GP Tombroek Rollegem - 2021

Results

DoB?
Embed Results
Pos Rider Team Time
01 De Meester Luca EFC - L&R - Vulsteke 03:21:56
02 Bomboi Davide Home Solution-Soenens + 00
03 Delahaye Jens Van Eyck Sport-Josan + 00
04 Van Sintmaartensdijk Roel VolkerWessels Cycling Team + 00
05 Volkaert Jonas VDM -Trawobo CT + 00
06 Broex Victor Metec - Solarwatt p/b Mantel + 00
07 Vermoote Jelle Acrog - Tormans + 00
08 Scherpenbergh Tristan Davo-United CT + 00
09 Verhoeff Stefan GRC Jan Van Arckel + 00
10 Kerckhaert Jochem ZWC D.T.S + 00
11 De Lie Arnaud Lotto Soudal U23 + 00
12 Vanheel Elias Davo-United CT + 00
13 Vandevelde Yentl Davo-United CT + 00
14 Claeys Arno Home Solution-Soenens + 00
15 Nuytten Michiel EFC - L&R - Vulsteke + 00
16 Dens Tuur Hubo-Titan Cargo CT + 00
17 Vangheluwe Warre Home Solution-Soenens + 00
18 Dijkman Redmar John Deere Cycling Team - NWVG + 00
19 Claeys Robbe Basso Team Flanders + 00
20 Kopecky Tomas Acrog - Tormans + 00
21 Buitendijk Ruben HSK Trias-Mooi Jong + 00
22 Deweirdt Siebe Home Solution-Soenens + 00
23 Stalmans Jasper VDM -Trawobo CT + 00
24 De Leng Mathijs Van Uitert-De Jonge Renner + 00
25 Leerkes Bram Willebrord Wil Vooruit + 00
26 Debaele Jorre Anarto SVK + 00
27 van den Broek Frank HSK Trias-Mooi Jong + 00
28 Ter Weeme Jelle A.R. & T.V. de Adelaar + 00
29 Hopmans Wouter VDM -Trawobo CT + 00
30 Marsman Tim Metec - Solarwatt p/b Mantel + 07
31 Debruyne Ramses Lotto Soudal U23 + 14
32 Daniels Lars Basso Team Flanders + 01:55
33 Vergote Diel Home Solution-Soenens + 01:56
34 Vanoverberghe Jens EFC - L&R - Vulsteke + 01:58
35 Vandenbulcke Alex EFC - L&R - Vulsteke + 01:58
36 Veling Quinten Amsterdam Racing Academy + 02:02
37 Bierkens Tim WV De Ijsselstreek + 02:02
38 Tuscano Alessandro Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT + 02:02
39 Deman Brem VDM -Trawobo CT + 02:02
40 Dorenbos Yanne GRC Jan Van Arckel + 02:02
41 Vermeulen Jordy Team TWC De Kempen Valkenswaard + 02:02
42 Houtekier Justin Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:02
43 Gelders Gil Bingoal-WB DT + 02:02
44 Van De Wynkele Lorenz Home Solution-Soenens + 02:02
45 De Neve Tomas VDM -Trawobo CT + 02:02
46 Van De Velde Senne Davo-United CT + 02:02
47 Mol Wesley X Speed United + 02:02
48 Van Der Lee Jardi Christiaan HSK Trias-Mooi Jong + 02:02
49 Lange Wessel John Deere Cycling Team - NWVG + 02:30
50 Heijnen Philip Willebrord Wil Vooruit + 02:30
51 Ijmker Marijn - + 02:30
52 Schulten Chiel - + 02:30
53 Meerbeek Markus WV Westland Wil Vooruit + 02:30
54 Appelman Stefan WV West Frisia + 02:30
55 Schuch Mike À Bloc CT + 02:30
56 Van Beek Bruno WV Noord Holland + 02:30
57 De Ryck Robbe Davo-United CT + 02:30
58 Romers Boris Willebrord Wil Vooruit + 02:30
59 Van Helvoirt Koen Van Uitert-De Jonge Renner + 02:30
60 Maas Marijn Van Uitert-De Jonge Renner + 02:30
61 Bijl Kinley BHST Cycling Team + 02:30
