Bizkaiko Itzulia - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Smith Will Zappi Junior Race Team 02:21:28
02 Garcia Luis MMR Cycling Academy + 00
03 Aguirre Yago Iruki - Donostialdea Bizikletan + 16
04 Cepa Daniel InfinObras - Zafiro + 16
05 Diaz Joel EOLO-KOMETA U19 + 16
06 Ortega Sanz Pablo Omar Fraile/Entrenamientocicli + 16
07 Baldacci Brandon Zappi Junior Race Team + 16
08 Bandu Adrien Occitane CF U19 + 16
09 Lopez Luis Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 16
10 Peace Oliver Corbatas Pindal-Aminur + 16
11 Florez Samuel Vigo-Rias Baixas U19 + 16
12 Calabuig Estanislao Bathco Cycling Team + 16
13 Martinez Juan Guillermo Indeportes Boyaca Avanza + 16
14 Calleja Harkaitz Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 54
15 Gracia Berroa Isaac Bathco Cycling Team + 54
16 Robbins Jacques VC La Pomme Marseille U19 + 54
17 Durand Dorian VC La Pomme Marseille U19 + 54
18 Domínguez Miguel Bathco Cycling Team + 54
19 Garcia Alvaro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 54
20 Gamundi Joan Saxun-Extrusax-Primoti + 54
21 Merenciano Lopez Alejandro InfinObras - Zafiro + 54
22 Benitez Javier Team Vino Junior + 54
23 Castro Anderson Indeportes Boyaca Avanza + 54
24 Melot Noe VC La Pomme Marseille U19 + 54
25 Alonso Feito Pelayo Patria Hispana-Solutec + 54
26 Urián Caro Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 54
27 Gorostidi Unax Limousin-Oriako + 54
28 Diaz Tomas Dario Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 54
29 Beloki Markel MMR Cycling Academy + 54
30 Gray George Zappi Junior Race Team + 54
31 Gorriñobeaskoa Aimar Loiumat-P.G + 54
32 Galdós Aimar Cafe Dromedario-Flotamet + 54
33 Pollner Balázs EOLO-KOMETA U19 + 54
34 Olano Unax Limousin-Oriako + 54
35 Poveda Aaron Tallares Dilla/Electromercanti + 54
36 Cambareri Bernardo Ecotisa-IDC-Monaj + 54
37 Cardenas Juan David Indeportes Boyaca Avanza + 54
38 Abril Alejandro Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 54
39 Serrano Mario Corbatas Pindal-Aminur + 54
40 Arrasate Mikel Cafe Dromedario-Flotamet + 54
41 Cerro Xabier Gastronomia Baska - Murias Arr + 54
42 Tenorio Albo Daniel Omar Fraile/Entrenamientocicli + 54
43 Torres Colomar Marc Saxun-Extrusax-Primoti + 54
44 Aguilera Pimentel Ivan Franco Furniture - Ciclos Castillo + 54
45 Romeo Santiago Pol Autovivo Grup-Trek CCSB + 01:37
46 Tournie Luc Occitane CF U19 + 01:37
47 Gallego Gonzalo Vigo-Rias Baixas U19 + 01:37
48 Llano Lago Unai Isidoro San Justo + 01:37
49 del Ojo Joel Team Vino Junior + 01:37
50 Fajardo Hugo Team Vino Junior + 01:37
51 Amuriza Gorka Loiumat-P.G + 01:37
52 Rodriguez Lopez Ismael Corbatas Pindal-Aminur + 01:37
53 Aranda Marc Autovivo Grup-Trek CCSB + 01:37
54 Perez Lebrato Gonzalo Tallares Dilla/Electromercanti + 01:37
55 Sanroma Manuel EOLO-KOMETA U19 + 01:37
56 Camara Murcia Pedro Saxun-Extrusax-Primoti + 01:37
57 Soriano Iker InfinObras - Zafiro + 01:37
58 Tremoulet Antoine Occitane CF U19 + 01:42
59 Daddi Brice VC La Pomme Marseille U19 + 02:55
60 Casallas Andrey Indeportes Boyaca Avanza + 02:55
61 Gimeno Nil MMR Cycling Academy + 02:55
62 Penas Sanchez Manuel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 03:35
63 Legua Alvaro Castillo de Onda Equipo Ciclista + 03:41
64 Arnoux Augustin VC La Pomme Marseille U19 + 03:41
65 Merino Gomez Marcos Omar Fraile/Entrenamientocicli + 03:47
66 Aibar Andreu InfinObras - Zafiro + 03:48
67 Guillermo Lucas EOLO-KOMETA U19 + 04:46
68 Crespi Francisco Bathco Cycling Team + 05:09
