07:23
101 Diaz Fernandez Jorge Patria Hispana-Solutec + 07:23
102 Delmas Nathan Occitane CF U19 + 07:23
103 Becerra Miguel Angel Indeportes Boyaca Avanza + 07:23
104 Zurita Unai Gastronomia Baska - Murias Arr + 07:23
105 Romeo Santiago Pol Autovivo Grup-Trek CCSB + 07:23
106 Bonilla Moreno Iker F2 INFORMATICA - S.C. Amorebieta + 07:27
107 Farelo Sarasua Oinatz Cafe Dromedario-Flotamet + 07:27
108 Bernandez Manuel Emico-Erbi/Streambike + 07:27
109 Villacastín Alejandro Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 07:29
110 Jones Kyle Saxun-Extrusax-Primoti + 08:10
DNS Guillermo Lucas EOLO-KOMETA U19
DNS Moreno Perez Mariano Valverde Team- Ricardo Fuentes U19
DNF Txurruka Aiert Cafe Dromedario-Flotamet
DNF Chamberlain Jude Zappi Junior Race Team
DNF Monroig Gimeno Izan Castillo de Onda Equipo Ciclista
DNF Guerra Unai Suminstros Zadorra-Hegotarrak

Information