01 |
Bronswijk Mike
| 2003 | Streetjump-Forte |
02:48:36 |
02 |
Simmons Colby
| 2003 | LUX Cycling |
+ 00 |
03 |
Klein Tobias
| 2003 | dcdevo Racing Academy |
+ 00 |
04 |
Rottmann Jonathan Malte
| 2004 | Rose Team NRW |
+ 00 |
05 |
Verleyen Gaëtan
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 00 |
06 |
Harteel Jelle
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 00 |
07 |
Moore Viggo
| 2004 | LUX Cycling |
+ 00 |
08 |
Brinkman Joost
| 2003 | Streetjump-Forte |
+ 00 |
09 |
Bujakewitz Kristensen Nikolai
| 2003 | Team Herning CK Junior |
+ 00 |
10 |
Rye-Johnsen Jon
| 2003 | Zuid West Nederland |
+ 00 |
11 |
De Schampheleire Jonas
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
+ 00 |
12 |
Tamm Lauri
| 2004 | Cannibal Team |
+ 00 |
13 |
Birk Madsen Jonas
| 2003 | Team Herning CK Junior |
+ 00 |
14 |
Masciarelli Lorenzo
| 2003 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
+ 00 |
15 |
Delrue Maxim
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 04 |
16 |
Van Dyck Jan
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 06 |
17 |
Dhondt Robbe
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 02:18 |
18 |
Van Mechelen Vlad
| 2004 | Cannibal Team |
+ 02:18 |
19 |
Koech Silas
| 2003 | Rose Team NRW |
+ 02:20 |
20 |
Ragilo Frank Aron
| 2004 | Cannibal Team |
+ 02:20 |
21 |
Pedersen Eric
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 02:20 |
22 |
Lennartsson Hugo
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 02:20 |
23 |
De Bruyckere Kay
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
+ 02:20 |
24 |
Deweerd Ugo
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 02:20 |
25 |
Abudraham Jonatan
| 2004 | Israel |
+ 02:20 |
26 |
Harasim Mihnea-Alexandru
| 2004 | Cannibal Team |
+ 02:20 |
27 |
Boontjes Job
| 2003 | Streetjump-Forte |
+ 02:40 |
28 |
Mouton Raphaël
| 2004 | Streetjump-Forte |
+ 02:40 |
29 |
De Valck Asger
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 03:20 |
30 |
Kalverss Matiss
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 04:14 |
31 |
Remmerie Wout
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 04:14 |
32 |
Vandenhende Kobe
| 2004 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 04:14 |
33 |
de Vos Youp
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 04:45 |
34 |
Donio Ron
| 2003 | Israel |
+ 04:45 |
35 |
Duba Maxime
| 2004 | Streetjump-Forte |
+ 04:45 |
36 |
Lannoo Koen
| 2003 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 04:45 |
37 |
Feuerhelm Luke
| 2003 | LUX Cycling |
+ 04:45 |
38 |
Anchain Paul
| 2003 | Olympique Grande-Synthe U19 |
+ 04:45 |
39 |
Peters Marvin
| 2004 | Merida Adelaar Development Team |
+ 05:39 |
40 |
Nagengast Juul
| 2004 | Noord Nederland |
+ 05:39 |
41 |
Van Daele Sil
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 05:44 |
42 |
Bibic Dylan
| 2003 | Cannibal Team |
+ 06:23 |
43 |
Fitzsimons Mitchel
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 06:23 |
44 |
van Deurs Hugo Bruun
| 2004 | Team Herning CK Junior |
+ 06:23 |
45 |
Huiting Eskil
| 2003 | Noord Nederland |
+ 06:23 |
46 |
Guntvedt Nicolai Dahlen
| 2003 | Zuid West Nederland |
+ 06:23 |
47 |
Maerevoet Nils
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 06:23 |
48 |
Steenbergen Mees
| 2004 | Noord Nederland |
+ 06:23 |
49 |
Deschamps Christian
| 2004 | dcdevo Racing Academy |
+ 06:23 |
50 |
Lau Gustav Ferdinand
| 2004 | Team Herning CK Junior |
+ 06:23 |
51 |
Kida Antoni
| 2004 | Cannibal Team |
+ 06:23 |
52 |
De Coster Jani
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 06:23 |
53 |
Provost Quinten
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 06:23 |
54 |
Declercq Jean-Baptiste
| 2004 | Isorex Cycling Team |
+ 06:23 |
55 |
Leenknegt Yaurick
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 06:23 |
56 |
De Gruijter Joren
| 2003 | Isorex Cycling Team |
+ 06:23 |
57 |
Vromant Robin
| 2004 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 06:23 |
58 |
Van Steenkiste Wout
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 06:23 |
59 |
Dahlblom Acke
| 2004 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 06:23 |
