Trofeo Caja Rural - GP San Jose

Amateur, 17th March 2024, Spain

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Smirnov Ivan PC Baix Ebre 03:48:59
02 Rota Rus Oscar Zamora Enamora + 01
03 Giuliano Dario Polti-KOMETA U23 + 01
04 Rey Martin Padrones Cortizo + 01
05 Galvez Lopez Jorge Zamora Enamora + 01
06 Ibanez Javier Caja Rural-Alea + 06
07 Gonov Lev PC Baix Ebre + 08
08 Cavia Daniel Padrones Cortizo + 34
09 Garcia Rus Francisco Vigo-Rias Baixas + 58
10 Bessega Tommaso Polti-KOMETA U23 + 58
11 Warren Ewan Brocar-Ale + 58
12 Maestra Agudo Manuel Brocoli Mecánico-Sakata + 58
13 Anguela Mario El Bicho - Prime Numbers + 01:01
14 Smreczek Kacper Telcom-On Clima-Osés + 01:04
15 Murua Carrasco Iñaki Laboral Kutxa + 01:06
16 Kreikemeier Kade Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 01:08
17 Lorenzo Sergio High Level-GSport + 01:08
18 Corres Gorka Caja Rural-Alea + 01:12
19 Sanroma Manuel Polti-KOMETA U23 + 01:19
20 Redondo Jose Antonio Avimosa-Chozas Team + 01:24
21 Igoshev Egor PC Baix Ebre + 02:38
22 Garcia Luis Laboral Kutxa + 02:38
23 Errasti Unax Eibar Txirrindulari Taldea + 02:38
24 Merino Gomez Marcos Eiser-Hirumet + 02:38
25 Bennassar Francesc Padrones Cortizo + 02:38
26 Gutierrez Ibanez Diego Brocar-Ale + 04:01
27 Molina Miguel Angel El Bicho - Prime Numbers + 04:01
28 Garcia Guell Victor El Bicho - Prime Numbers + 04:05
29 Belmonte Ivan High Level-GSport + 04:05
30 Azurmendi Dañobeitia Haritz Felix Eiser-Hirumet + 04:13
31 Archetti Riccardo Polti-KOMETA U23 + 04:15
32 Fernandez Hugo Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 04:20
33 Novolodskii Ivan PC Baix Ebre + 04:20
34 Bessega Gabriele Polti-KOMETA U23 + 04:20
35 Agirre Aitor Laboral Kutxa + 04:20
36 Lopez Luis Padrones Cortizo + 04:20
37 Ginabreda Gerard Caja Rural-Alea + 04:20
38 Martin Muriel Daniel Zamora Enamora + 04:20
39 Lopez Pelegrin Sergio Telcom-On Clima-Osés + 04:20
40 Arruti Gorka Eibar Txirrindulari Taldea + 04:20
41 Feldhoffer Bálint Polti-KOMETA U23 + 04:20
42 Zurita Ricardo High Level-GSport + 04:20
43 Romero Adrian Extremadura-Pebetero + 04:20
44 Rufino Duarte Maia / Earth Consulters + 04:20
45 Ramos Miguel El Bicho - Prime Numbers + 04:20
46 Goenaga Oihan Telcom-On Clima-Osés + 04:20
47 Semperena Telmo Eibar Txirrindulari Taldea + 04:20
48 Costa Oliveira Joao Filipe Porminho Team U23 + 04:20
49 Mesquita Guilherme Maia / Earth Consulters + 04:20
50 Becerra Antonio Extremadura-Pebetero + 04:20
51 Trigo Iker Laboral Kutxa + 04:20
52 Soler Lopez Antonio Luis Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 04:20
53 de la Calle Hugo Padrones Cortizo + 04:20
54 Leiza Galder Eiser-Hirumet + 04:20
55 Guillermo Lucas Eiser-Hirumet + 04:20
56 Morante Lopez Javier Brocar-Ale + 04:20
57 Larrañaga Arakama Oier Telcom-On Clima-Osés + 04:20
58 Bersenev Nikita PC Baix Ebre + 04:20
59 Canovas Cuadrado Antonio Brocoli Mecánico-Sakata + 04:20
60 Fernandez Reviejo Alberto Caja Rural-Alea + 04:20
61 Fandino Ruben Supermercados Froiz + 04:29
62 Herraiz Alem Caja Rural-Alea + 04:34
63 Perez Diaz Juan Jose Brocoli Mecánico-Sakata + 04:34
64 Navas Alvaro Supermercados Froiz + 04:54
