Vollezele Juniors - 2022

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 Sentjens Sente Acrog-Tormans BC U19 02:09:40
02 Widar Jarno Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 00
03 Van Daele Sil Avia-Rudyco Cycling Team + 00
04 Place Maxence AG2R Citroën U19 Team + 00
05 Van Bylen Liam Acrog-Tormans BC U19 + 00
06 Eeman Kamiel Sport en Steun-Leopoldsburg + 00
07 Driesen Niels Acrog-Tormans BC U19 + 00
08 Hannes Victor Acrog-Tormans BC U19 + 00
09 Van Cleemputte Kenji Debondt Verandas CT U19 + 24
10 Paulart Adrien IWG Wapi Cycling Team + 24
11 Van Den Abeele Thibo Acrog-Tormans BC U19 + 24
12 Maerevoet Nils Van Moer Logistics Cycling Team + 24
13 Bemong Jules Sport en Steun-Leopoldsburg + 24
14 Schepens Noah Sport en Steun-Leopoldsburg + 24
15 Van Thienen Tor WK Noord West Brabant U19 + 24
16 Vuylsteke Tom Acrog-Tormans BC U19 + 24
17 Collignon Yannis VC Ardennes + 24
18 Van Dijck Victor Van Mossel Heist CT U19 + 24
19 Van De Voorde Toby Acrog-Tormans BC U19 + 24
20 Mary Zander Brain² Olympia Tienen + 24
21 Meeusen Stan Team Kempen + 24
22 Vuerinckx Thomas Acrog-Tormans BC U19 + 24
23 Mols Cyril Netconnect Cycling Team + 24
24 Buyl Roan Jonge Rakkers Vollezele U19 + 24
25 De Valck Asger Van Moer Logistics Cycling Team + 24
26 Boden Siege WAC Team + 24
27 Herzeel Zion FlandersColor-Galloo Team + 24
28 Ladriere Viktor Cyelo + 24
29 Van Sanden Kjell Van Moer Logistics Cycling Team + 24
30 Van Hemelryck Mats FlandersColor-Galloo Team + 24
31 Laurent Gabin Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 24
32 De Graeve Augustin IWG Wapi Cycling Team + 24
33 Verspecht Londen WK Noord West Brabant U19 + 24
34 Dhondt Ibe Maes CT Glabbeek + 24
35 Van Peteghem Mout Van Moer Logistics Cycling Team + 24
36 Tirry Arthur Young Cycling Talent D & D U19 + 24
37 Sluyts Ward Van Mossel Heist CT U19 + 24
38 François Tomas KZLWC- Davo + 24
39 Boonen Luca FlandersColor-Galloo Team + 24
40 Smet Cas Team Kempen + 24
41 Vander Elst Daan Brain² Olympia Tienen + 24
42 Dierick Romain Avia-Rudyco Cycling Team + 24
43 Lauwereys Jente Jonge Rakkers Vollezele U19 + 24
44 Scherrens Lucas Onder Ons Parike WZW + 24
45 Verhaegen Ruben WAC Team + 24
46 Mattern Carson Cannibal Team + 24
47 Dens Stan Brain² Olympia Tienen + 24
48 Maertens Thibo Isorex Cycling Team + 24
49 Quiroz Gutierrez Heriberto Start Junior Cycling Team + 24
50 Vanommeslaeghe Mao Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 24
51 Galle Senne Debondt Verandas CT U19 + 24
52 Duflo Rune Onder Ons Parike WZW + 24
53 Bauduin Romain FlandersColor-Galloo Team + 24
54 Moerman Robbe Onder Ons Parike WZW + 24
55 Van Der Heyden Dario AA Drink Young Lions + 30
56 Verreycken Jasper WK Noord West Brabant U19 + 30
57 Leten Inias Van Moer Logistics Cycling Team + 06:00
58 Reyns Elias Debondt Verandas CT U19 + 06:00
59 Mathieu Seppe Sport en Steun-Leopoldsburg + 06:00
60 Van Hamme Rhune Alfasun-Alfacool CT U19 + 06:00
61 Reyes Arruti Felipe Start Junior Cycling Team + 06:00
62 Godianche Baptiste Crabbe Toitures - CC Chevigny U19 + 06:00
63 Hawkins Liam Onder Ons Parike WZW + 06:00
64 Rennen Thibo WAC Team + 06:00
65 Van Cauwelaert Brent Van Moer Logistics Cycling Team + 06:00
66 Saremans Julien Team Geo-Therm Carbonbike U19 + 06:30

Information