Trofee van Vlaanderen Juniors - 2021

Results

DoB?
Pos Rider Team Time
01 Mike Bronswijk Streetjump-Forte 2:48:36
02 Colby Simmons LUX Cycling + 00
03 Tobias Klein dcdevo Racing Academy + 00
04 Jonathan-Malte Rottmann Rose Team NRW + 00
05 Gaëtan Verleyen Isorex Cycling Team + 00
06 Jelle Harteel Gaverzicht-BE Okay U19 + 00
07 Viggo Moore LUX Cycling + 00
08 Joost Brinkman Streetjump-Forte + 00
09 Nikolai Bujakewitz Kristensen Team Herning CK Junior + 00
10 Jon Rye-Johnsen Zuid West Nederland + 00
11 Jonas De Schamphelaire Onder Ons Parike WZW + 00
12 Lauri Tamm Cannibal Team + 00
13 Jonas Birk Madsen Team Herning CK Junior + 00
14 Lorenzo Masciarelli Bert Containers Pauwels Sauzen + 00
15 Maxim Delrue Gaverzicht-BE Okay U19 + 04
16 Jan Van Dyck Gaverzicht-BE Okay U19 + 06
17 Robbe Dhondt Onder Ons Parike WZW + 2:18
18 Vlad van Mechelen Cannibal Team + 2:18
19 Silas Koech Rose Team NRW + 2:20
20 Frank Aron Ragilo Cannibal Team + 2:20
21 Eric Pedersen Isorex Cycling Team + 2:20
22 Hugo Lennartsson FlandersColor-Galloo Team + 2:20
23 Kay De Bruyckere Bert Containers Pauwels Sauzen + 2:20
24 Ugo Deweerd Onder Ons Parike WZW + 2:20
25 Jonatan Abudraham Israel + 2:20
26 Mihnea-Alexandru Harasim Cannibal Team + 2:20
27 Job Boontjes Streetjump-Forte + 2:40
28 Raphaël Mouton Streetjump-Forte + 2:40
29 Asger De Valck Van Moer Logistics Cycling Team + 3:20
30 Matiss Kalverss Isorex Cycling Team + 4:14
31 Wout Remmerie Gaverzicht-BE Okay U19 + 4:14
32 Kobe Vandenheede FlandersColor-Galloo Team + 4:14
33 Youp De Vos Willebrord Wil Vooruit Juniors + 4:45
34 Ron Donio Israel + 4:45
35 Maxime Duba Streetjump-Forte + 4:45
36 Koen Lannoo VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 4:45
37 Luke Feuerhelm LUX Cycling + 4:45
38 Paul Anchain Olympique Grande-Synthe U19 + 4:45
39 Marvin Peters Merida Adelaar Development Team + 5:39
40 Juul Nagengast Noord Nederland + 5:39
41 Sil Van Daele Onder Ons Parike WZW + 5:44
42 Dylan Bibic Cannibal Team + 6:23
43 Mitchel Fitzsimons Gaverzicht-BE Okay U19 + 6:23
44 Hugo Bruun van Deurs Team Herning CK Junior + 6:23
45 Eskil Huiting Noord Nederland + 6:23
46 Nicolai Dahlen Guntvedt Zuid West Nederland + 6:23
47 Nils Maerevoet Van Moer Logistics Cycling Team + 6:23
48 Mees Steenbergen Noord Nederland + 6:23
49 Christian Deschamps dcdevo Racing Academy + 6:23
50 Gustav Ferdinand Lau Team Herning CK Junior + 6:23
51 Antoni Kida Cannibal Team + 6:23
52 Jani De Coster CT Luc Wallays-Jonge Renners + 6:23
53 Quinten Provost Van Moer Logistics Cycling Team + 6:23
54 Jean-Baptiste Declercq Isorex Cycling Team + 6:23
55 Yaurick Leenknegt CT Luc Wallays-Jonge Renners + 6:23
56 Joren De Gruijter Isorex Cycling Team + 6:23
57 Robin Vromant Gaverzicht-BE Okay U19 + 6:23
58 Wout Van Steenkiste CT Luc Wallays-Jonge Renners + 6:23
59 Acke Dahlblom FlandersColor-Galloo Team + 6:23
60 Justus Willemsen Merida Adelaar Development Team + 6:23
61 Brent Baert CT Luc Wallays-Jonge Renners + 6:23
62 Roy Shyman Israel + 6:23