60 |
Willemsen Justus
| 2004 | Merida Adelaar Development Team |
+ 06:23 |
61 |
Baert Brent
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 06:23 |
62 |
Shyman Roy
| 2003 | Israel |
+ 06:23 |
63 |
Larsson David
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 06:23 |
64 |
Moerman Robbe
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 06:23 |
65 |
Neele Maurits
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 06:23 |
66 |
Kinsey Mckay
| 2003 | dcdevo Racing Academy |
+ 06:23 |
67 |
Keinan Amit
| 2003 | Israel |
+ 06:23 |
68 |
Linders Floris
| 2003 | Merida Adelaar Development Team |
+ 06:36 |
69 |
De Jaeger Luca
| 2003 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
+ 06:36 |
70 |
Rommelaere Iben
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
+ 06:49 |
71 |
Rigole Xander
| 2003 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 06:58 |
72 |
Dekoninck Tim
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 06:58 |
73 |
Finaut Joppe
| 2003 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
+ 10:24 |
DNF |
Faingezicht Emry
| 2003 | Israel |
|
DNF |
Timor Guy
| 2003 | Israel |
|
DNF |
Bouma Jelle
| 2004 | Noord Nederland |
|
DNF |
Brouwer Jordy
| 2004 | Noord Nederland |
|
DNF |
Hut Sille
| 2004 | Noord Nederland |
|
DNF |
De Wijs Storm
| 2003 | Zuid West Nederland |
|
DNF |
Schuybroek Senne
| 2004 | Zuid West Nederland |
|
DNF |
Skretting Tobias
| 2004 | Zuid West Nederland |
|
DNF |
Tenniglo Niels
| 2004 | Zuid West Nederland |
|
DNF |
Ceulemans Niels
| 2004 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
|
DNF |
Pauwels Pieter
| 2003 | Bert Containers Pauwels Sauzen |
|
DNF |
Delys Seppe
| 2003 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
|
DNF |
Depoortere Ryan
| 2003 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
|
DNF |
Roose Jens
| 2003 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
|
DNF |
Timmermans Troy
| 2004 | C.T.Houtland-Westkust U19 |
|
DNF |
Manssens Tibe
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
|
DNF |
Carter Grant
| 2004 | dcdevo Racing Academy |
|
DNF |
Duransoy Artun
| 2004 | dcdevo Racing Academy |
|
DNF |
Killy Jonah
| 2003 | dcdevo Racing Academy |
|
DNF |
Jacobsson Leo
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Vereecke Matteo
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
Groeneveld Mark
| 2003 | Isorex Cycling Team |
|
DNF |
Stoehr Jackson
| 2004 | LUX Cycling |
|
DNF |
Ta-Perez Noah
| 2003 | LUX Cycling |
|
DNF |
Boom Niels
| 2003 | Merida Adelaar Development Team |
|
DNF |
Hezeman Stijn
| 2004 | Merida Adelaar Development Team |
|
DNF |
Nijveld Mick
| 2004 | Merida Adelaar Development Team |
|
DNF |
Camps Vincent
| 2003 | Olympique Grande-Synthe U19 |
|
DNF |
Duminy Jules
| 2004 | Olympique Grande-Synthe U19 |
|
DNF |
Haynau Randy
| 2004 | Olympique Grande-Synthe U19 |
|
DNF |
Munier Riyan
| 2004 | Olympique Grande-Synthe U19 |
|
DNF |
Rollandt Mady
| 2004 | Olympique Grande-Synthe U19 |
|
DNF |
Scheerlinck Kiero
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Appelbaum Henri
| 2004 | Rose Team NRW |
|
DNF |
Dräger Julius
| 2003 | Rose Team NRW |
|
DNF |
Sengstock Robin
| 2004 | Rose Team NRW |
|
DNF |
Veenings Pepijn
| 2004 | Streetjump-Forte |
|
DNF |
Fonnesbech Nicklas
| 2004 | Team Herning CK Junior |
|
DNF |
Møller Jørgensen Mathias
| 2003 | Team Herning CK Junior |
|
DNF |
Blommaert Lars
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
De Cock Xenne
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Vertommen Ian
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Vandekerckhove Denzel
| 2003 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
|
DNF |
Vansteenkiste Vico
| 2003 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
|
DNF |
Wulleman Mathieu
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
|
DNF |
Goris Max
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Kroonen Sem
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Meinema Lennard
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Vastenhout Daniel
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|