Ster van Zuid-Limburg - 2022

Stage

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Svarre Tobias Team NPV - Carl Ras Roskilde 05:54
02 Driesen Niels Acrog-Tormans BC U19 + 07
03 Frydkjær Patrick Team NPV - Carl Ras Roskilde + 09
04 Askey Ben FlandersColor-Galloo Team + 09
05 Debucke Senne Van Moer Logistics Cycling Team + 10
06 Van Gucht Yoran Avia-Rudyco Cycling Team + 11
07 Dhondt Ibe Maes CT Glabbeek + 12
08 Slaets Yorick Avia-Rudyco Cycling Team + 13
09 Van Herck Yarno Acrog-Tormans BC U19 + 13
10 Bolle Bert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 15
11 Dunar Dominik Willebrord Wil Vooruit Juniors + 16
12 Baert Brent CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
13 Picoux Justin Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 17
14 Goelen Dre Sport en Steun-Leopoldsburg + 17
15 Verdonck Wies EFC - L&R - AGS U19 + 17
16 Scully Conal Isorex Cycling Team + 17
17 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 18
18 Sand Thomsen Malthe Team NPV - Carl Ras Roskilde + 18
19 Goossens Nicholas FlandersColor-Galloo Team + 18
20 Dhondt Robbe Onder Ons Parike WZW + 19
21 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 19
22 Meulemans Niel Acrog-Tormans BC U19 + 19
23 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 19
24 Verhaegen Xander Acrog-Tormans BC U19 + 19
25 Cuylits Mauro Avia-Rudyco Cycling Team + 19
26 Steenbjerg Philip Team Herning CK Junior + 19
27 Weis Daniel Team NPV - Carl Ras Roskilde + 20
28 Donie Milan EFC - L&R - AGS U19 + 20
29 Joore Wout Limburg + 20
30 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 20
31 Baart Thomas Van Moer Logistics Cycling Team + 21
32 Swennen Tijl KZLWC- Davo + 21
33 Soenens Viktor Onder Ons Parike WZW + 21
34 Prestianni Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 21
35 Troelsen Tore Team Herning CK Junior + 21
36 Neerinckx Sam Onder Ons Parike WZW + 22
37 Wulff Noah Team NPV - Carl Ras Roskilde + 22
38 Klignet Camiel Willebrord Wil Vooruit Juniors + 22
39 Dockx Gilles Van Mossel Heist CT U19 + 24
40 Declercq Jean-Baptiste Isorex Cycling Team + 24
41 Modafferi Sacha Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 24
42 Van De Sompel Jori Maes CT Glabbeek + 24
43 Fonnesbech Nicklas Team Herning CK Junior + 25
44 Bosmans Robbe KZLWC- Davo + 25
45 Greijus Paul WAC Team + 26
46 Christensen Mathias Hedevang Team Herning CK Junior + 26
47 Dingemans Marijn Willebrord Wil Vooruit Juniors + 26
48 Brand Nick Willebrord Wil Vooruit Juniors + 26
49 Lukes Jan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 27
50 Leenknegt Yaurick CT Luc Wallays-Jonge Renners + 28
51 Lewis Griff FlandersColor-Galloo Team + 28
52 Jowett Lucas FlandersColor-Galloo Team + 28
53 Vandamme Axel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 28
54 Van Hemelryck Mats FlandersColor-Galloo Team + 28
55 Smet Cas Team Kempen + 28
56 Neirinckx Niels Van Moer Logistics Cycling Team + 28
57 Vermeulen Arthur Van Moer Logistics Cycling Team + 28
58 Delbarge Victor CT Luc Wallays-Jonge Renners + 29
59 Limbourg Jannik Brain² Olympia Tienen + 29
60 Just Frederik Emil Team Herning CK Junior + 29
61 Heymans Yarno Avia-Rudyco Cycling Team + 29
62 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 30
63 Pauwels Thibaut EFC - L&R - AGS U19 + 30
64 Devry Mats Maes CT Glabbeek + 30
65 Plancke Laurens CT Luc Wallays-Jonge Renners + 30
66 Marcellis Roy Limburg + 31
67 Scherrens Lucas Onder Ons Parike WZW + 31
68 De Meijts Matis EFC - L&R - AGS U19 + 32
69 Ceulemans Jarne WAC Team + 32
70 Drabble Peter WAC Team + 32
71 Vandersteene Thiemen EFC - L&R - AGS U19 + 32
72 Baldacci Brandon Lee Valley Youth CC + 33
73 Holtke Sam Limburg + 33
74 Naessens Henri Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 34
75 De Buysser Quinten Avia-Rudyco Cycling Team + 34