63 David Larsson FlandersColor-Galloo Team + 6:23
64 Robbe Moerman Onder Ons Parike WZW + 6:23
65 Maurits Neele Willebrord Wil Vooruit Juniors + 6:23
66 Mckay Kinsey dcdevo Racing Academy + 6:23
67 Amit Keinan Israel + 6:23
68 Floris Linders Merida Adelaar Development Team + 6:36
69 Luca De Jaeger C.T.Houtland-Westkust U19 + 6:36
70 Iben Rommelaere Bert Containers Pauwels Sauzen + 6:49
71 Xander Rigole VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 6:58
72 Tim Dekoninck VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 + 6:58
73 Joppe Finaut C.T.Houtland-Westkust U19 + 10:24
DNF Emry Faingezicht Israel
DNF Guy Timor Israel
DNF Jelle Bouma Noord Nederland
DNF Jordy Brouwer Noord Nederland
DNF Sille Hut Noord Nederland
DNF Storm De Wijs Zuid West Nederland
DNF Senne Schuybroek Zuid West Nederland
DNF Tobias Skretting Zuid West Nederland
DNF Niels Tenniglo Zuid West Nederland
DNF Niels Ceulemans Bert Containers Pauwels Sauzen
DNF Pieter Pauwels Bert Containers Pauwels Sauzen
DNF Seppe Delys C.T.Houtland-Westkust U19
DNF Ryan Depoortere C.T.Houtland-Westkust U19
DNF Jens Roose C.T.Houtland-Westkust U19
DNF Troy Timmermans C.T.Houtland-Westkust U19
DNF Tibe Manssens CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Grant Carter dcdevo Racing Academy
DNF Artun Duransoy dcdevo Racing Academy
DNF Jonah Killy dcdevo Racing Academy
DNF Leo Jacobsson FlandersColor-Galloo Team
DNF Matteo Vereecke FlandersColor-Galloo Team
DNF Mark Groeneveld Isorex Cycling Team
DNF Jackson Stoehr LUX Cycling
DNF Noah Ta-Perez LUX Cycling
DNF Niels Boom Merida Adelaar Development Team
DNF Stijn Hezeman Merida Adelaar Development Team
DNF Mick Nijveld Merida Adelaar Development Team
DNF Vincent Camps Olympique Grande-Synthe U19
DNF Jules Duminy Olympique Grande-Synthe U19
DNF Randy Haynau Olympique Grande-Synthe U19
DNF Riyan Munier Olympique Grande-Synthe U19
DNF Mady Rollandt Olympique Grande-Synthe U19
DNF Kiero Scheerlinck Onder Ons Parike WZW
DNF Henri-Johannes Appelbaum Rose Team NRW
DNF Julius Dräger Rose Team NRW
DNF Robin Sengstock Rose Team NRW
DNF Pepijn Veenings Streetjump-Forte
DNF Nicklas Fonnesbech Team Herning CK Junior
DNF Mathias Møller Jørgensen Team Herning CK Junior
DNF Lars Blommaert Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Xenne De Cock Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Ian Vertommen Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Denzel Vandekerckhove VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Vico Vansteenkiste VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Mathieu Wulleman VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19
DNF Max Goris Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Sem Kroonen Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Lennard Meinema Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Daniel Vastenhout Willebrord Wil Vooruit Juniors
Information
Nation Belgium
Date 28th July
Distance 123.2 km
CAT J-1.1
Other
Embed Results