62 Saver Kasper EFC - L&R - Vulsteke + 02:30
63 Potter James Dutch Food Valley Cycling Team + 02:30
64 Timmer Maiko - + 02:30
65 Lubbers Christiaan Sensa- Kanjers voor Kanjers CT + 02:30
66 Artz Huub Metec - Solarwatt p/b Mantel + 02:30
67 De Schepper Ward - + 02:30
68 De Pestel Thomas DCR Cycling Team + 02:30
69 Bleyenberg Jado DCR Cycling Team + 02:30
70 Koster Adne Metec - Solarwatt p/b Mantel + 02:30
71 Reunis Rowdy Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:30
72 Vercauteren Thomas Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:30
73 Rayes Mohamed UWTC de Volharding-Wilton + 02:30
74 Van Looveren Thijs Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT + 02:30
75 De Ville De Goyet Ivan Bingoal-WB DT + 02:30
76 Smeets Tom Van Uitert-De Jonge Renner + 02:30
77 Voogel Jaap NWV Groningen-Fila-Nijwa Trucks + 02:30
78 Willemsen Mees UWTC de Volharding-Wilton + 02:30
79 Punter Lars NWV Groningen-Fila-Nijwa Trucks + 02:30
80 Luiten Niels Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:30
81 Reuvers Kevin HSK Trias-Mooi Jong + 02:30
82 Gademan Sam Sensa- Kanjers voor Kanjers CT + 02:30
83 Pronk Kay WV Noord Holland + 02:30
84 Kemper Mick WV West Frisia + 02:30
85 Decuypere Nathan Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:30
86 Van der Woude Casper UWTC de Volharding-Wilton + 02:30
87 Nat Joost À Bloc CT + 02:30
88 Fretin Milan Lotto Soudal U23 + 02:30
89 Claus Benoit Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:30
90 Zondag Jarno TWC Het Snelle Wiel + 02:30
91 Pavone Gianni Van Uitert-De Jonge Renner + 02:30
92 Van Izerloo Beau C.C.Wielerzone Nederland + 02:30
93 Van Belle Bas Amsterdam Racing Academy + 02:30
94 Baak Jord VolkerWessels Cycling Team + 02:30
95 Stijger Frank T.W.C Tempo-Hoppenbrouwers-Viro + 02:30
96 Van Boven Luca Lotto Soudal U23 + 02:30
97 Lemmens Sander Acrog - Tormans + 02:38
98 Van De Paar Jarne Lotto Soudal U23 + 02:38
99 Maris Elias Basso Team Flanders + 02:38
100 Stockx Aaron Indulek-Doltcini-Derito CT + 02:38
101 Stevens Daan Acrog - Tormans + 02:38
102 Vercouillie Victor Dovy Keukens- FCC + 02:38
103 Mijnsbergen Thomas Metec - Solarwatt p/b Mantel + 02:43
104 Van Der Beken Aaron Lotto Soudal U23 + 02:43
DNS Caethoven Kenneth EFC - L&R - Vulsteke
DNF Delden Bart -
DNF Geleijn Tristan -
DNF Polet Casper -
DNF Huenders Lance À Bloc CT
DNF Van Krimpen Jeroen Antiga Casa Bellsolà Girona CT
DNF Leleu Audric Bingoal-WB DT
DNF Willems Jago Bingoal-WB DT
DNF Van Landeghem Elias Davo-United CT
DNF Cassaert Loran Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF De Potter Matthias Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Permentier Emano Mysenlan-Baboco-Douterloigne CT
DNF Burger Binck WV Noord Holland
DNF Sardina Mika TWC Het Snelle Wiel
DNF Verzijl Sten Willebrord Wil Vooruit
DNF Buijs Quinten WV Westland Wil Vooruit
DNF Van Dijk Xander ZRTC Theo Middelkamp

Information