Nippo - Vini Fantini - Faizanè | |
---|---|
1 | Moser Moreno |
2 | Bagioli Nicola |
3 | Canola Marco |
4 | Cima Damiano |
5 | Hatsuyama Sho |
6 | Lonardi Giovanni |
7 | Zaccanti Filippo |
Groupama - FDJ | |
---|---|
11 | Frankiny Kilian |
12 | Hoelgaard Daniel |
13 | Ladagnous Matthieu |
14 | Morabito Steve |
15 | Roux Anthony |
16 | Scotson Miles |
17 | Vincent Léo |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
21 | Bidard François |
22 | Cosnefroy Benoît |
23 | Denz Nico |
24 | Dupont Hubert |
25 | Paret-Peintre Aurélien |
26 | Peters Nans |
27 | Warbasse Lawrence |
Italy | |
---|---|
31 | Brambilla Gianluca |
32 | Ciccone Giulio |
33 | Felline Fabio |
34 | Grodzicki Cezary |
35 | Martinelli Davide |
36 | Sobrero Matteo |
37 | Tagliani Filippo |
Bardiani - CSF | |
---|---|
41 | Albanese Vincenzo |
42 | Carboni Giovanni |
43 | Orsini Umberto |
44 | Pessot Alessandro |
45 | Rota Lorenzo |
46 | Tonelli Alessandro |
47 | Covili Luca |
Androni Giocattoli - Sidermec | |
---|---|
51 | Busato Matteo |
53 | Frapporti Marco |
54 | Gavazzi Francesco |
55 | Cattaneo Mattia |
56 | Montaguti Matteo |
57 | Vendrame Andrea |
Team Arkéa - Samsic | |
---|---|
61 | Bonnamour Franck |
62 | Guernalec Thibault |
63 | Hardy Romain |
64 | Le Roux Romain |
65 | Ledanois Kevin |
66 | Vachon Florian |
67 | Feillu Brice |
Gazprom - RusVelo | |
---|---|
71 | Arslanov Ildar |
72 | Nych Artem |
73 | Rovny Ivan |
74 | Rybalkin Aleksey |
75 | Shalunov Evgeny |
76 | Shilov Sergey |
77 | Kobernyak Evgeny |
Neri Sottoli - Selle Italia | |
---|---|
81 | Visconti Giovanni |
82 | Gabburo Davide |
83 | Marengo Umberto |
84 | Raggio Luca |
85 | Velasco Simone |
86 | Bongiorno Francesco Manuel |
87 | Zardini Edoardo |
Riwal Readynez Cycling | |
---|---|
91 | Jørgensen Jonas Aaen |
92 | Eriksson Lucas |
93 | Kamp Alexander |
94 | Lunke Sindre |
95 | Quaade Rasmus |
96 | Brøchner Nicolai |
97 | Vinjebo Emil |
Israel Cycling Academy | |
---|---|
101 | Cimolai Davide |
102 | Cataford Alexander |
103 | Sagiv Guy |
104 | Goldstein Omer |
105 | Gebremedhin Awet |
106 | Perry Ben |
107 | Sbaragli Kristian |
Biesse - Carrera | |
---|---|
111 | Amici Alberto |
112 | Bellia Matteo |
113 | Colleoni Kevin |
114 | Conca Filippo |
115 | Delco Lorenzo |
116 | Piccot Michel |
117 | Ravanelli Simone |
D'Amico - UM Tools | |
---|---|
121 | Burchio Federico |
122 | Kustadinchev Roman |
123 | Martinelli Ivan |
124 | Mosca Jacopo |
125 | Pitzanti Orlando |
126 | Raffaele Angelo |
Team Colpack | |
---|---|
131 | Baccio Paolo |
132 | Bagioli Andrea |
133 | Botta Davide |
134 | Duranti Jalel |
135 | Colnaghi Luca |
136 | Masotto Giulio |
137 | Toniatti Andrea |
Cycling Team Friuli | |
---|---|
141 | Amadio Emanuele |
142 | Bais Davide |
143 | Bais Mattia |
144 | Venchiarutti Nicola |
145 | Giuriato Alberto |
146 | Orlandi Massimo |
Amore & Vita | P: | |
---|---|
151 | Tizza Marco |
152 | Bernardinetti Marco |
153 | Ficara Pierpaolo |
154 | Kanepejs Deins |
155 | Meucci Andrea |
156 | Pelcers Kristaps |
Beltrami TSA-Hopla | |
---|---|
161 | Dotti Ottavio |
162 | Fiaschi Tommaso |
163 | Baroncini Filippo |
164 | Furlan Matteo |
165 | Pena Wilson |
166 | Pesenti Thomas |
167 | Stocek Matus |
Iseo Serrature - Rime - Carnovali | |
---|---|
171 | Baldo Mattia |
172 | Bertone Filippo |
173 | Ferrari Andrea |
174 | Rinaldi Nicholas |
175 | Sartori Mirco |
176 | Zambelli Samuele |
177 | Zandomeneghi Simone |
Giotti Victoria-Palomar | |
---|---|
181 | Crista Daniel |
182 | Dima Emil |
183 | Onesti Emanuele |
184 | Stacchiotti Riccardo |
185 | Sterbini Simone |
186 | Vulcan Denis Marian |
187 | Zurlo Federico |
Sangemini - MG.Kvis Vega | |
---|---|
191 | Bonifazio Leonardo |
192 | Di Sante Antonio |
193 | Mazzucco Fabio |
194 | Pugi Gianni |
195 | Salvietti Niccolo |
196 | Toto Paolo |
197 | Zana Filippo |