65 Muniz Oier Eiser-Hirumet + 04:57
66 Domínguez Miguel Zamora Enamora + 04:57
67 Polo Iván Technosylva Maglia Bembibre + 04:57
68 Trillo Jose Carlos Retelec-Ambilamp + 05:00
69 Izcara Eder Zamora Enamora + 05:00
70 Hernández Fernández David Brocoli Mecánico-Sakata + 05:09
71 Vidal Urko Laboral Kutxa + 05:13
72 Calahorra Enrique - + 05:17
73 Lavado Erick Retelec-Ambilamp + 05:31
74 Lightfoot Owen Vigo-Rias Baixas + 05:31
75 Gonzalez Segurado Jorge Padrones Cortizo + 05:35
76 Calabuig Estanislao Caja Rural-Alea + 05:35
77 Barros Arturo Technosylva Maglia Bembibre + 05:35
78 Gail Caballero David Farmaquisur-Cafes Barante + 05:37
79 Sastre Yeray El Bicho - Prime Numbers + 05:55
80 Una Daniel Zamora Enamora + 05:55
81 Serrano Castillo Sergio High Level-GSport + 06:06
82 Paredes Ruiz Hugo Technosylva Maglia Bembibre + 06:18
83 Rodriguez Novoa Miguel Supermercados Froiz + 06:18
84 Sanchez Ruben Caja Rural-Alea + 06:18
85 Kelly Eoin Brocar-Ale + 08:23
86 Soto Lidon Pablo Brocoli Mecánico-Sakata + 08:32
87 Krawiec Kacper Telcom-On Clima-Osés + 08:51
88 Penarrubia Ivan Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 09:13
89 Irazabal Pikatza Ander Eiser-Hirumet + 09:43
90 Amaral Goncalo Technosylva Maglia Bembibre + 09:43
91 Garcia Navarro Oscar Padrones Cortizo + 09:43
92 Lopes Bruno Team Snooze-VSD + 09:43
93 Fernandez Marin Francisco Jesus Extremadura-Pebetero + 09:43
94 Vidales Ivan Technosylva Maglia Bembibre + 09:43
95 Gomez Bueno Roberto Farmaquisur-Cafes Barante + 09:43
96 San Emeterio Mario Jose Retelec-Ambilamp + 09:43
97 Cuadrado Adrian Extremadura-Pebetero + 09:43
98 Marshall Jack Brocar-Ale + 09:43
99 Martin Iker Extremadura-Pebetero + 09:43
100 Hernandez Diaz Daniel Technosylva Maglia Bembibre + 09:49
101 Morillo Trinidad Jon Eibar Txirrindulari Taldea + 09:53
102 Ugartemendia Iker Eibar Txirrindulari Taldea + 09:53
103 Buba Ricardo High Level-GSport + 09:55
104 Garcia Galan Ruben Avimosa-Chozas Team + 09:55
105 Garcia Iglesias Carlos Vigo-Rias Baixas + 09:55
106 Hernandez Raul Farmaquisur-Cafes Barante + 09:55
107 Peñaranda Sirvent Raul Brocoli Mecánico-Sakata + 09:55
108 Barge Olivares Mario El Bicho - Prime Numbers + 09:55
109 Martinez Sanz Neo El Bicho - Prime Numbers + 09:55
110 Garcia Villegas Alvaro Vigo-Rias Baixas + 09:55
111 Silva Rui Porminho Team U23 + 09:55
112 Pascual Javier Telcom-On Clima-Osés + 10:11
113 Cardoso Roberto Porminho Team U23 + 10:16
114 Manzano Gomez Javier - + 10:16
115 Perez-Grueso Garcia Ruben Tenerife-BikePoint-LaSedeBycicles + 10:16
116 Ormazabal Ganix Eibar Txirrindulari Taldea + 10:16
117 Rodriguez Garcia Martin Supermercados Froiz + 10:16
118 Ortega Soro Gorka High Level-GSport + 10:28
119 Carsi Gonzalez Hugo Juan High Level-GSport + 10:28
120 Pérez Gonzalo Extremadura-Pebetero + 10:28
121 Semperena Tasio Eibar Txirrindulari Taldea + 10:53
122 Santos Monje Fernando Supermercados Froiz + 10:53
123 Lanchas Cristino Vigo-Rias Baixas + 11:00
124 Ibanez Beltran Gabriel Laboral Kutxa + 11:49
125 Muga Josu Eiser-Hirumet + 11:56
126 Perez Martinez Jose Vigo-Rias Baixas + 12:13

Information