Cofidis | |
---|---|
1 | Edet Nicolas |
2 | Claeys Dimitri |
3 | Herrada Jose |
4 | Morin Emmanuel |
5 | Perez Anthony |
6 | Touzé Damien |
7 | Vermote Julien |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
11 | Latour Pierre |
12 | Bidard François |
13 | Cosnefroy Benoît |
14 | Gougeard Alexis |
15 | Venturini Clément |
16 | Paret-Peintre Aurélien |
17 | Jauregui Quentin |
Trek-Segafredo | |
---|---|
21 | Kirsch Alex |
22 | Liepins Emils |
23 | Mosca Jacopo |
24 | Moschetti Matteo |
25 | Mullen Ryan |
26 | Quarterman Charlie |
27 | Simmons Quinn |
Groupama - FDJ | |
---|---|
31 | Madouas Valentin |
32 | Brunel Alexys |
33 | Geniets Kevin |
34 | Ladagnous Matthieu |
35 | Guglielmi Simon |
36 | Le Gac Olivier |
37 | Thomas Benjamin |
EF Pro Cycling | |
---|---|
41 | Bennett Sean |
42 | Bettiol Alberto |
43 | Clarke Simon |
44 | Cort Magnus |
45 | Langeveld Sebastian |
46 | Owen Logan |
47 | van den Berg Julius |
CCC Team | |
---|---|
51 | Gradek Kamil |
52 | Koch Jonas |
53 | Malecki Kamil |
54 | Mareczko Jakub |
55 | Paluta Michal |
56 | Van Hoecke Gijs |
57 | Zimmermann Georg |
NTT Pro Cycling | |
---|---|
61 | Boasson-Hagen Edvald |
62 | Gogl Michael |
63 | Valgren Michael |
64 | Stokbro Nielsen Andreas |
65 | O'Connor Ben |
66 | Thomson Jay Robert |
B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
---|---|
71 | Barthe Cyril |
72 | Boeckmans Kris |
73 | Cam Maxime |
74 | Mozzato Luca |
75 | Schönberger Sebastian |
76 | Courteille Arnaud |
77 | Vichot Arthur |
Sport Vlaanderen-Baloise | |
---|---|
81 | De Vylder Lindsay |
82 | Ghys Robbe |
83 | Willems Thimo |
84 | Planckaert Edward |
85 | Van Rooy Kenneth |
86 | Warlop Jordi |
87 | Weemaes Sasha |
Arkéa-Samsic | |
---|---|
91 | Rosa Diego |
92 | Le Roux Romain |
93 | Boudat Thomas |
94 | Guernalec Thibault |
95 | Russo Clément |
96 | Hardy Romain |
97 | Riou Alan |
Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
---|---|
101 | De Bie Sean |
102 | Huys Laurens |
103 | Lietaer Eliot |
104 | Robeet Ludovic |
105 | Six Franklin |
106 | Wirtgen Luc |
107 | Taminiaux Lionel |
Nippo-Delko One Provence | |
---|---|
111 | Barbier Pierre |
112 | Beppu Fumiyuki |
113 | Fedeli Alessandro |
114 | Finetto Mauro |
115 | Girmay Biniam |
116 | Gonçalves Jose |
117 | Oka Atsushi |
Circus-Wanty Gobert | |
---|---|
121 | De Decker Alfdan |
122 | De Gendt Aimé |
123 | De Plus Jasper |
124 | Devriendt Tom |
125 | Meurisse Xandro |
126 | van Poppel Boy |
127 | van Poppel Danny |
Alpecin-Fenix | |
---|---|
131 | De Bondt Dries |
132 | Krieger Alexander |
133 | Leysen Senne |
134 | Jans Roy |
135 | Janssens Jimmy |
136 | Richardson Alexandar |
137 | Thwaites Scott |
Total Direct Énergie | |
---|---|
141 | Burgaudeau Mathieu |
142 | Calmejane Lilian |
143 | Cousin Jérôme |
144 | Hivert Jonathan |
145 | Manzin Lorrenzo |
146 | Ourselin Paul |
147 | Turgis Anthony |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
151 | Alaphilippe Bryan |
152 | Van Niekerk Morne |
153 | Guillonnet Adrien |
154 | Hurel Tony |
155 | Maldonado Anthony |
156 | Bleier Baptiste |
157 | Maurelet Flavien |
Equipo Kern Pharma | |
---|---|
161 | Adrià Roger |
162 | Galván Francisco |
163 | Márquez Martí |
164 | Bouzas Martin |
165 | Mendez Daniel |
166 | Ruiz Ibon |
167 | Tu Chih Hao |
Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
171 | Masson Christophe |
172 | Dernies Tom |
173 | Antomarchi Julien |
174 | Leroux Samuel |
175 | Levasseur Jordan |
176 | Leveau Jérémy |
177 | Vermeulen Emiel |
Beltrami TSA Marchiol | |
---|---|
181 | Baroncini Filippo |
182 | Ferri Gregorio |
183 | Grendene Marco |
184 | Orlandi Massimo |
185 | Parisini Nicolò |
186 | Pesenti Thomas |
187 | Stocek Matus |
Cambodia Cycling Academy | |
---|---|
191 | Aurignac Samy |
192 | Dumourier Florian |
193 | Sampiyonbisiklet Mehmet |
194 | Hudry Florian |
195 | Berlin Antoine |
196 | Mamykin Matvei |
197 | Maikin Roman |