2022 World Championship Other: Transfers 2022 > 2023

GP B&R Rekkem - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 De Ceuster Milan Acrog-Tormans BC U19 02:48:02
02 Ermakov Roman Cannibal Team + 01
03 De Schuyteneer Steffen Avia-Rudyco Cycling Team + 20
04 Chamberlain Oscar Cannibal Team + 20
05 Geraerts Matisse Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 20
06 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 20
07 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 20
08 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 20
09 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 20
10 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 20
11 Geudens Robbe Acrog-Tormans BC U19 + 20
12 Latin Michael Brain² Olympia Tienen + 20
13 De Coster Jani CT Luc Wallays-Jonge Renners + 20
14 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 20
15 Desmet Tyler Onder Ons Parike WZW + 20
16 Coenen Kenji EFC - L&R - AGS U19 + 20
17 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 20
18 Van Den Kinschot Simon Team Kempen + 20
19 Vandenabeele Kobe Van Mossel Heist CT U19 + 20
20 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 20
21 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 20
22 Niemi Tomas-Casimir Cannibal Team + 20
23 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 20
24 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 20
25 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 20
26 Dens Stan Brain² Olympia Tienen + 20
27 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 20
28 Vanden Heede Lars Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 20
29 Brits Hannu Young Cycling Talent D & D U19 + 20
30 Van Herck Simon Maes CT Glabbeek + 20
31 Desmet Miguel EFC - L&R - AGS U19 + 20
32 Paulart Adrien IWG Wapi Cycling Team + 20
33 Cleenwerck Senne EFC - L&R - AGS U19 + 20
34 van der Veen Cas Merida Adelaar Development Team + 20
35 Kranenburg Joris Merida Adelaar Development Team + 20
36 Baert Basiel Brain² Olympia Tienen + 20
37 Otte Gus Merida Adelaar Development Team + 20
38 Shtin Valery Cannibal Team + 20
39 Bertels Jasper Van Moer Logistics Cycling Team + 20
40 van Speybroek Matti Acrog-Tormans BC U19 + 20
41 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 20
42 Baeten Rube WAC Team + 20
43 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 20
44 Versitichele Noah Isorex Cycling Team + 20
45 Leslie Samuel Lee Valley Youth CC + 20
46 Praet Jules IWG Wapi Cycling Team + 20
47 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 20
48 Van den Haute Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 20
49 Van Gelder Rube WAC Team + 20
50 Rennen Thibo WAC Team + 20
51 Clerx Ferre Van Mossel Heist CT U19 + 20
52 Teugels Jef Brain² Olympia Tienen + 20
53 Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 20
54 Lernout Seppe CT Luc Wallays-Jonge Renners + 20
55 Uytterhoeven Mike WAC Team + 20
56 Vancoillie Yaro CT Luc Wallays-Jonge Renners + 20
57 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 20
58 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 20
59 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 20
60 Midavaine Alexis IWG Wapi Cycling Team + 20
61 Craeynest Tibe Onder Ons Parike WZW + 20
62 Grosemans Dries Acrog-Tormans BC U19 + 20
63 Clauw Arthur Acrog-Tormans BC U19 + 20
64 Lubbers Melle Merida Adelaar Development Team + 20
65 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 20
66 Boelen Victor Sprint 2000 Charleroi + 20
67 Vandenhende Kobe Isorex Cycling Team + 20
68 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 20
69 Duts Cisse Van Mossel Heist CT U19 + 20
70 Van Wiele Lennert Van Moer Logistics Cycling Team + 20
71 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 20
72 Verspecht Londen WK Noord West Brabant U19 + 20
73 Cools Luka VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 20
74 Monnaert Lucca Young Cycling Talent D & D U19 + 20
75 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 20
76 Dejaegher Floris EFC - L&R - AGS U19 + 20
77 Smet Cas Team Kempen + 20
78 Van Cauwelaert Brent Van Moer Logistics Cycling Team + 20
79 Degezelle Kamiel EFC - L&R - AGS U19 + 20
80 Frankish Jasper Sprint 2000 Charleroi + 20
81 Boelaert Maxence Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 20
82 Nowacki Edouard Sprint 2000 Charleroi + 20
83 Thys Tinus Sport en Steun-Leopoldsburg + 20
84 Bruyneel Thiemen CT Luc Wallays-Jonge Renners + 20
85 Trintade Ethan Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 33
86 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 33
87 Maertens Yoran Onder Ons Parike WZW + 33
88 Mertens Arthur Team Kempen + 33
89 Walker Benedict Lee Valley Youth CC + 33
90 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 33
91 Breyer Tom Sprint 2000 Charleroi + 33
92 Van der Bruggen Arjen Maes CT Glabbeek + 33
93 Robin Thibaut IWG Wapi Cycling Team + 39
94 Douterlungne Kobe Onder Ons Parike WZW + 40
95 Heyninck Milan Avia-Rudyco Cycling Team + 43
96 Baele Xander Isorex Cycling Team + 43
97 Provost Quinten Van Moer Logistics Cycling Team + 50
98 Warnier Gaetan Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 50
99 Debaye Emilien IWG Wapi Cycling Team + 01:06
100 Jonckheere Jarne Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 01:11
101 Wouters Jelle Team Kempen + 01:25
102 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 01:25
103 Anzempamber Jarne Isorex Cycling Team + 01:49
104 Druart Hugo Cannibal Team + 03:56
105 Moorthamer Jasper Team Kempen + 06:38
106 Limbourg Jannik Brain² Olympia Tienen + 07:10

Information