69 Madona Corentin VC La Pomme Marseille U19 + 05:18
70 Mainar Ivan Ecotisa-IDC-Monaj + 07:46
71 De La Calle Hugo MMR Cycling Academy + 07:46
72 Chamberlain Jude Zappi Junior Race Team + 08:38
73 Laptev Savelii Team Vino Junior + 08:40
74 Prieto Asier Iruki - Donostialdea Bizikletan + 08:42
75 Feldhoffer Bálint EOLO-KOMETA U19 + 08:43
76 Pindado Hector Emico-Erbi/Streambike + 09:38
77 Chavez Lenny Autovivo Grup-Trek CCSB + 09:39
78 Castano Ismael Autovivo Grup-Trek CCSB + 09:39
79 Navarro Tamirat Grupo Eleyco-Iturribero + 09:43
80 Bernandez Manuel Emico-Erbi/Streambike + 09:43
81 Iria Corpion Martxel Cafe Dromedario-Flotamet + 09:43
82 Urretabizkaia Unax Iruki - Donostialdea Bizikletan + 09:43
83 Aguero Alex Isidoro San Justo + 09:43
84 Martinez Alonso Rafael MMR Cycling Academy + 09:43
85 Gutierrez Mercader Iban Bathco Cycling Team + 09:43
86 Badorc Hugo Occitane CF U19 + 09:43
87 Arribas Aitor Loiumat-P.G + 09:47
88 Perez Lucas Iker Tallares Dilla/Electromercanti + 09:47
89 Jones Kyle Saxun-Extrusax-Primoti + 09:52
90 Romero Joel Castillo de Onda Equipo Ciclista + 10:03
91 Leiza Galder Loiumat-P.G + 10:03
92 Fursenko Daniel Andre Iruki - Donostialdea Bizikletan + 10:03
93 Bayo Alvarez Daniel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 10:03
94 Becerra Miguel Angel Indeportes Boyaca Avanza + 10:03
95 Villacastín Alejandro Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 10:03
96 Diaz Fernandez Jorge Patria Hispana-Solutec + 10:03
97 Castellet Marc Castillo de Onda Equipo Ciclista + 10:03
98 Garcia Hidalgo Eder Isidoro San Justo + 10:03
99 Roldan Rios Carlos Franco Furniture - Ciclos Castillo + 10:03
100 Archelos Oscar Castillo de Onda Equipo Ciclista + 10:03
101 Delgado Castellano Angel Franco Furniture - Ciclos Castillo + 10:03
102 Pla Albert Autovivo Grup-Trek CCSB + 10:03
103 Gonzalez Algarra Yeray Castillo de Onda Equipo Ciclista + 10:03
104 Farelo Sarasua Oinatz Cafe Dromedario-Flotamet + 10:03
105 Zurita Unai Gastronomia Baska - Murias Arr + 10:03
106 Muga Gonzalez del Hierro Josu Gastronomia Baska - Murias Arr + 10:08
107 Monroig Gimeno Izan Castillo de Onda Equipo Ciclista + 10:12
108 Txurruka Aiert Cafe Dromedario-Flotamet + 11:22
109 Bonilla Moreno Iker F2 INFORMATICA - S.C. Amorebieta + 11:29
111 Verdu Gorka Saxun-Extrusax-Primoti + 11:31
112 Soler Lopez Antonio Luis InfinObras - Zafiro + 11:31
113 Aparicio Diego Valverde Team- Ricardo Fuentes U19 + 12:05
114 Guerra Unai Suminstros Zadorra-Hegotarrak + 12:07
115 Delmas Nathan Occitane CF U19 + 12:07
DNS Ruiz Jose Cristobal Team Vino Junior
DNF Sastre Yeray MMR Cycling Academy
DNF Alcaraz Oriol Bathco Cycling Team
DNF Koerdt Bjoern Zappi Junior Race Team
DNF Polo Iván EOLO-KOMETA U19
DNF Semperena Tasio Iruki - Donostialdea Bizikletan
DNF Hollis Sam Corbatas Pindal-Aminur
DNF Rodriguez Tadeo Corbatas Pindal-Aminur
DNF Garcimartin Oscar Saxun-Extrusax-Primoti
DNF Martinez Ulloa Lander Tallares Dilla/Electromercanti
DNF Gabaran Balerdi Ibai Limousin-Oriako
DNF Martinez Mario Isidoro San Justo
DNF Riva Hector Isidoro San Justo
DNF Lopez Sanchez Alex Autovivo Grup-Trek CCSB
DNF Alcain Llorca Pablo Gastronomia Baska - Murias Arr
DNF Fernandez Espinosa Manuel Franco Furniture - Ciclos Castillo
DNF Vaganov Alexey Team Vino Junior
DNF Rodrigo Huertas Adrian Equipo Ciclista Fenavin - Turismo Ciudad
DNF Bautista Alfonso Equipo Ciclista Fenavin - Turismo Ciudad
DNF Montolio Victor Ecotisa-IDC-Monaj
DNF Bonilla Moreno Unai F2 INFORMATICA - S.C. Amorebieta

Information