Ster van Zuid-Limburg - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Svarre Tobias Team NPV - Carl Ras Roskilde 02:46:35
02 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 00
03 Sand Thomsen Malthe Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
04 Askey Ben FlandersColor-Galloo Team + 00
05 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
06 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 00
07 Moreels Emile Isorex Cycling Team + 00
08 Soenens Viktor Onder Ons Parike WZW + 00
09 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
10 Driesen Niels Acrog-Tormans BC U19 + 00
11 Lewis Griff FlandersColor-Galloo Team + 00
12 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
13 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 00
14 Pauwels Thibaut EFC - L&R - AGS U19 + 00
15 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 00
16 Dhondt Robbe Onder Ons Parike WZW + 00
17 De Dobbelare Born Isorex Cycling Team + 00
18 Vandersteene Thiemen EFC - L&R - AGS U19 + 00
19 Greijus Paul WAC Team + 00
20 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 00
21 Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
22 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 00
23 Meeusen Stan Team Kempen + 00
24 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 00
25 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 00
26 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 00
27 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 00
28 Wulff Noah Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
29 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 00
30 De Clerck Niels EFC - L&R - AGS U19 + 00
31 Van Gogh Xander WAC Team + 00
32 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
33 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 00
34 Troelsen Tore Team Herning CK Junior + 00
35 Neerinckx Sam Onder Ons Parike WZW + 00
36 Latin Michael Brain² Olympia Tienen + 00
37 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 00
38 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 00
39 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
40 Weis Daniel Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
41 Just Frederik Emil Team Herning CK Junior + 00
42 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 00
43 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 00
44 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 00
45 Meulemans Niel Acrog-Tormans BC U19 + 00
46 Jowett Lucas FlandersColor-Galloo Team + 00
47 Leslie Samuel Lee Valley Youth CC + 00
48 Modafferi Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
49 Christensen Mathias Hedevang Team Herning CK Junior + 00
50 Dunar Dominik Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
51 Verdonck Wies EFC - L&R - AGS U19 + 00
52 Sorli Esteban VC Ardennes + 00
53 Unwin Luca Lee Valley Youth CC + 00
54 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 00
55 Van Den Broek Gijs FlandersColor-Galloo Team + 00
56 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
57 Goossens Nicholas FlandersColor-Galloo Team + 00
58 Van Herck Yarno Acrog-Tormans BC U19 + 00
59 Bartelet David Limburg + 00
60 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 00
61 Scherrens Lucas Onder Ons Parike WZW + 00
62 Baart Thomas Van Moer Logistics Cycling Team + 00
63 Smet Cas Team Kempen + 00
64 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 00
65 Kuschla Silas WAC Team + 00
66 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
67 Klignet Camiel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
68 De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 + 00
69 Leysen Thur Team Kempen + 00
70 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 00
71 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
72 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 00
73 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 00
74 Prestianni Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
75 Baudewijns Cedric Isorex Cycling Team + 00
76 Naessens Henri Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
77 Donie Milan EFC - L&R - AGS U19 + 00
78 Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen + 00
79 Scully Conal Isorex Cycling Team + 00
80 Stevens Connor Lee Valley Youth CC + 00
81 Drabble Peter WAC Team + 00
82 Van Hemelryck Mats FlandersColor-Galloo Team + 00
83 de Jonghe Mirko Van Mossel Heist CT U19 + 00
84 Laverdeur Johan VC Ardennes + 00
85 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 00
86 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
87 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 00
88 Van der Bruggen Arjen Maes CT Glabbeek + 00
89 Lukes Jan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
90 Mertens Arthur Team Kempen + 00
91 Jordaens Ilias WAC Team + 00
92 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 00
93 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
94 Baldacci Brandon Lee Valley Youth CC + 00
95 Dhondt Ibe Maes CT Glabbeek + 00
96 Paul Loïs Maes CT Glabbeek + 00
97 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 00
98 Vermeulen Arthur Van Moer Logistics Cycling Team + 00
99 Joore Wout Limburg + 00
100 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 00
101 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 00
102 Wertz Hugo VC Ardennes + 00
103 Collignon Yannis VC Ardennes + 00
104 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
105 Dresselaers Jaro Brain² Olympia Tienen + 00
106 François Tomas KZLWC- Davo + 00
107 Fonnesbech Nicklas Team Herning CK Junior + 00
108 Bossen Magne Herman Team Herning CK Junior + 00
109 Salmon Alfie Lee Valley Youth CC + 00
110 Ceulemans Jarne WAC Team + 00
111 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
112 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 00
113 Baert Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
114 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 00
115 Limbourg Jannik Brain² Olympia Tienen + 00
116 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 00
117 Van Den Kinschot Simon Team Kempen + 00
118 Marcellis Roy Limburg + 00
119 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 00
120 Dingemans Marijn Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
121 van der Meulen Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 00
122 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 00
123 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 00
124 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 00
125 Huybrechts Jens Team Kempen + 00
126 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 00
127 Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 09:30
128 Beenkens Bram Limburg + 09:30
129 Steenbjerg Philip Team Herning CK Junior + 09:30
130 Deckers Fons Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 12:10
131 Verryken Mael VC Ardennes + 12:10
132 Saremans Julien Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 12:10
133 Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 12:10
134 Sgarlata Matheo VC Ardennes + 12:10
135 Frydkjær Patrick Team NPV - Carl Ras Roskilde + 00
DNF Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19
DNF Hermans War Sport en Steun-Leopoldsburg
DNF Trintade Ethan Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Vanommeslaeghe Mao Team Geo-Therm Carbonbike U19
DNF Zeleznik Xander KZLWC- Davo
DNF Holtke Sam Limburg
DNF van Eijsden Bram Limburg
DNF Charlton-Hunt Jack Lee Valley Youth CC
DNF Vanhees Mathias Sport en Moedig Genk U19
DNF Heymans Seppe Sport en Moedig Genk U19
DNF Steegen Benne Sport en Moedig Genk U19
DNF Vanhees Alexander Sport en Moedig Genk U19
DNF Janssen Bono Sport en Moedig Genk U19
DNF Bistrussu Tristan Sport en Moedig Genk U19

Information