DoB? |
Pos | Rider | Team | Time | UCI | |
---|---|---|---|---|---|
01 | Shekel Olga | Ukraine | 02:41:50 | 40 | |
02 | Sharga Olena | Lviv Cycling Team | + 00 | 30 | |
03 | Polegatch Ana Paula | Memorial Santos | + 00 | 25 | |
04 | Melnychuk Viktoriia | Ukraine | + 00 | 20 | |
05 | Vasilkova Hanna | Belarus | + 00 | 15 | |
06 | Pietrzak Lucja | MAT ATOM Deweloper | + 00 | 10 | |
07 | Solovey Hanna | Lviv Cycling Team | + 00 | 5 | |
08 | Sarkulova Alina | Kazakhstan | + 00 | 3 | |
09 | Bacikova Alzbeta | STT mix Team Uničov | + 00 | 3 | |
10 | Ferreira Camila Coelho | Memorial Santos | + 00 | 3 | |
11 | Sharakova Tatsiana | Minsk Cycling Club | + 00 | ||
12 | Milaki Argyro | Greece | + 00 | ||
13 | van Neck Melissa | Team Dukla Praha | + 00 | ||
14 | Semenova Iryna | Mykolaiv TSOP | + 00 | ||
15 | Klyachina Oksana | Lviv Cycling Team | + 00 | ||
16 | Kulynych Olha | Ukraine | + 00 | ||
17 | Sarlin Eeva | Finland | + 00 | ||
18 | Gröndahl Antonia | Finland | + 00 | ||
19 | Umutzhanova Makhabbat | Kazakhstan | + 00 | ||
20 | Riabchenko Tetiana | Ukraine | + 00 | ||
21 | Dzedzikava Anastasiya | Belarus | + 00 | ||
22 | Dziakola Darya | Belarus | + 00 | ||
23 | Naskovich Talsa | Minsk Cycling Club | + 00 | ||
24 | Krasko Anhelina | Belarus | + 00 | ||
25 | Sten Ida | Finland | + 00 | ||
26 | Kangas Minna-Maria | Finland | + 00 | ||
27 | Potapova Faina | Kazakhstan | + 00 | ||
28 | Ungermanova Elizabeth | STT mix Team Uničov | + 00 | ||
29 | Savenka Karalina | Minsk Cycling Club | + 00 | ||
30 | Wilkos Katarzyna | MAT ATOM Deweloper | + 00 | ||
31 | Shishliannikova Daria | Belarus | + 00 | ||
32 | Machacova Jarmila | Team Dukla Praha | + 00 | ||
33 | Alves Mendes Adriele | Memorial Santos | + 00 | ||
34 | Slobodyan Iryna | Ukraine | + 00 | ||
35 | Hulak Hanna | Mix Team | + 00 | ||
36 | Kavaliova Hanna | ICA Track Team | + 00 | ||
37 | Fedotova Ksenia | Mykolaiv TSOP | + 00 | ||
38 | Christoforou Antri | Mix Team | + 00 | ||
39 | Kononenko Valeriya | Lviv Cycling Team | + 00 | ||
40 | Tserakh Hanna | Minsk Cycling Club | + 00 | ||
41 | Rysz Kaja | MAT ATOM Deweloper | + 00 | ||
42 | Sowa Karolina | MAT ATOM Deweloper | + 14 | ||
43 | Salauyeva Aksana | Belarus | + 20 | ||
44 | Sevcikova Petra | Team Dukla Praha | + 20 | ||
45 | Korvasova Tereza | Team Dukla Praha | + 40 | ||
46 | Bektas Kübra | Turkey | + 40 | ||
47 | Eleftheriadou Aikaterni | Greece | + 40 | ||
48 | Pilz Estefania | Memorial Santos | + 40 | ||
49 | Bondar Viktoria | Lviv Cycling Team | + 56 | ||
50 | Varenyk Marina | Mykolaiv TSOP | + 02:53 | ||
51 | Abramenka Alina | Minsk Cycling Club | + 03:12 | ||
52 | Ivanuk Marina | Ukraine | + 03:12 | ||
53 | Klimchenko Tatyana | Lviv Cycling Team | + 03:25 | ||
54 | Majewska Oliwia | MAT ATOM Deweloper | + 03:25 | ||
55 | Iskakova Amiliya | Kazakhstan | + 03:25 | ||
56 | Yilmaz Esin | Turkey | + 03:25 | ||
57 | Kurnossova Marina | Kazakhstan | + 03:25 | ||
58 | Kohoutkova Katerina | Team Dukla Praha | + 03:25 | ||
59 | Chulkova Anastasia | ICA Track Team | + 03:25 | ||
60 | Bajgerova Nikola | Team Dukla Praha | + 03:30 | ||
OOT | Michalista Tsavari Eleni | Greece | |||
OOT | Bar-On Miriam | ICA Track Team | |||
OOT | Margalit Vered | ICA Track Team | |||
OOT | Saifutdinova Natalya | Kazakhstan | |||
OOT | Gedraityte Akvile | Mix Team | |||
OOT | Ishman Anastasiia | Mix Team | |||
OOT | Kaliuha Valeriia | Mix Team | |||
OOT | Trckova Daniela | STT mix Team Uničov | |||
OOT | Voracova Nada | STT mix Team Uničov | |||
OOT | Cakir Ayse | Turkey | |||
OOT | Celebi Cansu | Turkey | |||
OOT | Sagnak Arzu | Turkey | |||
OOT | Savenka Ina | Minsk Cycling Club | |||
DNF | Fasoi Varvara | Greece | |||
DNF | Yanchilina Anastasia | ICA Track Team | |||
DNF | Araujo Thayna | Memorial Santos | |||
DNF | Azerkevich Alena | Mix Team | |||
DNF | Skoryshchenko Yulia | Mykolaiv TSOP | |||
DNF | Koyun Keziban | Turkey |