76 Van der Bruggen Arjen Maes CT Glabbeek + 34
77 Van Gogh Xander WAC Team + 34
78 Smets Jochen Van Mossel Heist CT U19 + 34
79 Deweerd Ugo Onder Ons Parike WZW + 35
80 Davids Thomas Maes CT Glabbeek + 35
81 Sorli Esteban VC Ardennes + 36
82 Smet Yaxano Van Moer Logistics Cycling Team + 36
83 De Clerck Niels EFC - L&R - AGS U19 + 36
84 Baudewijns Cedric Isorex Cycling Team + 37
85 Winckelmans Niels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 37
86 Unwin Luca Lee Valley Youth CC + 37
87 Deroo Simon Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 38
88 Geysen Siebe KZLWC- Davo + 38
89 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 38
90 Jordaens Ilias WAC Team + 38
91 De Keersmaeker Jens Van Mossel Heist CT U19 + 38
92 Punnewaert Liam Onder Ons Parike WZW + 38
93 van Eijsden Bram Limburg + 38
94 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 39
95 Dresselaers Jaro Brain² Olympia Tienen + 39
96 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 39
97 Verryken Mael VC Ardennes + 39
98 Huion Thibo Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 40
99 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 41
100 De Dobbelare Born Isorex Cycling Team + 41
101 François Tomas KZLWC- Davo + 41
102 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 42
103 Nulens Yarne Brain² Olympia Tienen + 43
104 Rommes Mathias Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 43
105 Meeusen Stan Team Kempen + 44
106 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 44
107 de Jonghe Mirko Van Mossel Heist CT U19 + 45
108 Wertz Hugo VC Ardennes + 45
109 Paul Loïs Maes CT Glabbeek + 45
110 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 45
111 De Jong Olivier KZLWC- Davo + 45
112 Van Den Broek Gijs FlandersColor-Galloo Team + 46
113 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 46
114 Collignon Yannis VC Ardennes + 46
115 Bossen Magne Herman Team Herning CK Junior + 47
116 Leslie Samuel Lee Valley Youth CC + 47
117 Moreels Emile Isorex Cycling Team + 48
118 Vaneeckhoutte Victor Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 48
119 Vanommeslaeghe Mao Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 49
120 Guettari Sofiane Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 49
121 Hermans War Sport en Steun-Leopoldsburg + 50
122 Sgarlata Matheo VC Ardennes + 50
123 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 51
124 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 51
125 Mertens Arthur Team Kempen + 51
126 Collon Tom Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 52
127 Kuschla Silas WAC Team + 53
128 Stevens Connor Lee Valley Youth CC + 53
129 Alexandre Arthur Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 53
130 Bartelet David Limburg + 54
131 Saremans Julien Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 54
132 Steegen Benne Sport en Moedig Genk U19 + 55
133 Latin Michael Brain² Olympia Tienen + 56
134 Salmon Alfie Lee Valley Youth CC + 57
135 Beenkens Bram Limburg + 57
136 Deckers Fons Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W U19 + 58
137 Zeleznik Xander KZLWC- Davo + 59
138 Laverdeur Johan VC Ardennes + 01:01
139 Janssen Bono Sport en Moedig Genk U19 + 01:02
140 Leysen Thur Team Kempen + 01:04
141 Vanhees Alexander Sport en Moedig Genk U19 + 01:04
142 Huybrechts Jens Team Kempen + 01:05
143 Heymans Seppe Sport en Moedig Genk U19 + 01:06
144 Van Den Kinschot Simon Team Kempen + 01:10
145 Trintade Ethan Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 01:13
146 Vanhees Mathias Sport en Moedig Genk U19 + 01:17
147 Charlton-Hunt Jack Lee Valley Youth CC + 01:20
148 Bistrussu Tristan Sport en Moedig Genk U19 + 01:37
149 van der Meulen Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:56

Information