Ster van Zuid-Limburg - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 De Clerck Niels EFC - L&R - AGS U19 02:43:50
02 Soenens Viktor Onder Ons Parike WZW + 00
03 Meulemans Niel Acrog-Tormans BC U19 + 00
04 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 00
05 Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
06 Van Herck Yarno Acrog-Tormans BC U19 + 00
07 Askey Ben FlandersColor-Galloo Team + 00
08 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 00
09 Baart Thomas Van Moer Logistics Cycling Team + 00
10 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
11 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 00
12 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
13 Modafferi Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
14 Frydkjær Patrick Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
15 Fonnesbech Nicklas Team Herning CK Junior + 00
16 Baldacci Brandon Lee Valley Youth CC + 00
17 Sorli Esteban VC Ardennes + 00
18 Dhondt Robbe Onder Ons Parike WZW + 00
19 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
20 Mertens Arthur Team Kempen + 00
21 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 00
22 Verdonck Wies EFC - L&R - AGS U19 + 00
23 Donie Milan EFC - L&R - AGS U19 + 00
24 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 00
25 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 00
26 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 00
27 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 00
28 Baudewijns Cedric Isorex Cycling Team + 00
29 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 00
30 Joore Wout Limburg + 00
31 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 00
32 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 00
33 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
34 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 00
35 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 00
36 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 00
37 Meeusen Stan Team Kempen + 00
38 Vandersteene Thiemen EFC - L&R - AGS U19 + 00
39 Wertz Hugo VC Ardennes + 00
40 Svarre Tobias Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
41 Sand Thomsen Malthe Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
42 Dunar Dominik Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
43 Driesen Niels Acrog-Tormans BC U19 + 00
44 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 00
45 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 00
46 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 00
47 Lewis Griff FlandersColor-Galloo Team + 00
48 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 00
49 Jowett Lucas FlandersColor-Galloo Team + 00
50 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 00
51 Smet Cas Team Kempen + 00
52 Van Gogh Xander WAC Team + 00
53 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
54 Neerinckx Sam Onder Ons Parike WZW + 00
55 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
56 Ceulemans Jarne WAC Team + 00
57 Dhondt Ibe Maes CT Glabbeek + 00
58 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 00
59 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
60 De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 + 00
62 Prestianni Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
63 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 04
64 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 16
65 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
66 Wulff Noah Team NPV - Carl Ras Roskilde + 17
67 Scherrens Lucas Onder Ons Parike WZW + 17
68 Pauwels Thibaut EFC - L&R - AGS U19 + 17
69 Lukes Jan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 17
70 Klignet Camiel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 17
71 Christensen Mathias Hedevang Team Herning CK Junior + 17
72 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 17
73 Leslie Samuel Lee Valley Youth CC + 17
74 De Dobbelare Born Isorex Cycling Team + 17
75 Unwin Luca Lee Valley Youth CC + 17
76 Bossen Magne Herman Team Herning CK Junior + 17
77 Naessens Henri Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 17
78 Baert Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
79 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 17
80 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 17
81 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 17
82 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 17
83 Paul Loïs Maes CT Glabbeek + 17
84 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 17
85 Van Den Broek Gijs FlandersColor-Galloo Team + 17
86 Kuschla Silas WAC Team + 17
87 Van der Bruggen Arjen Maes CT Glabbeek + 17
88 Marcellis Roy Limburg + 17
89 Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen + 17
90 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 17
91 Vermeulen Arthur Van Moer Logistics Cycling Team + 17
92 Jordaens Ilias WAC Team + 17
93 Van Hemelryck Mats FlandersColor-Galloo Team + 17
94 Troelsen Tore Team Herning CK Junior + 17
95 Dresselaers Jaro Brain² Olympia Tienen + 02:20
96 Van Den Kinschot Simon Team Kempen + 03:00
DNS Scully Conal Isorex Cycling Team
DNF Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Collignon Yannis VC Ardennes
DNF Laverdeur Johan VC Ardennes
DNF Sgarlata Matheo VC Ardennes
DNF Goossens Nicholas FlandersColor-Galloo Team
DNF Greijus Paul WAC Team
DNF Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team
DNF Moreels Emile Isorex Cycling Team
DNF Leysen Thur Team Kempen
DNF van der Meulen Max Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Geysen Siebe KZLWC- Davo
DNF François Tomas KZLWC- Davo
DNF Bartelet David Limburg
DNF Beenkens Bram Limburg
DNF Stevens Connor Lee Valley Youth CC
DNF Steenbjerg Philip Team Herning CK Junior
DNF Limbourg Jannik Brain² Olympia Tienen
DNF Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19
DNF de Jonghe Mirko Van Mossel Heist CT U19

Information