LIVE CENTRE: Volta Comunitat Valenciana

MTB

Men Women

Date CAT Race Winner
20.11 XCO CN Japan XCO A. Hirabayashi
20.11 XCO CN Japan XCO-U23 T. Soejima
20.11 XCO CN Japan XCO-JR S. Takahashi
20.11 XCO CN Japan XCO-MM H. Okamoto
06.11 XCC CN Japan XCC-MM H. Okamoto
06.11 XCC CN Japan XCC T. Sawada
05.11 XCE CN Japan XCE-MM H. Okamoto
05.11 XCE CN Japan XCE Y. Matsumoto
30.10 XCO Japan Mountain Bike Cup J. Zanotti
30.10 XCO Japan Mountain Bike Cup U23 K. Murakami
29.10 XCO Japan Mountain Bike Cup Jr S. Takahashi
23.10 XCE CC Asia XCE P. Sirimongkhon
22.10 XCO CC Asia XCO R. Kitabayashi
21.10 XCO CC Asia XCO-JR S. Takahashi
21.10 XCO CC Asia XCO-U23 S. Chun
16.10 NE CDJ Kumamoto-Yoshimuta XCO-MM H. Okamoto
16.10 XCO CDJ Kumamoto-Yoshimuta XCO T. Sawada
16.10 XCO CDJ Kumamoto-Yoshimuta XCO-MJ M. Egoshi
15.10 XCC CDJ Kumamoto-Yoshimuta XCC R. Kitabayashi
02.10 XCE World Championship XCE T. Perrin Ganier
25.09 XCO CDJ Misaka XCO R. Kitabayashi
25.09 NE CDJ Misaka MM H. Okamoto
25.09 XCO CDJ Misaka XCO-JR S. Takahashi
24.09 XCE Turcianske Teplice XCE S. Nemec
24.09 XCC CDJ Misaka XCC R. Kitabayashi
17.09 XCE Winterberg XCE S. Gegenheimer
17.09 XCC Winterberg XCC B. Schouteden
11.09 NE CDJ Kyoto-Miyama MM H. Okamoto
11.09 NE CDJ Kyoto-Miyama MJ S. Yunoki
11.09 NE CDJ Kyoto-Miyama XCO A. Miyazu
10.09 XCE Paris XCE F. Klausmann
10.09 NE CDJ Kyoto-Miyama XCC A. Miyazu
04.09 XCO Val di Sole T. Carod
04.09 XCE Leh Ladakh XCE F. Klausmann
02.09 XCC Val di Sole T. Carod
28.08 XCE Palangkaraya XCE Q. Schrotzenberger
28.08 XCO World Championship N. Schurter
28.08 XCO World Championship U23 S. Avondetto
26.08 XCC World Championship Short Track S. Gaze
21.08 XCE Sakarya XCE T. Perrin Ganier
19.08 XCO CC Europe T. Pidcock
14.08 XCE Oudenaarde XCE S. Gegenheimer
14.08 XCC Oudenaarde XCC E. Huez
07.08 XCO Mont-Sainte-Anne T. Carod
05.08 XCC Mont-Sainte-Anne F. Colombo
31.07 XCO Snowshoe D. Valero
29.07 XCC Snowshoe C. Blevins
23.07 XCE Aalen XCE S. Gegenheimer
17.07 XCE Sittard XCE S. Mayer
17.07 XCO Vallnord L. Braidot
15.07 XCC Vallnord M. Flückiger
10.07 XCO Lenzerheide L. Braidot
08.07 XCC Lenzerheide F. Colombo
17.06 XCC Falun XCC D. Risberg
17.06 XCE Falun XCE S. Gegenheimer
12.06 XCO Leogang M. Flückiger
12.06 XCO Leogang U23 M. Vidaurre
10.06 XCC Leogang M. Flückiger
05.06 XCC Leuven XCC L. Malezsewski
05.06 XCE Leuven XCE S. Gegenheimer
05.06 NE CDJ Hakusan-Ichirino XCO-JR M. Egoshi
05.06 NE CDJ Hakusan-Ichirino XCO A. Hirabayashi
05.06 NE CDJ Hakusan-Ichirino MM H. Okamoto
04.06 NE CDJ Hakusan-Ichirino XCC A. Miyazu
29.05 XCE Bodrum XCE L. Serres
22.05 NE CDJ Yawatahama XCO R. Takeuchi
22.05 NE CDJ Yawatahama XCO-MM H. Okamoto
22.05 NE CDJ Yawatahama XCO U23 K. Murakami
22.05 NE CDJ Yawatahama XCO-JR S. Takahashi
16.05 XCO SEA Games XCO Z. Fanani
15.05 XCO Nové Město T. Pidcock
14.05 XCO Nové Mesto U23 M. Vidaurre
13.05 XCC Nové Město L. Schwarzbauer
08.05 XCO Albstadt T. Pidcock
07.05 XCO Albstadt U23 M. Vidaurre
06.05 XCC Albstadt S. Gaze
05.05 NE CDJ Biwako-Takashima XCO-JR K. Ochiai
05.05 NE CDJ Biwako-Takashima XCO T. Sawada
05.05 NE CDJ Biwako-Takashima MM H. Okamoto
04.05 NE CDJ Biwako-Takashima XCC T. Sawada
24.04 NE CDJ Shobudani XCO R. Takeuchi
24.04 NE CDJ Shobudani MJ S. Takahashi
24.04 NE CDJ Shobudani MM H. Okamoto
23.04 XCE Abu Dhabi XCE T. Perrin Ganier
23.04 NE CDJ Shobudani XCC R. Takeuchi
10.04 XCO Petropolis N. Schurter
09.04 XCO Petropolis U23 M. Vidaurre
08.04 XCC Petropolis A. Hatherly
27.03 XCO CC Oceania XCO A. Cooper
27.03 XCO CC Oceania XCO-U23 C. Wright
00.00 - Coupe du Japon Itoman CJ-2